хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииЧемпионат УкраиныПристрасті по «Левам»

18-10-2013 11:33 Грубый

Про непросту ситуацію з львівськими хокейними «Левами» «Газеті» розповів капітан команди Дмитро Гнітько.

— Дмитре, «Леви» припинять існування?

— Думаю, ні. Нині все залежить від Федерації хокею України, від тих умов, які вона запропонує клубам. Усі команди тепер очікують. Якщо федерація погодиться на умови клубів, тоді «Леви» існуватимуть. Ігор Чуркін не відмовляється фінансувати клуб, навпаки, хоче його зберегти.

— Якщо федерація та клуби домовляться, як зміняться «Леви» порівняно з минулим сезоном?

— По-перше, вже не буде спортивного директора Михайла Чіканцева. Відбудуться зміни і в складі команди, з’являться новобранці з Харкова, Києва. Нині багато хокеїстів проситься в нашу команду. Всі старі виконавці кажуть, що повернуться в клуб, якщо не буде Михайла Чіканцева.

— Чому старожили команди висунули таку умову?

— Тому що Чіканцев розвалив клуб. Ігор Чуркін давав гроші на зарплату за липень і серпень минулого року, а вони «випарувалися». Нам сказали, що це Ігор Анатолійович не виділив фінансування. Я ж спілкувався з ним, він показав документи, які свідчать про те, що кошти надійшли до пана Чіканцева. А куди вони поділися — всі розуміють. Через це наш інвестор розгнівався, сказав: якщо грошей не повернуть, він більше не виділятиме фінансування. Також були проблеми з відпускними після завершення першого сезону. Ігор Чуркін показав документи, за якими ми отримали всі свої гроші. А пан Чіканцев нам видав тільки третину цієї суми. Ніхто правди не знав. Чіканцев усім говорив, що інвестор коштів не дає, і ці крихти йому ледве вдалося вирвати для нас.

— Але фінансові проб­леми в «Левів» з’явилися в грудні 2012 року?

— Це був форс-мажор. Фінансовий директор не виконував як слід своїх обов’язків. Потім прийшла інша людина, взяла все під контроль, і проблем більше не було.

— Михайло Чіканцев минулого літа їздив на засідання ради Професійної хокейної ліги, давав коментарі як спортивний директор «Левів». Як він зберіг посаду після того, коли викрили його обман?

— Чіканцев уже давно не працює в клубі. Коли його викрили, там почали перевірку. Як виявилося, гроші на екіпіровку теж зникли, а Чіканцев не міг пояснити, куди вони поділися.

— Відколи Михайло Чіканцев не працює в клубі?

— З нового року. Усунули фінансового директора, забрали в нього печатку, а Чіканцева тримали в клубі для того, щоб він повертав гроші, які «випарувалися».

— Чому ж тоді Чіканцев їздив на засідання ради ПХЛ і виконував обов’язки головного тренера команди?

— Він не був нашим наставником, ми тренувалися самостійно. Пов­торю, його не відпускали для того, щоб він повертав гроші. І на засіданнях ради ПХЛ Чіканцева теж не було, він хіба що міг сидіти біля кабінету, а від «Левів» у засіданні брала участь інша людина. А те, що Чіканцев розповідає журналістам про свою присутність на засіданні, право голосу, — це неправда.

— «Леви» мають репутацію клубу, який боргує своїм гравцям зарплату. За таких умов і справді є багато охочих грати за цю команду?

— Уперше в Україні є такий великий вибір хокеїстів. Вільних гравців дуже багато. Телефонують люди з Європи, просяться хоча б на перегляд. Пояснюю їм, що наразі в цьому немає потреби, бо не відомо, коли почнеться чемпіонат. Але сформувати команду нині не є проблемою.

Розмовляв Гліб Ваколюк

Для «Газети»

Михайло Чіканцев, спортивний директор «Левів»


Вважаю цю ситуацію непорозумінням між керівниками клубу — Ігорем Чуркіним і Маркія­ном Лубківським. Торік Ігор Анатолійович дав вказівку не виплачувати команді зарплату за липень-серпень. Мовляв, тренерам і кільком гравцям я дам гроші, а іншим — ні, вони ж тренуються, поліпшують свій рівень, а не виступають. Попри це, Маркіян Лубківський зробив усе, щоб гравці отримали заробітну плату. А щодо виділених коштів на придбання екіпіровки, то їх просто не було. Взагалі, прикро чути якісь звинувачення.

Юрій Вавринюк, екс-директор «Левів»

Був свідком створення львівського хокейного клубу. Це було влітку 2011 року. Тоді Ігор Чуркін дав згоду виділяти на рік близько 300 тисяч доларів для забезпечення життєдіяльності клубу. Але проблема в тому, що із самого початку Ігор Анатолійович не виконував своїх фінансових зобов’язань. Михайло Чіканцев, варто віддати йому належне, постійно нагадував панові Чуркіну про те, що потрібно здійснювати платежі: на зарплату, харчування, лід тощо. Готовий будь-де свідчити в правоті Михайла Чіканцева. «Леви», переконаний, розвалив Ігор Чуркін.


