хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиНациональная сборнаяХокеїсти збірної отримали нагороди

08-04-2009 12:37 Илья

Відповідно до Указу Президента України № 1196 від 24 грудня 2008р. «Про відзначення державними нагородами України активістів, фахівців і спортсменів українського хокею з шайбою» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного хокею з шайбою, підготовку спортсменів міжнародного класу, піднесення спортивного престижу України в світі та з нагоди 100-річчя українського хокею з шайбою орденом «За заслуги» ІІІ-го ступеню нагороджено:

- КЛИМЕНТЬЄВА Сергія Володимировича — гравця національної збірної команди України з хокею з шайбою, м. Київ;
- СІМЧУКА Костянтина Миколайовича — гравця національної збірної команди України з хокею з шайбою, м. Київ;
- ШАХРАЙЧУКА Вадима Валерійовича — гравця національної збірної команди України з хокею з шайбою, м. Київ.

Крім того, звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України» було присвоєне віце-президенту Федерації хокею України Анатолію Найді.
Вчора відразу після закінчення матчу між хокейною збірною України та командою «Торпедо. Нижній Новгород» Міністр Юрій Павленко вручив нагороди хокеїстам. Церемонія відбулася у приміщенні «Льодової арени» в Броварах.
«Все, що залежить від держави щодо фінансування українського національної збірної з хокею було виконано на 120%. Тепер черга за хокеїстами виконувати свої обіцянки: увійти до вищого дивізіону-еліти світового хокею»,- зазначив Юрій Павленко на післяматчевій прес-конференції.
За словами Міністра, окрім фінансування української збірної, значну увагу Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту приділяє розвитку хокейної інфраструктури, адже Україна виступає кандидатом на проведення чемпіонату світу з хокею 2014р.
«Затверджено перелік 15 міст України, де в цьому році має розпочатися будівництво хокейних майданчиків. Для них вже закуплене обладнання. Завдання на цей рік — перейти до монтажно-будівельних робіт. Також в 2009 році в повному обсязі буде профінансовано програму «Хокей України», кошти на яку передбачені бюджетом», — поінформував Міністр.
Відповідаючи на запитання журналістів щодо перспектив розвитку українського спорту Україні Юрій Павленко підкреслив: «6 квітня відбулася спільна нарада нашого міністерства з міністерством фінансів щодо фінансування сфери фізичної культури та спорту, на якій ми дійшли повної згоди. Були враховані практичні всі наші позиції. Отже в цьому році не буде жодної фінансової проблеми з участю наших спортсменів у змаганнях. Крім того, практика надходження коштів невідомо коли після змагань залишилася в минулому».

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту

Мінсім'ямолодьспорт

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Іншого виходу УКРАЇНА немає.БУДУВАТИ!!!БУДУВАТИ!!!БУДУВАТИ!!! В КИЇВІ —-2-3 ПАЛАЦИ СПОРТУ 7-10-15 тисяч місць з тренувальними катками, в обласних містах ЛЬОДОВІ АРЕНИ 2000місць(рентабельність)в мілійоних містах ПАЛАЦИ СПОРТУ. Вікриваймо ДЮСШ пропадають таланти.БУДУЙМО!!! В 2009р.—-12 катків але різних по архітектурі,щоб не було інкубатора,всі однакові.
Ребятам, которые не гнушаются выступать за сборную низкий поклон. Уважаю Шахрайчука, Климентьева, Симчука. А НХЛовцам бог судья.
Теперь второй вопрос- почему Калуш неоправданный? Что только областным центрам нужны катки. Да в некоторых областных центрах их есть по три единицы. К тому же в крупных городах и денег побольше, и зажиточных людей, которые могут построить коммерческие катки побольше будет. Поэтому если мы хотим развивать хоккей, то катки с искусственным льдом за бюджетные деньги надо строить в таких городках как Калуш, а областные и сами потянут, да и деньги отобьют за год-два, народу покататься —хоть отбавляй...
В третьих, да, согласен, детским тренерам зарплату надо поднимать, но «Сокол» должен участвовать не вышке, а в КХЛ. А для этого нужны хорошие деньги. Неужели в нашей стране нельзя найти олигарха, чтобы он взял на себя финансирование «Сокола».Столько бабок в футболе. Профинансируйте достойно хотя бы одну хоккейную. Ахметов, подумай!!!
http://observer.org.ua/news.php?id=16478
у рабиновича заслуг побольше
Спасибо, Илья. 12 оглашаем,- 3 в уме!
значну увагуМіністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту приділяє розвитку хокейної інфраструктури
Хотілося б окрім уваги якихось приктичний дій !
Наприклад по підвищенню зарплат тренерів дитячо-юнацьких хокейних шкіл , а не тільки підвищення бюджетів хк Сокіл та Національної збірної !!!
Сергей-24, в декабре у Павленко их было 12 — Павленко обіцяє побудувати 12 палаців у 2009 році (список там есть). Откуда он еще 3 нарыл не знаю
А кто знает, кто вошел в число 15ти городов-счастливчиков. Не будет ли в этом списке таких неоправданных как Калуш? Ребят поздравляю с наградами. Они их заслужили. Я к этому списку добавил бы Литвиненко. Остальные, заслуживающие, еще свое получить успеют.
Josh, это просто показывает что у Павленко в пресс-службе работают люди не умнее его! Мы текст исправлять будем или так оставить?
Му-хаха, это наверное хотели написать «Все, що залежить від держави щодо фінансування українського хокею було виконано на 120%», но потом осеклись, заменив на національної збірної з хокею, а прилагательное забыли поправить.