хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеУ Івано-Франківську буде ще одна Льодова арена

10-07-2008 10:09 Илья

Про це сьогодні заявив перший заступник міністра у справах сім'ї молоді і спорту Ілля Шевляк на зустрічі з міським головою Віктором Анушкевичусом. У 2009 році Льодовий майданчик, за словами Іллі Шевляка, вже почне діяти. На зустрічі вже погодили і місцерозташуавння Льодового майданчика. Міський голова бачить його біля стадіону «Рух». За словами Віктора Анушкевичуса, біля стадіону є 4га вільних площ землі і на них «…в жодному разі не будуватимуть ні житло, ні адмінприміщення». Мер наголосив, що біля стадіону будуватимуть лише спортивні споруди. 1га буде достатньо для Льодового майданчика, наголосив мер, а поряд влада має намір збудувати крите футбольне поле.
За словами першого заступника міністра у справах сім'ї, молоді і спорту Іллі Шевляка, розроблена спеціальна програма для будівництва Льодових майданчиків. В бюджеті на ці цілі вже закладені кошти. Тому Льодовий майданчик, запевнив Ілля Шевляк, буде не лише в Івано-Франківську, а й у Калуші, де вже є хокейна команда.
Вартість одного майданчика, каже Ілля Миколаєвич, складає 15 млн гривень Проте, цих коштів, на думку заступника міністра, є недостатньо. Тому будуть залучатися спонсорські гроші.
Нагадаємо, у Івано-Франківську вже є Льодова арена, яку збудувала фірма КГД. Вона розрахована на 150 відвідувачів і, на думку фахівців, не відповідає необхідним стандартам для проведення чемпіонатів.

Джерело: Івано-Франківська міська влада

Вот что хочу сказать по этому поводу...


де саме? цікаво) так це ж дуже круто)*
де саме
Вже вивілили кошти для Львова і Житомира.Коли виділять Івано-Франківську,на дворі вже березень можна приступати до будівництва,як сказано в бюджеті на ці цілі вже закладені.Для початку 15млн.вистарчить.
БУДУЙМО! Бо за 18 років нічого не збудовано для спорту.Пропадають таланти,коли відкриють обіцяну ДЮСШ.
Кошти на будівництво ЛЬОДОВИХ АРЕН у Львові і Житомирі виділили. А коли виділять Івано-Франківську???БУДУЙМО!Відстаємо на десятиліття.В2009р—-12 катків за рахунок СПОРТЛОТО,ЛОТО ЗАБАВА.БУДУЙМО! Бо не буде катків не буде ОЛІМПІАТИ і ЧЕМПІОНАТІВ СВІТУ
Чи хтось має фото всередині і ззовні всіх катків по стандарту IIHF в Україні включно з незакінченими в Києві, Симферополі, Калуші ?
Чи хтось має фото всередині і ззовні катків в Франківі, Калуші, Луцьку і Рівному ?
Вайпер Турция — ЛЕДОВЫЙ КАТОК НА ПЛЯЖЕ прикольно)) Может сбор ХК Гнездо там провести?))
а вот список ледовых катков по Украине которыми занималась одна компания
нашел фотки постройки ледовой арены в Терминале

Илья: VIPER, так это частники строят — там хоккею места не найдется


жаль
кстати кто за границу на отдых планирует и любит на коньках кататся то в Турции есть единственный в мире ледовый каток на берегу моря
VIPER, так это частники строят — там хоккею места не найдется
а что с этими катками ??? ... строятся , никто не знает

Севастополь

Симферополь
VIPER, так все строящиеся арены одинаковые — 450 мест.
Насчет Харькова уже месяц нет новостей, после видео что я здесь выкладывал
на сколько новая арена будет мест , хоть на 150 тоже надеюсь ... Илья а есть какието последние новости насчет арены в Харькове ???