хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

МатчиНациональная сборнаяРумыния — Украина 1:6

Начало: 17-04-2016 17:30

Румыния — Украина 1:6 (1:2; 0:1; 0:3)

17.04.2016. Croatia. Zagreb. Dom Sportovа. 200 зрителей
Судьи: М. Николич (Австрия), Т. Грожай (Хорватия), Ш. Ишикава (Япония)
Румыния (8): 25. Ручуй; 3. Папп (2) — 8. Салло, 4. Флинта (2) — 12. Надь (А) (2), 9. Тапу — 13. Балазс, 2. Джексе (2) — 19. Орбан; 16. Петер — 21. Михали — 23. Молдован (А), 7. Фодор — 10. Молнар — 18. Лоринч, 24. Биро — 6. Тимару (К) — 17. Зсок, 11. Ксерго — 14. Рокали — 22. Шандор
Украина (12): 30. Захарченко; 4. Толстушко — 26. Петрухно (4), 21. Исаенко — 23. Романенко (А), 2. Андрейкив (2)— 14. Победоносцев, 5. Жовнир (2) — 6. Алексюк (4); 10. Захаров (К) — 15. Бабинец — 24. Благой, 9. Кича — 20. Петранговский — 22. Гниденко, 7. Шафаренко — 8. Михнов — 25. Бондарев (А), 3. Тимченко — 11. Гаврик — 19. Чернышенко
Шайбы: 05:10 Петранговский (Гниденко, 0:1), 11:28 Гаврик (Чернышенко, 0:2), 16:18 Петер (Папп, Михали, 1:2 — больш.), 27:54 Гаврик (Тимченко, 1:3), 42:24 Победоносцев (Михнов, Шафаренко, 1:4), 44:03 Захаров (Бабинец, 1:5), 48:07 Гниденко (Бондарев, 1:6 — меньш.),
Броски: 12 (4+5+3) — 48 (16+19+13)
Штраф: 8 (4+4+0) — 12 (10+0+2)
Лучшие игроки: Ручуй — Гаврик
Эстония — Литва 2:7 (1:2; 1:4; 0:1)
Хорватия — Великобритания 1:4 (1:1; 0:2; 0:1)


Вот что хочу сказать по этому поводу...


джино,

Экс Роуз заменит заболевшего Брайана Джонсона в AC/DC

Экс Роуз заменит заболевшего Брайана Джонсона в AC/DC
я таких суддів навіть в українському ЧУ не встрічав.
Що в бік румінів ,що в наш бік судили,а потім навпаки —проті руминів і проти наших.
Третій гол в ворота руминів це взвгалі «шедевр» суддівства,а коли руминський воротар кинув клюшку запобігаючи шайбі від Гніденко то взагалі судді відвернулися.
17 апреля, состоялись товарищеские матчи европейских сборных. Результаты игр: Норвегия — Финляндия — 1:5 (0:3, 1:1, 0:1) Франция — Дания — 1:2(0:2, 0:0, 1:0) Германия — Швеция — 3:2 Б (0:2, 0:0, 2:0, 0:0, 1:0)

Дивно шо бріти рвуть хорватів...Здавалось, шо команда з гравцями з КХЛ мала б бути на голову вище інших...

Да у хорватов только два игрока сезон в КХЛ провели, все игроки хорватских клубов сезон отыграли в чемпионате Словении.
Вы меня конечно простите, но румынский хоккей это полная...http://clipiki.ru/video/110094/Moldavskiy-hokkeyС бритами сложно будет, но проходить можно и нужно.
Может вмешаться судейский фактор, надо быть к этому готовыми. В дивизионе выше ждут команды богатых, нищие никому не нужны.
Ні хорвати ні литовці не дотягують по рівню. Там можна навіть десь 1-2 очки втратити. Все вирішиться з Великобританією, але повинні вигравати несподвано для багатьох впевнено. Це не наш рівень.
джино, ссыль дай
Security, )))))))))
Suomi-Suomi, ))))))))
в нормальное время показывают СЕЙЧАС
3 игра плей-офф=Чикаго-Сент-Луис
начинается второй период 1-1
захватывающая игра, драки, скорости запредельные
Suomi-Suomi, не лукавте. І погодьтесь, що у тій збірній США навіть майбутніх топових гравців було для ліку на пальцях однієї руки, Не говорю вже про те, що жоден не грав у топовій команді на час залучення до збірної. І не думаю, що рівень тієї команди США був вище 1 Дивізіону (умовно) того хокею. А перемогли. І в історію ця гра АМАТОРІВ ввійшла ЛЕГЕНДОЮ, зняті фільми, написано десятки документальних і художніх книжок і т.д. Тому не лише топ-гравці творять ДИВО хокею... Для нього є місце і в Дивізіоні 1. І у Дивізіоні 2 теж)))))
Security,

