хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииЕврокубкиПрограли на вулицi Переможцiв

18-11-2006 22:32 Київський «Сокіл» почав виступи у півфінальному турнірі Континентального кубка з поразки казахам Илья

Учора о третій годині пополудні в мінському Палаці спорту, розташованому на вулиці Переможців, 4, стартував передостанній раунд Континентального кубка. Київський «Сокіл» зустрічався з командою «Казахмис» із Караганди. Хоч як тренери українців акцентували на тому, що перший матч — дуже важливий, і налаштовуватимуться вони тільки на перемогу, але переможцями вийшли казахстанці — 2:6 (1:3, 1:2, 0:1; Матвiйчук, Млинченко). Далі буде ще складніше — суперниками киян будуть господарі турніру, хокеїсти «Юності-Мінськ». А до фінального раунду, нагадаємо, виходить лише переможець цього квартету.
Перед початком турніру кореспондент «УМ» поспілкувався з «новим-старим» гравцем, який нещодавно підсилив «Сокіл» із прицілом у тому числі й на Континентальний кубок. Досвідчений 35-річний захисник Олександр Савицький тривалий час виступав за збірну України на чемпіонатах світу, а тепер, отримавши фуфайку з номером 77, приєднався до команди на правах оренди з «Беркута».
— Олександре, на що «Сокіл» зможе розраховувати у півфіналі Континентального кубка?
— Якщо проявимо характер, як це зробили в двох останніх матчах відкритого чемпіонату Білорусі, то можемо поборотися за перемогу. Гра в нас налагоджується. Головна ж наша проблема — не ігрова, а організаційна. Це незрозуміле ставлення до клубу сильних світу цього. Якби «Сокіл» мав нормальне, стабільне матеріальне становище, ми б гриміли і принаймні у Білорусі були б на провідних ролях.
— Донедавна ви виступали за мінський «Керамін». Чому не залишилися в цій команді по завершенні минулого сезону?
— У Мінську, вважаю, я провів вдалий рік, бо став одним із чотирьох гравців команди, котрі набрали за чемпіонат необхідну за контрактом кількість «бонусів». У політику тренерів втрутився генеральний директор клубу, який не надто розуміється на хокеї, але має власні уявлення про гру. Тому я й поїхав з Мінська.
— Відчувається різниця між чемпіонатами України й Білорусі?
— У першу чергу, непросто фізично, хоча я швидко наближаюся до оптимальних кондицій. Ще пару матчів, і все буде в порядку. Важко перебудуватися, коли забиваєш в Україні по десять голів за матч, а потім опиняєшся перед гідними суперниками.

Андрій Фоменко (Україна Молода, 18.11.2006)


Андрій Фоменко

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Комментариев нет