хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиКадеты (до 18 лет)Офіційним талісманом юніорського чемпіонату світу з хокею в групі "Б" став Лис Микита

04-03-2010 16:44 Илья

Офіційним талісманом юніорського чемпіонату світу з хокею в другому дивізіоні, який проходитиме 22-28 березня в Україні, став Лис Микита. Про це повідомив під час презентації талісману в УКРІНФОРМі віце-президент Федерації хокею України Олександр Сопіт.

«Ми хотіли переосмислити героя, який був у «Фарбованому лисі». У кожному з нас живе частка його мислення, адаптація до будь-якої ситуації. Тому ми вирішили, що Лис може бути емблемою чемпіонату», — наголосив він.

Як пояснив О.Сопіт, Лис Микита стане важливою часткою маркетингової стратегії чемпіонату. «У нього буде дуже відповідальна робота — заводити вболівальників, підтримувати їх настрій та створювати дружню атмосферу. Ми хочемо, щоб кожний учасник повіз додому із собою частку України і на кожній фотографії з ними був наш Лис Микита», — підкреслив він.

За словами віце-президента, всі матчі чемпіонату, в якому візьмуть участь збірні України, Словенії, Нідерландів, Іспанії, Бельгії та Австралії, проходитимуть на льодовій арені торгівельно-розважального центру «Термінал» у Броварах. «На сьогоднішній день це найкраща в Україні арена, яка відповідає всім міжнародним вимогам», — підкреслив він.

Федерація хокею України розраховує на 100% заповнення розрахованої на 1,5 тисячі глядачів арени не лише під час ігор збірної України, а й на всіх матчах, зазначив О.Сопіт. Для цього будуть розроблені спеціальні програми безкоштовної реалізації білетів людям з обмеженою можливістю руху та вихованцям спортивних інтернатів. «Уже надходять заявки із Севастополя, Кременчука. Біля 5 тисяч білетів буде безкоштовно роздано дітям», — повідомив він. Самі ж білети, вартість яких складатиме 24 грн для дорослого та 13 грн для дитини, будуть реалізовуватися не лише в касах арени, а й через Інтернет.

Розроблений також широкий спектр сувенірної продукції, 30% якої буде безкоштовно роздано та розіграно між гостями чемпіонату. Для вболівальників курсуватимуть додаткові автобуси до ТРЦ «Термінал» в Броварах від ТРЦ «Більшовик» та станцій метро «Лісова» й «Чернігівська». Транслюватиме матчі чемпіонату «Перший національний» телеканал.

Джерело: Укрінформ

Олександр Хорольський

Вот что хочу сказать по этому поводу...


5% позитива, а остальное грязь. Да ну нельзя так негативизмом увлекаться, малороссы несчастные!
На пресс-конференции была затронута и тема будущего киевского «Сокола». По словам Анатолия Брезвина, Федерация хоккея Украины сделает все возможное, чтобы как можно скорее был введен в эксплуатацию киевский Ледовый дворец (неподалеку от ипподрома), а «Сокол» уже со следующего сезона (сентябрь 2010 года) выступал в Континентальной хоккейной лиге вместе с лучшими российскими коллективами. Конечно, говорить об этих целях как о свершившихся фактах нельзя, но для их достижения будут приложены все силы.
И тут Остапа ПОНЕСЛО!!!!!
Гость 09.35;Нормуль,сойдет!Только вот статейка под ним сомнения вызывает!
Гость 09/53;Ну так давай показывай этот талисман!До старта Ю-18 в Броварах осталось 17 суток ,а они еще только талисман придумывают!Хотя бы покажите картинку как он выглядит,ато одни разговоры Пацанам хоть чехлы одинаковые на шорты выдайте ,ато будут как хозяева-оборванцы выглядеть!
Спочатку потрібно побачити сам талісман, а потім критикувати. Мені особисто він сподобався!
Еще интересно: а чем таким был занят Годынюк что он на пресс-конференцию не явился?

Укрінформ: Учасники: Анатолій Брезвін — президент Федерації хокею України; Олександр Сопіт — віце-президент Федерації хокею України; Марія Резніченко — директор агентства All Motion — маркетингового партнера Федерації; Олександр Годинюк — старший тренер юніорської збірної команди України.

