хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииЧемпионат УкраиныБитви «монстрів» не дочекалися

26-10-2006 01:45 Навіть «Сокіл» не склав «Беркуту» серйозної конкуренції в чемпіонаті України Илья

Наставник багаторазового чемпіона країни, київського «Сокола», Олександр Сеуканд вирішив не виставляти основні сили на зустріч національної першості з «Беркутом», чим викликав розчарування у п'яти сотень вболівальників, котрі позавчора ввечері прийшли на «Авангард», щоб подивитися на «пташине» дербі. До речі, в протистоянні із земляками, нині приписаними до Броварів, господарі зберегли таку ж плату за вхід, як і в чемпіонаті Білорусі, — п'ять гривень, чим знову ж таки не надто приємно вразили прихильників хокею.

З лав першої команди «Сокола» вчора на лід виходили лише молоді нападаючі Павло Легачов і Сергій Бабинець, а також захисники Денис Молчун, Павло Акімов та Артем Невєров. Тому, здавалося б, грізним гравцям «Беркута» начебто не треба було й напружуватися, щоб зломити опір молодих суперників. Мабуть, так і гадали досвідчені Толкунов, Савицький, Буценко, Марковський, Савенко, Бега, Проценко, бо після двох періодів на табло світився рахунок 2:1 на користь «соколят».

Однак в останні 20 хвилин поєдинку команда Дмитра Підгурського й Раміля Юлдашева ввімкнула швидкості й закинула чотири «сухі» шайби у ворота суперника. «Сокіл», який задіяв лише п'ятьох захисників і шістьох форвардів (і, слід відзначити, вони билися самовіддано), просто втомився. «Беркут» у перших двох періодах грав у чотири п'ятірки, а в третьому був змушений перейти на гру в три сильніші ланки.

У інших матчах дня суворий урок хокею від АТЕКа отримали дітлахи зі школи «Сокола», а київський «Компаньйон» у Харкові дещо несподівано здолав «Дніпровських вовків». Учора ввечері суперники провели повторні зустрічі.

ТАБЛО

Чемпіонат України. Вища ліга. 3-й тур (перші матчі).
«Дніпровські вовки» — «Компаньйон» — 1:2, АТЕК — СДЮШОР «Сокіл» — 22:0, «Сокіл» — «Беркут» — 3:5.
Турнірне становище: «Беркут» — 15, АТЕК — 14, «Дніпровські вовки» — 7, «Компаньйон» — 6, «Сокіл» — 3, СДЮШОР «Сокіл» — 0.

Андрій Фоменко (Україна Молода, 26.10.2006)

Андрій Фоменко

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Меня вообще удивляют такие журналисты.Во первых Бабинца никак нельзя отнести к основному
составу Сокола.В то время как игроками первой команды являються еще и Сидоров,Черненко,Ворошнов,Росляков.
У Беркута называть Бегу опытным игроком большое преувеличение.
И вообще мне показалось,что данная статья писалась после прочтения коментариев к матчу на данной гостевой.
Что-то у меня с арифметикой не все в порядке:

після двох періодів на табло світився рахунок 2:1 на користь «соколят».
Однак в останні 20 хвилин поєдинку команда Дмитра Підгурського й Раміля Юлдашева ввімкнула швидкості й закинула чотири «сухі» шайби у ворота суперника.

Если в третьем периоде были заброшены 4 сухие шайбы то счет должен был быть 5:2