хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииХоккей в Украине2-й тур чемпіонату України: думка експерта

29-10-2009 16:47 генка

Прес-служба Федерації започатковує нову рубрику на нашому інтернет-сайті – «Думка експерта». Відомі хокейні фахівці будуть представляти ігри національного чемпіонату у Дивізіоні А.

Всі матчі другого туру національної першості відбудуться у Києві. Одним із зацікавлених спостерігачів на цих матчах буде старший тренер юніорської збірної команди України Олександр Годинюк, адже у кожному матчі будуть брати участь кандидати до збірної. Тож не дивно, що саме Олександр Олегович виступає нашим сьогоднішнім експертом.


- У цьому матчі я переглядатиму п’ятірку гравців сумської команди, яку тренери «воронів» спеціально готують під юніорську збірну. Це захисники Мізгунов та Кутузов, а також тріо нападаючих Савченко – Бобовников – Рябенький. Окрім них у складі гостей виступає чимала група юних виконавців, які могли б допомогти нашій збірній. Очікую побачити боротьбу молодих гравців на фоні більш досвідчених і фізично сильніших суперників. Саме в таких іграх визначається характер виконавця. Цікаво буде подивитись як досвідчені виконавці «Беркута» будуть грати у нових зв’язках. Звісно, шансів у киян більше, але не останню роль в матчі вирішить налаштування на гру і виконання тренерського завдання.

Центральний матч туру – протистояння двох шкіл хокею. Різка відмінність київської школи від харківської почалась у 80-х роках, коли «соколят» очолив Анатолій Богданов. Він привив Києву школу жорсткого, швидкісно-силового хокею. Харківське «Динамо» в ті роки було тісно пов’язане з московським, являючись по суті його фарм-клубом. В Харкові основну увагу приділяли технічній та комбінаційній грі. Тому ігри між київськими та харківськими командами завжди носили принциповий характер протистояння двох різних шкіл хокею.


В цьому матчі також будуть грати чимало кандидатів до складу юніорської збірної. Але для мене гра буде цікавою ще й з точки зору протистояння «Донбасу» з новою тренерською думкою Андрія Овчинникова срібному призеру двох останніх чемпіонатів. Не зважаючи на кадрові втрати, «Білий Барс» предстане потужною бойовою одиницею.

Прес-служба Федерації хокею України

Прес-служба ФХУ

Вот что хочу сказать по этому поводу...


В Соколе-2 реально 2 защитника играло: Ладыгин и Свиридов, остальные парили если не в каждую смену, то через раз, за исключением Романенко и Коржа (первая пара в сборной до 18 лет), которым тренера вообще не дали играть. Хорошо Харьков в атаке ничего путного не показал. Что поразило в Соколе-2, так это игра «аля как получиться» или «каждый сам себе режиссер». Че делают люди на тренировках не понятно. В общем в Соколе-2 охренительно пацанов подготовят к выступлениям в Ю-18.
Вы в суть сказаного смотрите, а не на картинки! Как дети малые — только картинки расматриваете По-моему Годынюк классно рассказал. Слушать было интересно — посмотрим, что принесут сами игры ЧУ.
Щось Годинюк на фото на Білла Ґейтса дуже схожий
Мабуть дивиться трансляцію на турнір.ком.юа і баче в ВІП-ложі замість Кличка Саню Пономарьова
Судя по картинке, в ФХУ шутники работают, которым делать нехер...