хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиДетский хоккейХокейний збір у Богуславі

12-03-2016 13:25 ritchie

Олександр Василевський, тренер хокейної академії «Anahеim ducks» (США) і його колеги — недавні гравці української збірної, гравці славетного київського «Сокола», відомі українські хокеїсти і просто добрі друзі — Олександр Матвійчук, Олег Полковников та Ігор Карпенко проведуть у місті Богуслав , Київської області тижневий проект «NHL — kids camp іn Ukraine»
Своїми знаннями і досвідом, підкріпленими тренерською роботою вони ділитимуться з новим поколінням українських хокеїстів. Тренування проходитимуть за системою та методиками, що використовуються у тренуваннях академії «Anahеim ducks» НХЛ.


Тижнева програма «NHL — kids camp іn Ukraine» складається з 18 годин льодових тренувань, щоденного тренування у «Кидковому центрі», занять загально-фізичною підготовкою на свіжому повітрі в лісопарку на березі річки Рось, і закриття табору — «Фінальної гри».

Бонус: Всі учасники матимуть змогу спілкуватись з тренером англійською мовою)))).

Розпочнеться програма церемонією урочистого відкриття, де учасники і їх батьки дізнаються особливості тренувального процесу в «NHL — kids camp іn Ukraine», познайомляться із товаришами і тренерами. На завершення відбудеться закриття табору, де юні хокеїсти отримають дипломи і призи, а батьки матимуть змогу поспілкуватись з тренерами і подивитись «Фінальне ігрове тренування».
Всі хокеїсти матимуть особисті рекомендації тренувань від Олександра Василевського — тренера хокейної академії «Anahеim ducks» НХЛ.
з 12 червня до 19 червня
до «NHL — kids camp» запрошуються хокеїсти
2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002 р/н.

Вартість тренувань – при умові оплати в березні — 260 USD
при умові оплати в квітні і травні – 279 USD
при умові оплати в червні – 299 USD
Проживання, 5-разове харчування, санаторне лікування, дозвілля в ДОЗ СТ «Чайка»- 380 грн/доба
При умові дотримання розкладу дня діти можуть проживати з батьками в готелях міста.
Батьки мають змогу розміщуватись в ДОЗ СТ «Чайка» в окремих будиночках за ціною 380 грн/доба за 1 особу.
Докладніша інформація та реєстрація на сайті:
http://hockeyukraine.wix.com/boguslav
і за телефонами:
+38 068 117 70 47
+38 099 545 19 11

Комментарии для этой страницы выключены.