Якщо вірити Вам, то в університетах Америки також не топ- хокей?

подожди реч шла о чемпионатах мира. я всегда говорил что юниорские чемпионгаты северной америки для меня более приколней чем даже нхл. я вот недавно наслаждался игрой финалом 4 нсаа как северная докота чемпионом стала вот это был хоккей! а в пердиве нет хоккея
Белорусских кадетов- с ПОБЕДОЙ!!! Молодчики, ну что тут скажешь
4:1. Воротар хорватів зіграв невпевнено. Невперше....Знову гол с середньої дистанції....Завтра треба кидати...
Security,

Це українські землі...І лише вони. Кубань і т.д.

то что наше т о наше — вронеж кубань белгород приднестровье часть курской и белгородской областей это не ново украина это украина...а насчет новоукраины — ониж хотели сделать новоросию — теперь ход за нами создадим им новоукраину на територии рязани))))))
Suomi-Suomi, Якщо вірити Вам, то в університетах Америки також не топ- хокей? А як тоді пояснити, що студенти США на Олімпіаді москалів обіграли разом з третьяками — михайловими? Тобто ту фінальну гру не варто було дивитись, бо не топовий хокей...А як же ж, одна з команд аматори.....Тільки загвоздочка, аматори розбили впрах третьяків- михайловопетрових))))
Desperado, хорвати дуже сильні. Ми переможемо, безумовно. Але для цього потрібна максимальна реалізація моментів, відсутність дурних вилучень, за якими будуть ганятись судді у цій грі, вдала гра Захарченка, добра гра у пас, бо у швидкостях нам тяжко буде перебігати хорватів....Ну і ....удача.....)))))))
Suomi-Suomi, Оце правильно)))))
oleg, Ліга КХЛ вже декілька сезонів стрімко деградує. Я , наприклад, уважно слідкую за Чемпіонатом Швеції...Його рівність складів і непередбачуваність кожної гри приваблює мене значно більше , ніж клоунське шоу дутого КХЛ, яка так і залишилась лише пародією на НХЛ, де дійсно баланс між грою і шоу вдалось зберегти, на відміну від КХЛ.
Ви дещо хорватів переоцінили, я на бритів одразу ставив, з ними буде тяжко, та і з хорватами також.
Security, так я уже несмотрю)))посмотрел пару минут ) плюнул и не смог смотреть дальше
oleg,

Дивно шо бріти рвуть хорватів...Здавалось, шо команда з гравцями з КХЛ мала б бути на голову вище інших...

я ж и говорю нафиг ненужно это кхл
Suomi-Suomi, Для чого тоді дивитесь? Я ніколи не дивлюсь те, що вважаю негідним себе. І музику таку не слухаю. Для чого насилувати себе? Але іншим настрій не псую, тим, що саме це слухають і дивляться))))))
Дивно шо бріти рвуть хорватів...Здавалось, шо команда з гравцями з КХЛ мала б бути на голову вище інших...
Security,

Не вистачає голих дівок на трибунах? Точно.

точно баб голых не хватает)) но еще больше не хватает настоящего мастерства например как здесь
Suomi-Suomi, Британці з великою напругою перемагають. І у грі ще нічого не ясно. Попереду період.
Security,

А Ви, можливо, звужуєте для себе поле для насолоди від впертого двобою...

я предпочитаю смотреть шоу. хоккей это прежде всего шоу)))
Suomi-Suomi, )))))значить нормально готують. Як елітні війська.... Чи на навчаннях треба вікторини розігрувати, а не імітувати бойові дії?
Следующие
Загрузка...