Львівська газета

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Гнитько у Дитковского в Испании.
Під Олімпіаду 2020 пора з 2014р.будувати ПАЛАЦИ СПОРТУ у Львові,
Івано-Франківську,Тернополі,Луцьку.При 15—20 Бляшанках хокею не буде,бо це лиш тренувальні арени,а для професіонального спорту необхідно будувати ПАЛАЦИ СПОРТУ на 5-7-10-15 тисяч
За кого играет Гнитько? Или есть еще какие то Лэвы?
Супрун став спортивним директором клубу.
так что ,против Левов 6-7ноября компы сиграют усеченным составом.
джино, в следующую пятницу приезжай в Тэрминал увидиш!
Уже пятеро напов у Львава — Курскый Федоров Коляда Расторгуев Гнитько
Знайка
не занимайся онанизмом
Будуть Левы .стартовые игры 1-2
в составе пока только 2 защитникаКупцов и Громов и 4 нападающих,
та не буде ніяких Левів піздеж і блеф
, мільйонні борги не Чіканцев зробив. Якщо чесно не хочу навіть це обговрювати, цим має займатися керівництво клубу. Саме воно і несе відповідальність за все що робиться у клубі.

А Чіканцев не керівництво клубу? Спортивний директор як не як...
Ось вам і конкретика про Левів, жодного гравця у клубі, цікаво коли вже буде хоч якась інформація. Чуркін пропонує такі умови що поки що гравці не хочуть поспішати переходити у Леви, та і взагалі нічого не зрозуміло, правда дзвінки до гравців які виступали у попередньому сезоні уже були, однак умови заробітньої платні, як говорять самі гравці, — просто мізерні. Тому я чекаю офіційну інфу, по гравцях. Ну і саме головне питання чи пустять грати команду у Новоявоірвськ. Мій варіант- команда буде напівлюбительською, десь як Гайдамаки, і вона вистпупатиме не у Новоявоірвську. Ну що ж, скоро вже матчі ЧУ, а команди ще немає. Цікаво що придумають цього разу. Жаль що немає фанатів хокею з великими грошима.....
Гость,

а где пропал гриншпун?

та он покупал в ларьке какуюто ерунду часа полтора назад. одет был в курточку синего цвета с надписью «фк Динмо Киев»
а где пропал гриншпун?
@Напіарився.....
Нагадив, щоб ми мали про що говорити....@

Согласен.
Ти смішний. Про яку Дружківку ... повезе ... Гнітько....
Напіарився.....
Нагадив, щоб ми мали про що говорити.... Подивимося, як з цієї ситуації вийде Чуркін. Через тиждень ігри — а за «Леви» — тишина. Я думаю, що про Гнітька ми скоро не почуємо
Гнитько в курсі всіх мансів тому, що він не лише гравець, капітан, старший брат, але і на-пів ген менеджер команди. Половину гравців привів він і зараз комплектацією він буде займатись... Цікаво кого ж він повезе в Дружківку грати?
Гость, мільйонні борги не Чіканцев зробив. Якщо чесно не хочу навіть це обговрювати, цим має займатися керівництво клубу. Саме воно і несе відповідальність за все що робиться у клубі.
Одним словом Чеканцев наебула денежный
аж бесит...тупорылость этого недоболелы задрочего...
Зодчий, и здесь это говно комунистическое отметилось...
Последняя его афера-продал муниципалитету Кременчуга десяток старых автобусов,к которым прицепили рога,покрасили,и нарекли новыми троллейбусами по соответствующей цене

Так видать и ваш Бабаев был в доле.
В цій ситуації головне: Борги перед командою і досі не погашені, а те що говорить Гнитько це його думка. Враховуючи його непрості стосунки з Чіканцевим це не дивно. А стосовно Чуркіна цей пан давно маю погану репутацію. А проблема тут у фінасуванні, чому за лід гроші винні, чому є рішення судів про велику заборгованість по харчуванню і інтернет? Одним словом нехай Чуркін з Маркіяном вирішать всі питання і не роблять чорний піар.....Чи можливо краще всі собаки на Чіканцева повішати, в тому числі і мільйонні борги. Тому тут питання має вирішуватися на рівні Чуркін-Лубківський!
Разумеется, просто это одна из причин, по которым Дима пока остается без команды, а кушать хочется. Последняя надежда на г-на Чуркина, но эту надежду еще надо отработать.
А по поводу самого Димы, то я думаю что он человек взрослый и сам разберется по по воду спорт дисциплины!
А автобусы здесь при том, что г-н Чуркин так и остался кидалой. Правда обороты выросли...

БИЗНЕС БРАТЬЕВ ЧУРКИНЫХ: ИСТОКИ КРИМИНАЛЬНОГО «ЧУДА»
Да причем здесь автобусы?
Я бы не стал доверять словам г-на Чуркина.Последняя его афера-продал муниципалитету Кременчуга десяток старых автобусов,к которым прицепили рога,покрасили,и нарекли новыми троллейбусами по соответствующей цене.Даже не удосужился старые автобусные бирки с корпусов убрать.
Следующие
Загрузка...