хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииСоколВ. Завальнюк: «Жоден з «НХЛівців» не зможе допомогти збірній України»

22-01-2009 14:05 Генеральний менеджер ХК «Сокіл» В’ячеслав Завальнюк в інтерв'ю «ПіК України» розповів про фінансові проблеми «Сокола», про те, де виступатиме команда в наступному сезоні, а також розказав про бажання легіонерів з КХЛ грати за збірну України. Илья

В’ячеславе, ви були присутні на засіданні керівників клубів КХЛ. І там звернулися з проханням до керівництва російської ліги. У чому полягало ваше прохання?

Наше прохання полягало в тому, щоб з нас зняли зобов'язання щодо прийому, проживання і харчування суперників – російських команд. Зрозуміло, що зараз скрізь економічна криза, вона захопила всі галузі, у тому числі і хокей.

Коли «Сокіл» вирушає на ігри до Росії, він сам оплачує проживання, проїзд і харчування?

Звичайно. Всі витрати з виїздами оплачує наш клуб. Розповім передісторію: коли ми прийшли у Вищу лігу, там вже змагалися клуби з Казахстану. Саме вони придумали ось цю проплату виїздів російських команд, а нам вже довелося погодитися з цим. Розумієте, ми дуже хотіли грати у Вищій лізі, тому і погодилися на такі умови. Проте, бюджети клубів Вищої ліги не такі великі, як у команд КХЛ, тому додаткові витрати на забезпечення прийому суперників важким тягарем лягають на клуби.

Оплата прийому російських команд – велика сума для «Сокола»?

Я можу трохи помилитися, але ця сума займає близько 20% всього бюджету «Сокола». Ми могли б ці гроші витратити на потреби клубу і команди. Повірте, є дірки, які клубу потрібно підлатати.

Якщо вже згадали про фінанси, то була інформація, що в «Соколі» не виплачуються преміальні.

З преміальними у нас дійсно проблеми. Можу помилитися, але ми виплатили преміальні тільки за п'ять-сім матчів. Водночас зауважу, що зарплату ми платимо повністю. Бувають, звичайно, затримки, але це не тенденція, а, швидше, винятки з правил.

Як гравці команди реагують на таку ситуацію?

Звичайно, всім це неприємно, але всі розуміють, що не все так просто. Але, керівництво команди сказало, що вони погасять цю заборгованість. Тобто, про ці преміальні ніхто не забув, їх виплачуватимуть.

Отже, не можна сказати, що останні невдачі «Сокола» у Вищій лізі пов'язані з перебоями у фінансуванні команди?

Ні. Може десь це і впливає, але не настільки, щоб «Сокіл» через це програвав. Невдачі трапляються з вини багатьох чинників, серед яких моральна і фізична втома.

До того ж, ми зараз намагаємося підготуватися до відбіркових ігор Олімпійського турніру, тому склад «Сокола» практично повністю перекроєний.

Фінансова криза дуже вплинула на плани «Сокола» в цьому сезоні?

Поки вона ніяк не вплинула. Наші завдання залишилися колишніми – увійти в трійку кращих команд Вищої ліги. Одне завдання, правда, ми не змогли виконати – пробитися до фіналу Континентального кубку.

А на трансфери клубу криза вплинула?

У нас є резерви для зміцнення складу і без купівлі нових гравців, маю на увазі гравців другої команди «Сокола». До того ж, «Сокіл» є базовою командою збірної, в якій ми хотіли зібрати всіх сильних українських хлопців, які б постійно грали і були на очах у головного тренера збірної Олександра Сеуканда.

Добре, тоді таке запитання, де гратиме «Сокіл» наступного сезону – у Вищій лізі чемпіонату Росії чи в білоруській Екстралізі?

Ніякої впевненості, що «Сокіл» гратиме в наступному сезоні у Вищій лізі, поки немає. Всі питання вирішуватимуться навесні. Після закінчення сезону збереться керівництво клубу, ми розумітимемо, який у нас буде бюджет на наступний сезон, які завдання нам доведеться вирішувати, і тоді визначатимемося з тим, в якій лізі «Сокіл» змагатиметься. Вестимемо переговори, як з російською стороною, так і з білоруською.

Тобто, поки про участь в Континентальній хокейній лізі мова не йде?

Ні, в КХЛ в наступному сезоні «Сокіл» грати не буде. Плани брати участь в КХЛ у нас є, але це не найближче майбутнє. Дай Боже, щоб ці плани здійснилися через два-три роки. Для українського хокею це буде величезний прорив.

Тоді останнє питання: у лютому збірна України братиме участь у відбіркових іграх на Олімпіаду у Ванкувері. Чи побачимо ми в її складі українських «НХЛівців»?

