хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиНациональная сборнаяНаціональна збірна матиме велику підтримку у Кракові!

17-04-2015 12:24 ritchie

«Галицькі Леви» відвідають матчі Чемпіонату Світу з хокею . «Червоно-чорні» 18 квітня вирушають до Кракова на матчі Чемпіонату Польщі , де окрім самих матчів, власне і підтримають нашу національну збірну на Чемпіонаті Світу в дивізіоні 1 «А».


Наш колектив відвідає матчі збірної у неділю і понеділок, де активно вболіватимуть за національну дружину Олександра Годинюка!

Андрій Марич, ХК «Галицькі Леви»

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Слав, они на два матча успевают первых, с Казахстаном и с Итальяно...
А коли назад до України «Леви» повертаються? Одразу після гри з Японією чи раніше?
Nazarini, в 2018 году.
Вони уже не такі й малі — 2001 рік найстраші. Час біжить — дехто з них уже в 2017 році може потрапити на чемпіонат світу в збірну Ю-18.
Хочу пожелать удачи пацанам на турнире , половина из тех парней кто сейчас в сборной — понимают что в былые времена они не то, что в сборной не будут а только по телевизору видели нормальный хоккей , в связи с этим надеюсь глаза будут гореть и желание должно быть запредельным играя на такой красивой арене
Я так відчуваю, що маленькі галичани ще й попідказують «дядькові Годині» кому куди їхати, як закидувати та й де наливають!
Так, голоса у хлопців є хороші! Головне щоб було більше позитивних емоцій по завершенні матчів!
Молодці галичани! Оце так буде підтримка! Наши хлопаки — голосисті! Треба ще трішечкі вдачі старшим, а молодші — не підведуть! Я в цьому впевнений!