хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеКерівники хокейних команд зібрались у Києві

01-09-2009 22:09 Вчора в офісі Федерації хокею України відбулась нарада керівників хокейних команд генка

image
Вчора в офісі Федерації хокею України відбулась нарада керівників хокейних команд, де обговорювались питання проведення чемпіонату України з хокею у сезоні 2009/2010 років. У нараді взяли участь представники хокейних команд «Сокіл», «Білий Барс», «АТЕК», ХК «Харків» / «СДЮСШОР-Місто», «Експрес», «Ворони» та «Патріот». З поважних причин на нараду не приїхав президент «Донбасу» Віталій Бичков, проте свої пропозиції до учасників наради він надіслав листом. З невідомих причин на засіданні не з’явились представники команд «Компаньйон», «Придніпровськ», «Ватра» та «Запорізькі Моржі», які були учасниками минулого національного чемпіонату.

Бажання грати у команд є!

Кожен з учасників наради висловив своє бачення системи проведення національного чемпіонату у сезоні 2009/2010 років. Так перший віце-президент «Сокола» Сергій Корабльов підтвердив участь команди у чемпіонаті і повідомив, що ХК «Сокіл» погодиться на будь-яку формулу проведення чемпіонату, яка б мінімізувала фінансові затрати. Також Сергій Володимирович запропонував розглянути можливість введення системи турових групових турнірів. «Ця ідея хоч і приваблива з точки зору влаштування хокейного свята для вболівальників того чи іншого міста, але фінансові затрати у такому випадку збільшуються у кілька разів. Тут додаються і кількаденне проживання, і триразове харчування, а господарям цих турнірів потрібно шукати можливість оренди льодової арени на цілий день. Я, наприклад, не уявляю собі скільки б коштувала оренда льодової арени «Терміналу» на строк у 5-6 днів», — зауважив головний тренер «Білого Барсу» Костянтин Буценко.

Президент срібного призера минулого чемпіонату Віталій Федянін також підтвердив участь своєї команди у наступній першості. Також керівник «Білого Барсу» запропонував відмінити систему спарених ігор і по можливості зменшити кількість матчів у чемпіонаті: «Було б добре проводити неспарені матчі. Це фінансово вигідніше, адже ми в день гри приїжджаємо, проводимо матч і в той же день від’їжджаємо назад. Таким чином команда економить чималу кількість коштів. Найкраще було б проводити ігри по п’ятницях. Таким чином, з понеділка по четвер йшов би нормальний тренувальний процес, у п’ятницю були б ігри, а у вихідні, коли ціна за оренду льоду зашкалює, команди б відпочивали». Ця пропозиція не була підтримана Сергієм Корабльовим, який зазначив що «4 гри на місяць – це надзвичайно мало. Кому потрібен такий чемпіонат?»

«Ми готові проводити хоч би й 60 ігор за сезон, проте де взяти кошти на переїзди та зовсім недешеву оренду льоду? Цього року орендна плата у «Терміналі» зросла ще більше і тут вже не до збільшення інтенсивності чемпіонату», — висловив свою думку Костянтин Буценко.

Керівник хокейного клубу «Харків» Іван Ковальов висловив бажання виступати в наступному сезоні у Східному Дивізіоні, що сильно зменшило б витрати на переїзди харківської команди.

Єдиною командою серед учасників наради, яка не підтвердила своєї участі у наступному чемпіонаті став львівський «Експрес». За словами першого віце-президента львівської команди Олексія Козачука «наміри виступати у чемпіонаті України у «Експреса» є. Інша справа – фінансові можливості. Ми б з радістю підтвердили свою участь у чемпіонаті, але є багато «але», що ставлять багато знаків запитання щодо нашої участі». Натомість пан Козачук запропонував надати статус Першої ліги Західноукраїнській хокейній лізі, яка регулярно проводить чемпіонат серед аматорських колективів Західної України.

У скрутну ситуацію потрапив вінницький «Патріот». Зважаючи на велику вірогідність неучасті у чемпіонаті «Ватри» та «Експресу», «Патріот» може залишитись єдиним представником Західного Дивізіону. «Скоріш за все, «Ватра» не буде виступати у чемпіонаті. Тут, на нараді ми дізнались про проблеми львівської команди. Ми ж готові змагатися, але виникає цілком слушне запитання – де нам грати? На заході команд не залишилось, на схід нам їздити не вигідно (та й представникам Східного Дивізіону така перспектива не до душі), але пропускати по 20-30 шайб за гру від наших провідних команд у нас бажання не виникає. Минулого сезону ми доволі гідно змагались у Західному Дивізіоні, глядачі постійно заповнювали трибуни, але варто було нам програти з непристойним рахунком «Білому Барсу» та «Компаньйону» як хокейний ажіотаж у місті зник. Для того аби гідно протистояти таким командам, нам потрібні значні фінансові вливання», — повідомив начальник вінницької команди Андрій Фейцаренко.

