хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиДетский хоккейМіжнародні турніри за участю наших «соколят» (оновлено)

01-05-2015 19:59 ritchie

З 1-го по 3-те травня 2015 року, у Гомелі пройде Міжнародний дитячий хокейний турнір серед команд 2003 року народження, приурочений до 70-ти річчя Великої Перемоги.

Учасники турніру: ХК «Липецьк» (Липецьк, Росія), «Сокіл-2003» (Київ, Україна), «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь), «Авангард-03» (Сафоново, Росія), СДЮШОР-5 (Гомель, Білорусь), ДЮСШ «Бобруйск-Арена» (Бобруйськ, Білорусь)

Команди грають по круговій системі. Кожна команда проведе по 5 матчів. Формат матчів: 3 періоди по 15 хвилин «чистого» часу.

Розклад матчів:
01.05.2015 (п'ятниця)
«Авангард-03» (Сафоново, Росія) — ХК «Липецьк» (Липецьк, Росія) 0:14

«Сокіл-2003» (Київ, Україна) — «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь) 3:0 (0:0; 2:0; 1:0)
Шайби: 13. Нишинський (1:0), Остроушко (2:0), Костюченко (Царьковскький, 3:0)
Кращі гравці матчу: Артем Деркач — Владислав Карпович

СДЮШОР-5 (Гомель, Білорусь) — «Авангард-03» (Сафоново, Росія) 17:1
«Шахтар» (Солігорськ, Білорусь) — ДЮСШ «Бобруйск-Арена» (Бобруйськ, Білорусь) 1:4

СДЮШОР-5 (Гомель, Білорусь) — «Сокіл-2003» (Київ, Україна) 4:2 (0:0; 2:1; 2:1)

ДЮСШ «Бобруйск-Арена» (Бобруйськ, Білорусь) — ХК «Липецьк» (Липецьк, Росія) 2:5

02.05.2015 (субота)

«Авангард-03» (Сафоново, Росія) — «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь) 0:10
СДЮШОР-5 (Гомель, Білорусь) — ДЮСШ «Бобруйск-Арена» (Бобруйськ, Білорусь) 4:2

«Авангард-03» (Сафоново, Росія) — «Сокіл-2003» (Київ, Україна) 1:4 (0:2; 0:1; 1:1)
Шайби: 15. Грабовецький (18. Костюченко, 0:1), 15. Грабовецький (20. Царьковський, 0:2), (0:3), 13 (11, 1:3), 18. Костюченко (15. Грабовецький, 1:4)

ХК «Липецьк» (Липецьк, Росія) — «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь) 4:4

«Сокіл-2003» (Київ, Україна) — ДЮСШ «Бобруйск-Арена» (Бобруйськ, Білорусь) 2:1 (1:0; 1:1; 0:0)

Шайби: Смичков (Грабовецький, 1:0), Грабовецький (2:0), 77 (27, 2:1)

СДЮШОР-5 (Гомель, Білорусь) — ХК «Липецьк» (Липецьк, Росія) 1:7

03.05.2015 (неділя)
«Сокіл-2003» (Київ, Україна) — ХК «Липецьк» (Липецьк, Росія) 3:6 (0:1; 1:3; 2:2)
Шайби у «Сокола»: Грабовецький (Царьковскький, 1:3), Остроушко (2:4), Костюченко (Царьковський, 3:5)

ДЮСШ «Бобруйск-Арена» (Бобруйськ, Білорусь) — «Авангард-03» (Сафоново, Росія) 5:1
СДЮШОР-5 (Гомель, Білорусь) — «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь) 5:4

За підсумками турніру:

1-е місце- ХК Ліпецьк (Ліпецьк)

2-е місце – СДЮШОР №5 (Гомель)

3-е місце – «Сокіл-2003» (Київ)

Найкрашій бомбардир –Дмитро Бурцев №47 (Ліпецьк)
Найкращій нападник — Влас Магер №17 (СДЮШОР №5)
Найкращій захисник — Владислав Карович №12 (Шахтар)
Найкращій воротар —Артем Деркач №1 (Сокіл)


Поздоровляємо учасників та переможців міжнародного турніру!



