хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииЧемпионат Украины«Гайдамаки» сподіваються багатьом «попсувати нерви», якщо... знайдуть спонсора

08-08-2012 15:55 Кукушкин

Генеральний директор вінницького хокейного клубу «Гайдамаки» Валерій Лук’янець розповів про проблеми клубу, плани на новий сезон та примирення з Петром Порошенком

Першу свою гру в новому сезоні вінницький хокейний клуб «Гайдамаки» має провести 11 вересня. Але для того, щоб це було можливим – клуб має сплатити 80 тисяч гривень стартового внеску за участь у лізі. Сьогодні, за словами генерального директора клубу Валерія Лук’янця, такі гроші є, але якщо їх заплатити – у команди не залишиться коштів на підготовку до сезону. Тому керівництво клубу сьогодні в пошуках спонсорів. В числі меценатів може опинитися відомий бізнесмен і міністр економіки та торгівлі Петро Порошенко. Попередній конфлікт з ним, за словами Валерія Лук’янця, залагоджений.

Питання вирішиться до 20 серпня

Загалом, питання участі «Гайдамаків» у чемпіонаті – підніметься на найближчому засіданні спостережної ради Професійної хокейної ліги, запланованому на 15 серпня. А крайній строк вирішення цього питання – 20 серпня.

- Я робитиму все, щоб клуб грав у новому сезоні, — обіцяє Валерій Лук’янець. – Хоча тут є ряд моментів. Зокрема, більш багатші клуби не хочуть бачити такі бідні клуби як «Гайдамаки» та «Білий Барс» у лізі. За моєю інформацією, зараз є графік на шість команд. Це неофіційна інформація, але вона доходила до мене з різних джерел.

У телефонних розмовах мені кажуть, мовляв, — Валєра, ми тебе поважаємо за те, що ти зробив для клубу, і це не твоя вина, що в регіоні немає людей, які готові на відповідному рівні підтримати його.

Ціна участі

- Кожен клуб має внести на рахунок професійної ліги 320 тисяч гривень протягом року, — каже Валерій Лук’янець. – Ці кошти розділяються траншами по 80 тисяч. Саме стільки ми маємо внести перед початком чемпіонату. Ця сума є у нас, але якщо ми заплатимо їх, у нас не буде коштів для підготовки до сезону, а перед сезонну підготовку так чи інакше потрібно проводити. Відтак, за таких умов, якщо я не підготую команду, мені немає сенсу робити внесок. Тому ми проводимо переговори з людьми, які потенційно можуть підтримати наш клуб. На щастя, в цьому році ситуація в цьому плані дещо оптимістичніша — є достатньо широке коло людей, які готові нам допомагати.

Також на зсіданні ради я підніматиму питання про можливість зменшення стартового внеску. Але я не виключаю, що отримаю протидію цьому наміру. Реально клуб може врятувати меценат, який був би в силах протистояти бажанням Бойка і Колеснікова і який скаже – я відповідаю за клуб і він гратиме.

У діалозі по телефону мені сказали – хочеш грати – знайди мільйон. Хоча я планував відіграти сезон і за півмільйона.

Порошенко в поміч?

За словами Валерія Лук’янця, конфлікт, який взимку виник між ним і Петром Порошенком (гендиректор «Гайдамаків» викликав тоді ще майбутнього міністра на ринг, — прим. авт.) вичерпаний і клуб сподівається на підтримку бізнесмена та політика.

- Поки що я б не хотів називати можливих спонсорів, — каже Валерій Лук’янець. — Спонсорство – це благодійність, це добра воля. А іноді вона експлуатується у вигляді зобов’язань. Наші стосунки з Петром Олексійовичем, у свій час, не склалися тому, що мені вони були донесені як зобов’язання, а не жест доброї волі. Розмови в певному колі – його образили. І він тоді не побажав нас підтримати. Але сьогодні ми ведемо діалог і я сподіваюся на його підтримку.

Той конфлікт, який був – сьогодні він залагоджений. В його основі була моя безвихідь у тій ситуації, якій опинився і певні політичні моменти, які існували на той час і підігравали той конфлікт. Я в силу, можливо своєї політичної необізнаності, допустив більш високі фрази, що викликало певний резонанс. Зараз, діалог розпочався. Конфлікту немає. Натомість, є надія на підтримку.

Хто гратиме


- На 15 серпня в «Мегамоллі» має бути залитий каток, — каже Валерій Лук’янець. — З цього часу ми хочемо приступити до відбору гравців. Тренуватиме команду – заслужений тренер Андрій Овчинніков. Але, для початку, нам потрібно провести два спаринги: «Гайдамаки» проти «Гайдамаків» і відібрати людей, які залишаться в складі команди. Паралельно ми будемо підтягувати гравців з інших регіонів. На даний час у нас хочуть грати 15 людей. Це гравці з іменами: чемпіони України та світу, часів, коли Україна вийшла в групу А. Це ті люди, які б могли навіть допомогти збірній України, але які, через певні особисті причини, не знайшли себе в інших клубах. Через те, що деякі клуби скуповують іноземців, наприклад, тих же литовців, українці хокеїсти залишаються без діла.

