хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииНациональная сборнаяАртем Бондарєв:«Головне - втримати переможну ходу до завершення чемпіонату»

22-04-2010 09:08 Leo

- Артеме, вітаємо тебе з офіційним дебютом у складі національної збірної України!

- Щиро дякую!

- Як оцінюєш свій дебют?

- Я гадаю, що оцінку варто ставити по завершенні чемпіонату. Адже по першим двом поєдинкам судити зарано. Хочеться мати хороший настрій по завершенні чемпіонату.

- На початку сезону, коли ти отримав виклик на збір національної збірної, ти запевнив, що зробиш усе можливе аби потрапити в число 22-х учасників чемпіонату світу у Тілбурзі. Чи вірив ти тоді, що зможеш досягти поставленої мети? Адже ти майже сім років не запрошувався до збірної…

- Спочатку я дуже вірив, але після входження в сезон рівень впевненості зменшився. Я працював весь сезон, намагався зарекомендувати себе і ось я тут, у Тілбурзі.

- Твоя ланка покликана в першу чергу руйнувати атакувальні дії суперника. Але після двох матчів у вас показник 5:0. Такий результат пов’язаний зі слабкістю суперників?

- Сила суперників – це немаловажний фактор. У нас четверта ланка, ми зірок з неба не хапаємо. Ми намагаємося виконати настанову головного тренера. Саме тому ми і маємо непоганий результат. Під керівництвом Михайла Захарова працювати дуже приємно. Ви самі бачите перші результати.

- Ти бачив матчі збірних Японії та Австрії на цьому чемпіонаті. Що можеш сказати про сильні та слабкі сторони цих команд?

- Чесно кажучи, я австрійців на цьому чемпіонаті ще не бачив – планую завтра переглянути їх гру. Що ж до Японії, то це дуже швидка команда. Мені дуже сподобалась їх гра. З точки зору тактики вони грають дуже грамотно, майже безпомилково. Просто нам з цими суперниками не буде. Потрібно серйозно готуватися до цих матчів і перемагати суперника.

- Чи має значення календар змагань? У нас матчі з Японією та Австрією йдуть один за одним.

- Це не має такого вже й великого значення. Між матчами у нас буде вдосталь часу на відновлення, адже з японцями ми гратимемо в першій половині дня, а з австрійцями – ввечері. Півтори доби достатньо для того аби відновити втрачені сили. Одне я знаю напевне – непотрібно економити сили.

- У тебе на светрі 13-й номер. Не було забобонних передчуттів щодо цього?

- Це сталося випадково. На матч проти ХК «Гомель» (який так і не було зіграно) я був заявлений саме під 13-м номером. Так вже сталося, що й на чемпіонат світу мене заявили під тринадцятим номером. Спочатку цей номер дав мені можливість потрапити до заявки збірної, а перші дві зустрічі на чемпіонаті для мене пройшли вдало. Тож наразі цей номер для мене є щасливим.

- Як ти вважаєш, за рахунок чого ми маємо перемагати на цьому чемпіонаті?

- Гадаю, що для перемоги потрібно зібрати разом багато компонентів. Це і командні дії, і тактична підготовка, і реалізація гольових моментів. Майстерності має вистачити. Також не слід забувати і про фізичні сили. Підготувались ми непогано. Головне – втримати переможну ходу до завершення чемпіонату.

Джерело: Прес-служба ФХУ
Вот что хочу сказать по этому поводу...


Артем ,покажи сегодня этим ветеранам как надо в Элиту выходить!

Артем, удачи! станкозавод с тобой.

А потом столько же Канадцам и Русским забивать. Вот тогда можно говорить об его уровне.

ну, Артем, удачи тебе и всем нам! мы ж надеемся!

сегодня минимум еще хит-трик сделает !Вот бы также и против Японы и Австрияк!

Не плохой официальный дебют в сборной у Бондарева — в двух играх три шайбы.