З 3-го по 5-те травня 2015 року, у Могильові пройде Міжнародний дитячий хокейний турнір серед команд 2004 року народження «Кубок Перемоги 2015», в якому прийме участь «Сокіл-2004»
.

Учасники турніру:
Группа А: ОЦОР (Могильов, Білорусь), РЦОП «Раубічі-2004» (Раубічі, Білорусь), «Сніжні Барси» (Москва, Росія), «Газпромбанк» (С.-Петербург, Росія)

Группа Б:
СДЮШОР 2004 (Мінськ, Білорусь), ДЮСШ ХК «Брест (Брест, Білорусь), «Сокіл-2004» (Київ, Україна), ХК ім.Н.Дроздецкого 04 (С.-Петербург, Росія)

Розклад турніру:

03.05.2015 (неділя)

ДЮСШ ХК «Брест (Брест, Білорусь) — «Сокіл-2004» (Київ, Україна) 2:4 (0:1; 2:1; 0:2)
Шайби: 14.35 Вл. Куровський (0:1), 16.45 Кислюк (1:1), 24.36 Дудко (2:1), 27.49 Вс. Куровський (2:2), 32.05 Вс. Куровський (2:3), 34.38 Данілов (2:4)

«Сніжні Барси» (Москва, Росія) — «Газпромбанк» (С.-Петербург, Росія) 13:2
ОЦОР (Могильов, Білорусь) — РЦОП «Раубічі-2004» (Раубічі, Білорусь) 2:7

«Сокіл-2004» (Київ, Україна) — ХК ім.Н.Дроздецкого 04 (С.-Петербург, Росія) 5:4 (3:2; 1:0; 1:2)
Шаби: 00:31 Вс. Куровський (1:0), 03.01 Вс. Куровський (2:0), 06:18 Миненков (2:1), 08:54 Вс. Куровский (3:1), 10:36 Сухорученков (3:2), 15:23 Вс. Куровський (4:2), 29:59 Вл. Куровський (5:2), 36.36 Попов (5:3), 44:58 Попов (5:4)Кращі гравці матчу: Михайло Данілов — Іван Міненков

СДЮШОР 2004 (Мінськ, Білорусь) — ДЮСШ ХК «Брест (Брест, Білорусь) 3:5
ОЦОР (Могильов, Білорусь) — «Газпромбанк» (С.-Петербург, Росія) 1:3
РЦОП «Раубічі-2004» (Раубічі, Білорусь) — «Сніжні Барси» (Москва, Росія) 5:4
СДЮШОР 2004 (Мінськ, Білорусь) – ХК ім.Н.Дроздецкого 04 (С.-Петербург, Росія) 5:1

04.05.2015 (понеділок)

ОЦОР (Могильов, Білорусь) — «Сніжні Барси» (Москва, Росія) 2:10

СДЮШОР (Мінськ, Білорусь) — «Сокіл-2004» (Київ, Україна) 2:10 (1:2; 1:3; 0:5)
Шайби: 03:19 Малявко (1:0), 06:02 Данілов (1:1), 09:36 Данілов (1:2), 18:17 Ждан (2:2), 18:51 Вл. Куровський (2:3), 27:30 Данілов (2:4), 29:06 Баглай (2:5), 31:09 Данілов (2:6), 32:56 Бабенко (2:7), 36:57 Вл. Куровский (2:8), 43:59 Данілов (2:9), 44:19 Вс. Куровський (2:10)
Кращі гравці матчу: Малявко — Данілов

РЦОП «Раубічі-2004» (Раубічі, Білорусь) — «Газпромбанк» (С.-Петербург, Росія) 4:2
ОДЮСШ 2004 (Брест, Білорусь) — ХК ім.Н.Дроздецкого 04 (С.-Петербург, Росія) 4:4