Розмови з нашими гравцями, звичайно ж, були. Але в лютому жоден з «НХЛівців» не зможе допомогти збірній України. Не тому, що вони не хочуть грати за Україну. Просто, жоден клуб НХЛ ніколи не відпускав гравців на відбірні матчі. Вони навіть на Олімпіаду і на Чемпіонат світу не відпускають хокеїстів. Тільки після того, як команда закінчила сезон, гравці можуть приєднатися до своїх національних команд.

А чи зіграють за збірну українські хокеїсти з КХЛ?

Ми постійно з ним на зв'язку. Спілкуємося по три-чотири рази на день. Всі хлопці, а це сім хокеїстів, мають величезне бажання допомогти збірній України.

А як клуби КХЛ, в яких виступають українці, реагують на той факт, що в лютому вони не зможуть розраховувати на українських гравців? Чи немає якогось непорозуміння з боку цих клубів?

Звичайно, є. Але, Федерація хокею України веде напружені переговори з клубами КХЛ, і, завдяки хорошим особистим стосункам з власниками цих команд, думаю, нам вдасться домовитися про те, щоб росіяни відпустили на певний період українських збірників.

Сергій Ковтун (ПІК України, 22.01.2009)

Сергій Ковтун

Вот что хочу сказать по этому поводу...


osturna, сиди там у своїй Яремчі на смереці і не каркай. У вас взагалі хокею не має, хіба що якийсь гокей А ще намагаєшся інших повчати.
«Ні, в КХЛ в наступному сезоні «Сокіл» грати не буде.» — Ну все, приекали... построим друг другу планы еще на «два-три роки»((((((((((((((((((((((((
Те що пронсори ще не познімали лапшу і не зрозуміли прохвессійоналізм бізнєсмєнів-мєнєджерів Сокола їм честі багато не робить. Донецький Шахтар має українську і англійську версії сайту, а задрипаний лідєр-аутсайдєр українського гокею — нєдлросль навіть до такого ? Це лише одна з ознак загнивання і аматорського підходу до справ якими краще займатися фахівцямю, а не теперішнім аматорам втомлених бізнєсмєнів-мєнєджерів.
Bearserk будем надеятся. А чего Кораблик? Какое-то не серьезное погоняло Варяг занято. На флагман надводных кораблей Военно-Морских Сил Вооруженных Сил Украины „Гетьман Сагайдачний” президент ФХУ может обидится. А вот медицинский катер «Сокаль», мне кажется — самый раз. Типа — лечит укр хоккей. Правда Сокаль не в Донецкой области Да в принципе — какая разница?!

На фото: Медицинский катер «Сокаль» ВМСУ заходит в Стрелецкую бухту (06 июля 2008 г.)


Сокаль є найпівнічнішим містом Галичини і лежить на березі Західного Бугу недалеко від кордону з Волинню, яку до 1939 року називали «Сокальським кордоном».
Поселення, на місці якого потім виникло місто Сокаль, входило до Белзького князівства, що утворилося близько 1170 року. Сокаль вперше згадується в історичних джерелах 1377 року. Існує декілька версій щодо походження назви Сокаля. Найпоширеніша з них виводить назву міста від птаха сокола. 1424 року місту надали магдебурзьке право. Сокаль перебував у складі Белзького князівства, а потім воєводства, Речі Посполитої. До наших днів зберігся зразок печатки міста початку ХVI ст. зі зображенням сокола.

kozak zp.ua — а сами бабки по карманам разсовывают...В этом ты можешь и не сомневаться.Просто ради патриотизма не сидел бы.Я вообще понять не могу,что делают та туча менеджеров в Соколе и ФХУ.Вот к примеру — по дороге к дому прохожу возле бигборда на нем написаны поздравления какому то руководителю уже более месяца,вопрос — почему нельзя хоть пару поставить по дороге в Бровары,думаю цены на них пониже будут чем в Киеве,если это может позволить себе конторка,то думаю клуб не потерпит крах.
Pasha,kyivНе только сопли пускать,но и лапшу на уши вешать!!!То сделали,там построили,а сами бабки по карманам разсовывают...
>Bearserk: Кораблик хоть и бизнесмен, который сильно бабки любит, но к хоккею тож интерес есть и не малый. Так что думаю, что-то полезное для Сокола все таки сделает.

Якої трясці називати аматорів бізнєсмєнамі ? Якби він був фахівцем своєі справи — то наприклад Росс Лупачук вже був би в Соколі.
osturna — это фантастика,зная наших проффи в ФХУ.Никто даже не будет хоть что то делать.А парень по прошлому сезону помню хорошенечко от синей с наката лупил,такие игроки нам не помешали,есть маленькое но,для этого надо делом заниматься,а как ты видишь им больше по душе сопли пускать.
«Жоден з «НХЛівців» не зможе допомогти збірній України» ?

Чи хто знає чому ФХУ і збірна не запрошує на оглядини жодного українця з Канади (але не тих які відмовляться виступати за Україну ) ?

