хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиСоколЗагинув Олег Беркут (Дідушко)

12-02-2015 10:39 Геныч

Біль, який сковує серця та залишає назавжди чорні плішини у душах людей, громом увірвався до родини Дідушко та українських фанатів. 7 лютого обірвалося життя мужнього воїна, надійного побратима та найкращого сина, солдата Олега Дідушко, який проходив службу по мобілізації у військовій частині 3002 Національної гвардії України.


З серпня місяця він захищав терена своєї країни від посягань недругів. Неодноразово проявляв мужність, відвагу та героїзм. Але того зимового, лютого вечора, поблизу міста Дебальцево, що на Донеччині, під час обстрілу з установки БМ-21 «Град», отримав пошкодження несумісні із життям. Підтримати близьких і віддати останню шану герою за ратну справу 10 лютого прийшли бойові товариші та сотні небайдужих киян.

P. S. від «Гнізда». Олег Дідушко (у фанатів – Олег Беркут) з 80-х років ХХ століття підтримував київські команди та збірну України. У свої 42 роки він завжди знаходився у фан-секторі. Після побиття студентів на Майдані у 2013 року вийшов на захист свободи свого народу.

Світла пам’ять про Олега Дідушко житиме вічно у наших серцях.

До вашої уваги фото з Олегом Беркутом серед фанатів

Останній праворуч


Перший ряд, останній праворуч


Четвертий у другому рядку
Новина на офіційному сайті Національної гвардії України


Гніздо за матеріалами офіційного сайту Національної гвардії України
Комментарии для этой страницы выключены.