хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииМолодежная сборнаяОлександр Савицький: "Тренуваннями ігри не заміниш"

10-09-2009 16:50 ritchie

-Ось і пройшов Ваш перший збір на посаді старшого тренера молодіжної збірної команди України. Чи все вдалося на цьому зборі, чи задовольнила Вас організація та забезпечення збору?
-Ми розпочали збір у Калуші 18 серпня. Тренувальний процес пройшов на гідному рівні. Гравці дуже старались на тренуваннях, билися. Умови для тренування та проживання були прийнятними. Місцева федерація хокею в особі Ярослава Ярославовича Дороша багато чим допомогла нам.
Що ж до тренувального процесу, то претензій з точки зору самовіддачі та роботи на тренуваннях у мене немає. Ми досягли поставлених задач, виконали все задумане.
-Потім команда провела три матчі у Польщі. Чи має значення результат цих матчів? Чи варто робити трагедію із крупних поразок?
-Моя думка – потрібно грати на перемогу у кожному матчі. Крупні поразки залишили неприємний осадок. З іншого боку ми дали змогу проявити себе всім хокеїстам, які були на зборах. Порадувала перемога у другому матчі. Та й у програних матчах було чимало позитивних моментів.
-А з чим пов’язаний таки перепад результатів?
У першій грі я налаштовував підопічних на активний, навіть агресивний хокей. Ми мали чимало можливостей відкрити рахунок, але у польський голкіпер зіграв на дуже високому рівні. Цікаво, що в усіх матчах ми за кидками вигравали перший період. В першому матчі місцевий арбітр почав вигадувати зайві вилучення, тож у нас була можливість потренуватись у грі в меншості. А під завісу зустрічі ми допустили дві грубі помилки в обороні, які призвели до крупного рахунку.
Другий поєдинок ми грали не в оптимальному складі – в повні три ланки. Дуже добре відіграв Володимир Ткаченко. Це ж саме стосується і лідерів нашої команди: Олега Задоєнка, Геогрія Кічі, Євгена Марченка, Євгена Дзюбенка та Олексія Маліченка. Але цього мало для гри у хокей. 5-7 виконавців не можуть на своїх плечах тягнути всю команду. Ми налаштовували гравців, що від кожного з них залежить командний результат. Семеро не «витягнуть» перемогу – для цього потрібні 12-15 виконавців. Також порадували молоді гравці, які приїхали з розташування юніорської збірної: Нікіта Попов, Павло Таран та Данило Корж. У цих хлопців є ігрове мислення і вони нас цілком задовольнили. Але кожному члену збірної ще працювати і працювати над собою.
Що ж до третього протистояння, то свою роль зіграла втома наших лідерів. Хоча перший період ми провели на пристойному рівні: 14:5 за кидками на нашу користь, але рахунок був 0:2 на користь поляків.
-Так вийшло, що в програних матчах ворота захищав Михайло Балабан і пропустив 11 шайб. У виграшному матчі останній рубіж Ви довірили резервному голкіперу Володимиру Ткаченку. Ткаченко нині перебуває у кращій формі?
-Другий матч поляки розпочали більш розслаблено, а наша команда зіграла зі злістю. Що ж до 11 пропущених шайб Балабана, то я сподіваюсь, що це лише випадковість. Особливих претензій до гри Балабана у мене немає. Ми розраховуємо на нього як на основного голкіпера. Але цей статус Михайлові ще потрібно підтвердити – місце у воротах збірної йому не гарантоване. Гадаю, що ігри в Польщі змусять Балабана задуматись над покращенням своєї гри.
-Чи є резерв у команди?
-На зборах не було кількох провідних виконавців. Я розмовляв з Максимом Квітченко та Нікітою Буценко. Вони без вагань будуть допомагати збірній. По деяким іншим гравцям є питання. Неоднозначна ситуація з Денисом Симоновим та Костянтином Шараповим, які не хочуть бути легіонерами у білоруській першості. Працюємо у напрямку підключення до команди кількох гравців із ХК «Бєлгород». Ті ж Іван Вовнянко, Олександр Торяник та Едуард Крамаренко готові виступати за збірну, проте для них важливо не стати легіонерами у Росії. Ці питання нам і потрібно вирішувати. Також у нас є нападаючий підмосковного «Атланта» Володимир Васильєв та ще кілька українських виконавців, які виступають закордоном, а також кілька травмованих виконавців. Я зроблю все аби ці виконавці допомогли нашій команді. Головне награти команду. Тренуваннями ігри не заміниш. Декількох виконавців у матчах я як тренер не зрозумів.
-Пройшов перший збір. Чи були зроблені якісь організаційні висновки? Що буде змінено на наступних зборах?
-На тренуваннях усі гравці виглядають дуже непогано. Але у командних діях та тренуваннях у п’ятірках багато гравців губилось. Тож більше уваги буде приділено саме командній грі. Щойно почались ігри, гра у кількох виконавців пішла шкереберть. Ще однією проблемою я вважаю нерозуміння деякими гравцями вимог тренерського штабу. Я кажу хокеїсту одне, а він розвертається і робить по своєму. Я ж кажу все зрозумілою російською мовою. Мабуть доведеться перейти на спілкування українською. Буду звертатись до більш досвідчених колег. Можливо, хтось порадить вихід із цієї ситуації.
-Дякую Вам за коментарі.
-Принагідно хочу висловити свою подяку апарату Федерації хокею України за організацію навчально-тренувальних зборів, а також керівникам хокейних команд «АТЕК», «Білий Барс» та ХК «Харків» за підготовку молодих виконавців.