13:20 SuperSkills

Полуфінал
РЦОП «Раубічі-2004» (Раубічі, Білорусь) — ДЮСШ ХК «Брест (Брест, Білорусь) 4:0

За 5-8 місце
«Газпромбанк» (С.-Петербург, Росія) — ХК ім.Н.Дроздецкого 04 (С.-Петербург, Росія) 2:4

За 5-8 місце
ОЦОР (Могильов, Білорусь) — СДЮШОР 2004 (Мінськ, Білорусь) 5:4

Полуфінал
«Сніжні Барси» (Москва, Росія) — «Сокіл-2004» (Київ, Україна) 6:1 (2:1; 1:0; 3:0)

Шайби: 01:33 Данілов (0:1), 06:20 Романченко (1:1), 11:13 Евсюков (2:1), 24:37 Трухін (3:1), 33:41 Романченко (4:1), 39:40 Атанов (5:1), 44:38 Гришин (6:1)
Кращі гравці матчу: Романченко — Плаксін

05.05.2015 (вівторок)

Матч за 7-е місце
«Газпромбанк» (С.-Петербург, Росія) — СДЮШОР 2004 (Мінськ, Білорусь) 3:4 Б

Матч за 5 місце
ХК ім.Н.Дроздецкого 04 (С.-Петербург, Росія) — ОЦОР (Могильов, Білорусь) 8:3

Матч за 3 місце
«Сокіл-2004» (Київ, Україна) — ДЮСШ ХК «Брест (Брест, Білорусь) 7:1 (2:1; 1:0; 4:0)
Шайби: 02:39 Аксьонов (1:0), 08:40 Кіслюк (1:1), 14:41 Вл. Куровський (2:1), 16:21 Вл. Куровський (3:1), 30:30 Вс. Куровський (4:1), 31:58 Данілов (5:1), 32.49 Вл. Куровський (6:1), 37:20 Баглай (7:1)
Кращі гравці матчу: Вл. Куровський — Оксенюк

Фінал
РЦОП «Раубічі-2004» (Раубічі, Білорусь) — «Сніжні Барси» (Москва, Росія) 0:4

Підсумкове положення команд:

1 місце — «Сніжні Барси» (Москва, Росія)
2 місце — РЦОП «Раубічі-2004» (Раубічі, Білорусь)
3 місце — «Сокіл-2004» (Київ, Україна)
4 місце — ДЮСШ ХК «Брест (Брест, Білорусь)
5 місце — ХК ім.Н.Дроздецкого 04 (Санкт-Петербург, Росія)
6 місце — ОЦОР (Могильов, Білорусь)
7 місце – «СДЮШОР 2004» (Мінськ, Білорусь)
8 місце – «Газпромбанк» (Санкт-Петербург, Росія)

За підсумками турніру кращими гравцями стали:

Кращий воротар — Олександр Смірнов («Снігові барси» Москва)
Кращий захисник — Ян Дудко (ДЮСШ ХК «Брест)
Кращий нападник — Егор Ершов («Снігові барси» Москва)
Кращий бомбардір — Михайло Данілов («Сокіл» Київ)
Найкорисніший гравець — Антон Асташевіч (РЦОП «Раубічі)
Приз глядацьких симпатій — Олексій Беліковіч («ОЦОР» Могильов)

ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ»

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Все, поздравляем пацанов с «бронзой»!
Сговорились с 2002-м?
Ну что, можно уже сказать что «бронзу» малые привезут... Эх, как же жаль, что в полуфинале пролетели...
daktari, нормально!
ritchie, а прилично было минскому СДЮШОРу 10 шайб назабрасывать ? Все нормально. Так быстрее научимся, чем на лаврах легких побед.
Надеюсь — не очень пафосно?
Да-а... Не получилось вчерась в финал выйти... Вагон банок напускали... Даже неприлично как-то... Играем за «бронзу»...
Удачи ребятам!
Первое место в группе уже у 2004-го есть... Теперь с Москвой играем...
Подождем-с 2004-й... Там дела получше обстоят...
«Бронза» у 2003-го есть...