Мабуть Донбас запросить таких гокеїстів швидше ... бо в ФХУ прохфессійонали

http://4period.ru/index.php?mod=article&a=sa&id=459
28-летний Росс Лупачук, называющий себя «канадским украинцем», подписал контракт до конца сезона со шведской «Морой».
Защитник, известный по выступлениям в российских «Сибири» и «Авангарде», уже играл в «Море» в сезоне 2005/06 гг, после чего через финский «Кярпят» оказался в «Авангарде», где выступал вместе с Сергеем Климентьевым, который рекомендовал руководству украинской федерации натурализовать хорошо помнящего свои корни канадца для выступлений за сборную Украины.
В октябре прошлого года канадец подписал контракт с «Сибирью», но за 22 игры набрал лишь 2 очка и контракт с ним был разорван. Теперь же Росс намерен помочь своему бывшему клубу вернуться в высший шведский дивизион.
генка, согласен с тобой. Кораблик хоть и бизнесмен, который сильно бабки любит, но к хоккею тож интерес есть и не малый. Так что думаю, что-то полезное для Сокола все таки сделает.
Неондерталец 28 ты видишь в низу под моим постом посты своих клиентов?! С меня еще пузырь. Илью с Димоном в одну палату – к Ленину с Напалеоном ) А если серьезно, то я часто вижу, как общаются между собой Кораблев и Завальнюк. Они общаются — НА РАВНЫХ!!! Эта двойка еще наведет шороху в укр хоккее.
Pasha,kyivДА!!!Но обязательно пятерку «стариков»!
А может в сумке бриллианты? Точно! Сенсация!!! Сенсация — АСДС нашло
на Донбассе алмазы!!! Теперь вот стоит непростой выбор перед Соколом: НХЛ
или все-таки попробовать себя в КХЛ? Завтра Парамон отправляется на
поиски алмазов для Сокола! Просьба: укравшему лопату у Парамона на
ЖД вокзале — вернуть! >

На фото: Бриллианты навсегда! В главной роли — ПАРАМОН!!!

а мне показалось наоборот: типа Кораблев большой босс, весь в белом, а Славик за ним портфель тягает

В точку! Максимум охрана...

все у тебя вечно в черных красках Ведь понятно, что Славик никому ничего не тягает.

Это, когда играл, то не тягал, и то, по началу тягал и еще как!
генка, субординацию пока никто еще не отменял. Кораблев вице-президент Сокола, а Завальнюк всего лишь генеральный менеджер, и кто чей протеже роли не играет...
Неондерталец 28 — —На эти бабки ,можна в ОЧБ заявить вторую команду с Украины!Абсолютно согласен с тобой,в идеале — ребят 18 до 25 лет,уверен из этого был бы больший прок,нежели на шару возить и кормить.
Илья все у тебя вечно в черных красках Ведь понятно, что Славик никому ничего не тягает. К —пртж АСДС, З — президента ФХУ. На фото и кроме Славика есть кому потягать портфель Неее — явно пистолет или бабки в портфеле
Илья

а мне показалось наоборот: типа Кораблев большой босс, весь в белом, а Славик за ним портфель тягает :

это больше похоже на правду))
генка, а мне показалось наоборот: типа Кораблев большой босс, весь в белом, а Славик за ним портфель тягает
Неондерталец 28, что ты за них переживаешь: были ли бы бабки, а куда их применить они надут!

Хорошо смотрятся на фото Завальнюк с Кораблевым Как вроде из какого-то голливудского кинофильма. Завальнюк, так вообще, как киллер-мексиканец: вот-вот выхватит пистолет из портфеля и откроет пальбу по ФХР Типа, Кораблев: «Славик стрелять только по моему сигналу!» Респект фотографу! Получается, что Третьяку еще повезло?!
Только ОЧБ!!ОЧБ и сильней,и интересней,и полноценный!—-Я можу трохи помилитися, але ця сума займає близько 20% всього бюджету «Сокола». Ми могли б ці гроші витратити на потреби клубу і команди. Повірте, є дірки, які клубу потрібно підлатати.-На эти бабки ,можна в ОЧБ заявить вторую команду с Украины!
Вячеслав, не оставляйте нас, пожалйуста, на следующий сезон без российской Вышки!!!
Верю, в Талант руководства «Сокола» договориться с ФХ, в конце концов, уход «Сокола» с Вышки не выгоден не нам, не им. Должен же возобладать здравый смысл с обеих сторон!
И еще, я кажется знаю один секрет, что нужно сделать, чтобы с нас ФХР сняла дополнительные затраты, и оставила в Вышке.
НУЖНО ПРОСТО В ЭТОМ СЕЗОНЕ ВЫИГРАТЬ ВЫШКУ!
СОКОЛ, ВПЕРЕД, ТЫ ЛУЧШИЙ!!!!!!

Ні, в КХЛ в наступному сезоні «Сокіл» грати не буде. Плани брати участь в КХЛ у нас є, але це не найближче майбутнє. Дай Боже, щоб ці плани здійснилися через два-три роки. :

— чего и следовало ожидать((