хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииСоколРобота тренувальна, проблеми справжні

18-08-2005 10:53 Перед початком нового сезону «Сокіл» уперше зіграв перед своєю публікою Илья

Уже скоро, 8 вересня, єдиний професійний клуб України — «Сокіл» — візьме старт у другому для себе відкритому чемпіонаті Білорусі. Після четвертого місця у минулому сезоні підопічні Олександра Сеуканда, здавалося, мали б замахнутися на вищу позицію. Але через втрати лідерів і невтішний стан хокею в нашій державі кияни ставлять перед собою завдання просто потрапити до «плей-оф», тобто до вісімки кращих із 12 команд-учасниць.

Навіть тренуватися на льоду київська команда почала не на «профспілковому» «Авангарді», що став притулком для «Сокола» в останні роки, а на ще тіснішій «Крижинці». Бо лід на вулиці Мельникова, 46 був розтоплений ще наприкінці квітня і з’явився лише 11 серпня, хоча планувалося, що кияни тренуватимуться на цій ковзанці вже з 4-го числа. Такі зриви у підготовці не можуть не позначитися на боєздатності команди.

Після двох товариських зустрічей у Білорусі, де «Сокіл» поступився «Гомелю» (1:5) і переграв минулорічного чемпіона — мінську «Юність» (3:2), колектив нарешті побачила й рідна публіка. Позавчора під вечір трибуни були майже повністю заповненими. Лакмусовим папірцем нинішнього стану «соколят» був середняк вищої ліги Росії — ХК «Бєлгород», який очолює харківський фахівець Едуард Цируль, батько центрфорварда збірної України Дмитра Цируля. За цю «другодивізійну» команду виступає нападник Євген Пастух, котрий навесні грав у Києві. Шістсот фанів не побачили у формі «Сокола» форвардів Богдана Савенка й Олександра Бобкіна, які заліковують травми, а захисник Олександр Савицький ще не визначився, де проведе наступний сезон. На лід натомість вийшли декілька новачків. Юрій Лясковський і Тарас Бега грали в білоруських клубах, Андрій Ніколаєв — у Великій Британії, Євген Ємельяненко — в Румунії, Олександр Яковенко — в російській «вишці».

У першій половині зустрічі на майданчику домінували господарі. Роботи у воротаря збірної України Ігоря Карпенка, котрий теж іще не вирішив, чи почне сезон у «Соколі», було обмаль. А першу шайбу киян після сольного проходу з центру не без допомоги захисника закинув капітан команди Василь Бобровников. Наприкінці другої 20-тихвилинки ще один ветеран — Валентин Олецький — закріпив успіх киян, хоча росіяни вже почали небезпечно контратакувати. В третьому періоді у грі «Сокола» стався справжній провал. Чи то через перенавантаженість на зборах, чи через «недобір» фізичних кондицій хлопці «підсіли». Бєлгородці «перекидали» суперника (12-2 в останній третині гри й 22-20 — загалом у матчі), що й вилилося у два голи з близької відстані. Підсумок — 2:2, і це при тому, що Карпенко декілька разів рятував команду, а одного разу нам допомогла штанга. Особливо втомленим виглядав 35-річний Віталій Литвиненко, занадто багато помилявся захисник Ємельяненко, нічим особливим не запам’ятався Ніколаєв, котрий грав у першій ланці замість Савенка.

Повторне побачення команд, у якому тренери збиралися дещо змінити склади, відбулося вчора.

Андрій Фоменко (Україна Молода, 18.08.2005)

Андрій Фоменко

Вот что хочу сказать по этому поводу...


СКАЖIТЬ БУДЬЛАСКА ХТО ГРАВ У СОКОЛI ПIД 24 НОМЕРОМ ЗАЗДАЛЕГIТЬ ДЯКУЮ

Підсумок — 2:2, і це при тому, що Карпенко декілька разів рятував команду

На те він і воротар!

нічим особливим не запам’ятався Ніколаєв

А чому саме він?? Чекали що він затанцює Танго???

занадто багато помилявся захисник Ємельяненко

Одна помилка- це не «занадто багато», а друга пропущена шайба на совісті напарника — Черненка, бо він прогледів «свого нападника».