убегая от погони Микита напевал — ''Собака лаяла на дядю фраера...''
Ну вот сразу не прочитал
«Лис Микита стане важливою часткою маркетингової стратегії чемпіонату... Ми хочемо, щоб кожний учасник повіз додому із собою частку України і на кожній фотографії з ними був наш Лис Микита»
Выскажусь грубовато, но это теперь значит что. Каждый участник чемпионата вернется домой, и как наш старый добрый Ипполит скажет «Ничего... Нашлись добрые люди... Подогрели, обобрали...» Получается ж так.
Насколько я помню ту сказку — тот лис Микита, когда спрятался в краску от собак и перекрасился. объявил себя великим правителем леса. Хвастун, которого свет не вмдывал, и который всех на..ывал. Разве он не похож на многих наших «честных, доблестных». Вот и эмблему под себя придумали.
Розроблений також широкий спектр сувенірної продукції, 30% якої буде безкоштовно роздано та розіграно між гостями чемпіонату.——ХТО ТАКІ—-«ГОСТІ ЧЕМПІОНАТ»—-ИМАС,КОВАЛЬ...та всі іньши пінгвіни..... > АСВАІВАНІЄ БЮДЖЕТНИХ ДЕНЕГ...
Да че вы доколупались к Лисенку? Лично мне понравился — вполне прикольный талисман)))
Поправка в анекдот. «Мне НЕ надо. А я — меж капельками».
Ну и придумали. Это все равно, что в России талисманом хоккейного ЧМ стала бы Баба-Яга. Или Кощей Бессмертный. Вот бы поржали б с них.
Тогда главой оргкомитета должен быть наш незабвенный Леонид Макарович Кравчук — а кого ж еще кличка «Фарбований лис»? И на эмблеме он без зонтика. Как в анеекдоте. Стоят в аэропорту Ельцин, Кравчук и Шушкевич. Внезапно пошел дождь. Над Ельциным и Шушкевичем — хоп, зонтики. Кравчук говорит :«Мне надо. А я — меж капельками».
Так что первого президента — прям на эмблему.
Вот первоисточник — Фарбований лис
Кого-то (или что-то) он мне напоминает

Жив собi в однiм лiсi Лис Микита, хитрий-прехитрий. Кiлька разiв гонили його стрiльцi, травили його псами, заставляли на нього залiза (залiзо — пастка) або пiдкидали йому затруєного м'яса, нiчим не могли йому доїхати кiнця. Лис Микита кпив (кпити — глузувати) собi з них, оминав усякi небезпеки, ще й iнших своїх товаришiв остерiгав. А вже як вибрався на лови — чи то до курника, чи до комори, то не було смiлiшого, вигадливiшого та спритнiшого злодiя над нього. Дiйшло до того, що вiн не раз у бiлий день вибирався на полювання i нiколи не вертав з порожнiми руками.

http://lib.misto.kiev.ua/UKR/TVIR/FRANKO/franko4.txt
——————————————————————————-
Хорошi казки — це казки, з яких можна зробити корисний висновок для себе. Саме такою є казка
Iвана Франка «Фарбований Лис», яка вчить нас не бути пихатими i занадто самовпевненими без потреби.
Лис Микита, про якого розповiдається у цiй казцi, був спритним i хитрим, вiн мiг би щасливо жити, але сам собi все зiпсував: «незвичайне щастя та його хитрiсть зробили його страшенно гордим. Йому здавалося, що нема нiчого неможливого для нього». Щоб похизува тися, Лис iде красти вдень, i його ледь не розривають собаки.
——————————————————————————-
А на пресухе кормили-поили?
Massa
Там так само жив в однім лісі лис Микита.
По-моему сказка Франко называется Лыс Мыкыта. Фарбованый Лыс — иное произведение....насколько я помню со школы ))
О — чергова порція оптимізму. Можливо це прояви зміни влади?
Через 15-20 днів власники київського «Сокола» повністю розрахуються з боргами по зарплаті перед хокеїстами і тренерським штабом команди.

Про це заявив президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, пише Gazeta.ua.

Кілька місяців тому керівництво «Сокола» придбало недобудову у районі Національного виставкого центру. За 2-3 роки там планують звести льодовий комплекс — нині активно шукають інвестора.

ФХУ планує реконструювати київський Палацу спорту. Вона може зайняти 9 місяців. У подальших планах команди — виступ у Континетальній хокейній лізі, найсильнішій у Європі.
За словами віце-президента, всі матчі чемпіонату, в якому візьмуть участь збірні України, Словенії, Нідерландів, Іспанії, Бельгії та Австралії, проходитимуть на льодовій арені торгівельно-розважального центру «Термінал» у Броварах. «На сьогоднішній день це найкраща в Україні арена, яка відповідає всім міжнародним вимогам»

От це для такої держави великої як Україна просто ганьба.

Це треба ще мати пофігістичний характер, щоб із гордістю це заявляти.
Чем то этот лис на министра Павленко похож!
Не очікував, що буде таке висвітлення чемпіонату. На рахунок 1,5 тисячі глядачів — це він даремно розраховує, але особисто я на пару матчів сходити збирався, хоч як і далеко від мене ті Бровари. Набагато краще було би використати Київський ПС, та як всі знають це нереально.
Лис Микита ,КУРі крав,поза хатою тікав,а ті кури цокотіли у мішечок нехотіли