Договір потрібний, але «фінансові» пункти у ньому зайві

Також всі учасники наради одноголосно підтримали ідею підписання договору між Федерацією та клубами-учасниками чемпіонату. Представники всіх команд висловились за виключення з договору пункту 3.1.4, в якому йдеться про створення Страхового стабілізаційного фонду. «Якщо команда не зможе завершити чемпіонат – її внесок порівну ділиться між учасниками. Та мені не потрібні чужі гроші, але й свої я не можу дати. Гроші повинні працювати. – зауважив Віталій Федянін. – У мене немає змоги просто взяти ці гроші з бюджету команди. Я вважаю, що завдання більшості клубів у цьому сезоні – пережити фінансову кризу. І тому кожна копійка важлива». Натомість для команд, що порушують регламент, не можуть закінчити чемпіонат було запропоновано відлучення від змагань під егідою Федерації строком на два роки, як це зроблено у кількох зарубіжних чемпіонатах.

Також президентом «Білого Барсу» було запропоновано відмінити письмові гарантії участі команд у чемпіонаті. Але одностайної підтримки ця пропозиція не набула.

За підсумками наради було створено робочу групу, яка до 7 вересня має узгодити формулу проведення чемпіонату і виробити єдиний пакет пропозицій щодо вдосконалення договору між Федерацією та клубами.

До складу робочої групи увійшли:

Іван Андрійович КОВАЛЬОВ (начальник ХК «Харків», керівник робочої групи)

Сергій Володимирович КОРАБЛЬОВ (перший віце-президент «Сокола»)

Віталій Миколайович ФЕДЯНІН (президент «Білого Барсу»)

Микола Федорович КОЛЯДА (президент ХК «АТЕК»)

Олексій Іванович ДРУКАРЕНКО (менеджер Федерації хокею України)

Прес-служба Федерації хокею України

ФХУ

Вот что хочу сказать по этому поводу...


«До речі в часи СРСР хокей в Україні був в Києві, в Харкові, може ще десь, але не багато.»

Это правильно, но ведь был и развивался! а сейчас его и в Киеве нет! Его нигде нет! Судя по всему, ББ тоже на ладан дышит. И что получаем? Правильно, Сокол — непобедимый чемпион Украины по хоккею ( он же и единственный участник)...
Да и футбол тоже не особо развивается.в 94,95,96 годах(тогда ведь тоже кризис был.В нашей стране по моему пожизненный кризис)во второй футбольной лиге играло в два раза больше команд чем сейчас.В ДЮФЛУ команды тоже снимаются с первенства.А за хоккей можно вообще не говорить.Тьма без просветная.Болелам только лапшу вешают:«Все хорошо,все зашибись»...
realdeal
Футбол ,пожалуй ,только и развивается. И только за счет многолетних( лет 50)вложений. А спорт в целом в Украине гниет конкретно.
Казахстан ,к примеру, в СССР не имел развитого хоккея, футбола и т.д. ,но сейчас как один из примеров для подражания, все для детей , для молодежи.
Был бы микроклимат для розвития молодежного и детского спорта и все бы пошло как надо. А так страна говно, правители говно, и мы постепенно превращаемся в понос.
Нашим правителям не нужны развивающиеся, люди ими управлять тяжелей
Гость 12:52
Смотреть игры — наверное, в Германии, а все подробности здесь:
www.del.org
Не треба драматизувати, я фан хокею, але хокей далеко не єдиний вид спорту в Україні. І футбол, для прикладу, у нас дуже непогано розвивається. Це до теми про наркоманів. До речі в часи СРСР хокей в Україні був в Києві, в Харкові, може ще десь, але не багато.
Тепер стосовно чемпіонату: ніякий спонсор не прийде (хіба фанат хокею більший ніж ми з вами, а таких не багато) в лігу де нема елементарно календаря змагань, місця проведення матчів і до того ж занадто низька відвідуваність (та й арени не місткі). Перед ким спонсор буде рекламувати свою продекцію? Телетрансляцій нема і 500 глядачів на матчах в кращому випадку. Це буде схоже скорше на меценатство.
Останется нашей молодежи только бухать и траву курить, чтоб этого говна всего не видеть ,а видеть все в розовом цвете. Потому мы на первом месте в европе по спиду,наркомании,и пьянству. Интересное лидерство. А что дальше?
Дед МакДак —Напиши пожалуйста если знаешь где можно DEL лигу посмотреть в инете,заранее спасибо!Хоккей у них убойный особенно по результатам.
На каком озере эти умники собираются проводить чемпионат? Сокол Киевенерго отключил электричествоо за неуплату.

Гость: Какой спонсор даст денег под то чего нету, не у одной команды нет базы, а под игроков которые в любой момент могут разбежаться некто денег не даст.

Согласен на 100%. И это вина не ФХУ и не клубов, а наших реалий. В ближайшие десять-двадцать лет мало что изменится. Нужно, чтобы человек типа Ахметова взял это на себя, потратил кучу бабла в трубу и хоть на йоту поднял уровень нашего хоккея
В стране нет нормальных менеджеров ни в спорте ни в правительстве, я уже молчу про президента.
Только все карманы набивают побыстрей, чтоб успеть
Какой спонсор даст денег под то чего нету, не у одной команды нет базы, а под игроков которые в любой момент могут разбежаться некто денег не даст.
У наших команд финансы поют романсы.Не хотят спонсоры идти в хоккей.
Вот мудаки у нас. В Германии через 2 дня уже стратует DEL-лига, а у нас занимаются тем, что надо было делать 2 меесяца назад.
чот мало команд