Прес-служба Федерації хокею України

Пресс-служба ФХУ

Вот что хочу сказать по этому поводу...


В смысле?
ТАКАЯЖЕ КАК И С ОСТАЛЬНЫМИ ОСТАЛЬНЫМИ ! НИКАКАЯ!
Кто знает, какая ситуация с Сидоровым и Шараповым?
ГОстю 10.09.2009. 22:53[Ничего нового в этом интервью он не добавил.Очевидны неопытность,беспомощность и непонимание ситуации,в которую Савицкий попал.При возникшей проблеме с тактическим объяснением,вместо того ,чтобы рассказать еще раз,два или даже двадцать,а если надо то и показать ,собирается просить у кого-то совета или говорить на украинском.Иронизирует,а не смешно.....А еще совсем недавно уверял:«Не бывает плохих хоккеистов,бывают плохие тренера!.......Остается только надеяться и верить,что результат с поляками и игра Балабана были лишь простой «случайностью»....

Вы очень верно все написали!!! Особенно по поводу :«Не бывает плохих хоккеистов, бывают плохие тренера!....» Это же надо было так охуеть, извините, что бы та отзываться о своих коллегах, о людях которые еще при Советском Союзе внесли весомый вклад в отечественный хоккей !
А по поводу «остается только надеяться и верить.....», так можете и не надеяться! «Случайностей» не бывает.Учитывая то как у нас развивается хоккей (я имею ввиду отношение высших эшелонов власти и средних к спорту вообще)- это ЗАКОНОМЕРНОСТЬ !
Ничего нового в этом интервью он не добавил.Очевидны неопытность,беспомощность и непонимание ситуации,в которую Савицкий попал.При возникшей проблеме с тактическим объяснением,вместо того ,чтобы рассказать еще раз,два или даже двадцать,а если надо то и показать ,собирается просить у кого-то совета или говорить на украинском.Иронизирует,а не смешно.....А еще совсем недавно уверял:«Не бывает плохих хоккеистов,бывают плохие тренера!.......Остается только надеяться и верить,что результат с поляками и игра Балабана были лишь простой «случайностью»....

Вы очень верно все написали!!! Особенно по поводу :«Не бывает плохих хоккеистов, бывают плохие тренера!....» Это же надо было так охуеть, извините, что бы та отзываться о своих коллегах, о людях которые еще при Советском Союзе внесли весомый вклад в отечественный хоккей !
А по поводу «остается только надеяться и верить.....», так можете и не надеяться! «Случайностей» не бывает.Учитывая то как у нас развивается хоккей (я имею ввиду отношение высших эшелонов власти и средних к спорту вообще)- это ЗАКОНОМЕРНОСТЬ ! >
Обращаюсь к Гостю 13:52
Вы пишете, : «народ порой так порол....», Вы были на сборах или на матчах?, Если да, расскажите подробней.
Александр верно подметил, бегут и работают все, а как играть так на поле 5-7 хоккеистов! Потому что в школах путному учили мало! До большинства хоккейных правил пацаны доходили сами! Все-таки правильно Завальнюк руководство школы поменял и новых тренеров набрал! Молодые хотя бы хотят детей учить!
Интересно послушать по поводу сборов и игр Пидгурского? Или у него нет своего мнения?
Саша обо всех говорит хорошо, хотя народ порой так порол, что за голову надо было хвататься. Может бережет нервы пацанам? Может это и правильно... Но надо чтоб кандидаты четко понимали, где накосячили, чего делать нельзя, и самое главное — НАД чем РАБОТАТЬ в сезоне!
гость.Еще не отыграли ЧМ,а ты уже Савицкого выгораживаешь.Он же всем (по дилетанству)обещал выход в группу А,вот пусть и докажет.СТРАШНО ВАМ СТАЛО???
Без полнокровного Чемпионата и участия в нем кандидатов в сборную на чемпионате мира будет очень сложно.Только не надо валить все на тренера. Я не уверен что у Лубяше получилось бы лучше.
Только на ЧМ можно понять чего мы стоим , так что посмотрим. А сейчас претензии предявлять не правильно .
А почему это результат с поляками — случайность? 1991 год поляков выиграл у наших в Минске 7:3. Здесь мы имееем почти те же команды
Саня,шо ты несеш?
Ничего нового в этом интервью он не добавил.Очевидны неопытность,беспомощность и непонимание ситуации,в которую Савицкий попал.При возникшей проблеме с тактическим объяснением,вместо того ,чтобы рассказать еще раз,два или даже двадцать,а если надо то и показать ,собирается просить у кого-то совета или говорить на украинском.Иронизирует,а не смешно.....А еще совсем недавно уверял:«Не бывает плохих хоккеистов,бывают плохие тренера!.......Остается только надеяться и верить,что результат с поляками и игра Балабана были лишь простой «случайностью»....