Тому деяким з ним вигідніше грати в таких провінційних клубах як наш, ніж сидіти і полірувати лавку.

Загалом, більше десяти людей ми запрошуємо з попереднього складу. Але в них не гарантовані місця — вони мають завоювати їх.

У нас є Тарас Бєга – нападаючий, він був чемпіоном світу в складі збірної України, коли та виграла в групі Б і вийшла в групу А. Є Олександр Харитонов – той воротар, який «витяг» «Донбас», коли той став чемпіоном. Є інші хороші гравців.

Бюджет по зарплатах — в межах 500-1500 доларів. Середній бюджет зарплат — близько 800 доларів.

В цілому по Україні зарплати різні: від тисячі до п’яти тисяч доларів

Думаю, ми зможемо добряче попсувати нерви багатьом. Ми налаштовані оптимістично.

20 хвилин

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Так что там Валера уже набрал команду?
Haise, та уже ясно .Татаренко уже в заявке Компов
Это фото прошлого сезона!
Haise, Будьласка! Обратите внимание на фото в синем шлеме Татаренко!
спасибо!
Сегодня проходит второй день просмотра, есть какие- нибудь новости?
Странно ,что Валера не написал , человек 200 со всей Украины!!!!! Фантазер еще тот!-)

В России ( в 17-м веке — давненько) людьми не разбрасывались

В России ( в 17-м веке — давненько) людьми не разбрасывались — мало их было на огромную Русь. Ценили каждого ценного, и в " пушки» не употребляли. Для Отечества берегли- мудрые. А к нашим баранам это не относится!
"...а за какую Ю18 и Ю20 играли Олег Тэсля и Артем Скрицкий?
я пишу за пацанов 91-92...а за какую играли эти, я не знаю
Haise, Цируль еще хламья русского насобирает
——————————————————————-
ты хочешь сказать что Журун хламье!???
Ну так это все ребята наших юниорских и молодежных сборных
————————————————————————————————————————-
а за какую Ю18 и Ю20 играли Олег Тэсля и Артем Скрицкий?
Haise, ну правельно!Все про кого говорили Гайдамаки поехали в более реальный ББ!
все будет в порядке
Haise, Цируль еще хламья русского насобирает!
=========================================
от куда ?Сокол уже позабирал всех болееменее нормальных ,а остальные в Кубань побежали.Та и политика руководства омолодительная за одно и расходов меньше на вторую команду!Жальтолько парней Киевских из Д-2 ,партнеры у их некаковские
Буценко говорит что у него уже более 40 кандидатов
Ну так это все ребята наших юниорских и молодежных сборных
Гость, А откуда взяты фамилии и где остальные 44 кандидата ???

——————————————————————————————————————
вообще то еще 66 должно быть!
Только я сомневаюсь что все 70 обещанных туда поедут .Они уже на Бровары переметнулись.Буценко с Юлдашевым теперь кастинги устраивать будет!
Там уже топчутся Бега ,Секирко ,Акимов,Мадера,Легачев,Зеленко...
Сегодня встретил одного знакомого-родителя 92г из Харькова едут Оксененко Бобовников и Белевцов
Вр.91 играл 3-м за основной ХК Сокол позапрошлый год...зщ 92 и нп 91 оба- «ночнушка» ....про остальных троих. из списка, ничего не знаю .А откуда взяты фамилии и где остальные 44 кандидата ???
А за донецких переживать нечего! Цируль еще хламья русского насобирает!
Я в том смысле что с финансами ЖОПА!
Haise, по любому состав донецких «гайдамаков " сильнее будет и им уж точно 7 место светит !Осталось им еще шесть команд одолеть!
Haise, а зачем 35?
———————————
ну это разрешонный регламентом максимум !Может и меньше .Может они по трое вместе падать начнут .Хотьбы 22 осталось!Бега вроде уже в ББ перебрался!
Если туда едут такие люди то процентов на 90 там ничего не будет!
выпустились из шклы сокола года 3-4 назад...воспитанники илльича и майко
========================================
а где играли все это время!И кто остальные?
а зачем 35?
выпустились из шклы сокола года 3-4 назад...воспитанники илльича и майко
первый —вр 91г,...четвертый- зщ 92г....пятый-нп.91г(все сокол)
—————————————————- какой сокол?Когда это они там играли?
Следующие
Загрузка...