хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеРеконструкція спорткомплексу «Авангард». Спроба №2

16-08-2017 11:33 Геныч

Державне підприємство «Спортивний комплекс «Авангард» відзвітувало про укладений договір на виконання передпроектних та вишукувальних робіт з «Реконструкції бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки ДП «СК «Авангард».


Згідно підписаного договору ТОВ «Порталгруп» у строк по 31 грудня 2017 року має виконати предпроектні та вишукувальні роботи з реконструкціі будівлі ДП «СК» Авангард». Вартість робіт становить 659 тис. 268 грн. За графіком виконання, роботи складаються з 4-х етапів: 1) Містобудівний розрахунок (вихідні дані) — термін виконання робіт 20 робочих днів; 2) Топографо-геодезичні вишукувальні роботи — 25 робочих днів; 3) Обстеження технічного стану конструкцій існуючої будівлі — 40 робочих днів; 4) Проектна документація на стадії «Передпроектна пропозиція» — термін виконання 42 робочих дні.

Нагадаємо, що спорткомлекс «Авангард» було побудовано за рахунок коштів резервного фонду Ради Міністрів Української РСР, льодовий палац спорткомплексу прийнято у експлуатацію 29 грудня 1981 року, після чого він знаходився в управлінні Київської міської ради профспілок. 29 листопада 2010 року Кабінет Міністрів України своєю постановою виділив 15 млн. грн. на поліпшення технічного стану ДЮУСЦП «Авангард», у грудні 2010 року було придбано обладнання у ТОВ «WM-Україна» за процедурою закупівлі у одного учасника (згідно висновків господарського суду обладнання для фунціонування льодової арени фактичною вартістю 14 млн. 982 тис. 800 грн. має й досі знаходитись на відповідальному зберіганні у ТОВ «WM-Україна»), у 2011 році за аналогічною процедурою, також у ТОВ «WM-Україна», було замовлено реконструкцію будівлі льодового палацу ДЮУСЦП «Авангард» вартістю 20 млн. грн., але будівельні роботи не були завершені. У листопаді 2013 року Мінмолодьспорту звернулося до Генеральної прокуратури з проханням витребувати з незаконного володіння ДЮУСЦП «Авангард» будівлю льодового палацу, та визнати право власності за державою. 17 березня 2014 року Господарський суд Києва задовольнив позов першого заступника прокурора міста Києва та повернув спорткомплекс «Авангард» у власність держави. 3 вересня 2014 року Кабінет Міністрів України підпорядкував льодовий палац спорткомплексу «Авангард» Мінмолодьспорту.

17 вересня 2014 року Наказом Мінмолодьспорту було створено Державне підприємство «Спортивний комплекс «Авангард». Згідно цього наказу, виконання обов'язків директора ДП СК «Авангард», до призначення керівника в установленому порядку, було покладено на Завальнюка В.Д. та доручено Завальнюку В.Д. провести державну реєстрацію підприємства. 19 вересня 2014 року відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві було здійснено реєстрацію даного підприємства. 14 травня 2015 року ДП СК «Авангард» отримало статус бази олімпійської підготовки. Наказом Мінмолодьспорту від 30 березня 2016 року № 1167 будівлю льодового палацу закріплено за державним підприємством «Спортивний комплекс «Авангард» на праві господарського відання, а наказом Мінмолодьспорту №1168 утворено комісію з питань інвентаризації майна, що знаходиться в будівлі.

З 5 травня 2015 року по 10 липня 2017 року керівником ДП «СК «Авангард» був Симчук Костянтин Миколайович. Наразі виконуючим обов'язки директора підприємства призначено Гончаренка Віктора Анатолійовича, який до цього займав посаду директора ТОВ «Хокейний світ України»

Завантажити: Договір про виконання передпроектних та вишукувальних робіт (ДП ...Prozorro та mournhockey.com.ua

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Навіщо гроші на якийсь спорткомплекс витрачати, коли їх можна в потрібну справу пустити — зібрати тризуб з кавунів і сала! Тризуб зараз країні потрібно — для підняття патріотизму .......... І укреплененія козачого духу

вот, та причина из-за которой Колесников отказался финансировать професиональную УХЛ!

Хоккеисты сборной Украины признались в сдаче матча чемпионата мира-2017 — новости хоккей | Спорт Обозреватель 18 августа

Знайка, не бреши и своего картавого хозяина не отмазуй картавый задрот Колесников отказался финансировать УХЛ задолго до признаний о сдаче матчей, да и вообще одно другому не мешает!

Сколько картавому Даунбассу матчей поздавали и пидоры полосатые за уши картавого клуб тащили не сосчитать, сразу вспомнился финал ПХЛ-2013 и то как Компы на пару с судьями сдали серию со всеми потрохами Даунбассу, надо это дело расследовать и картавого Колесникова тоже наказать по всей строгости на нары отправить с конфискацией шоколадного бизнеса или лучше за яйца подвесить, за покупку матчей и чемпионств, за его коррупционные схемы и все мутные делишки в укр.хоккее!

У всех свои тараканы.

Начальник Департамента исполнения наказаний Сергей Дорошко рассказал журналистам о том, как воплощается в жизнь поддержанная Александром Лукашенко идея главы МВД Игоря Шуневича изготавливать хоккейную форму в исправительных учреждениях.

https://sport.tut.by/news/hockey/556900.html

вот, та причина из-за которой Колесников отказался финансировать професиональную УХЛ!

Хоккеисты сборной Украины признались в сдаче матча чемпионата мира-2017 — нов...

[size=6]Хоккеисты сборной Украины признались в сдаче матча чемпионата мира-2017[/size]

18 августа 2017, 21:4146тЧитати українською
undefined

Двое игроков национальной сборной Украины по хоккею «сливали» матч домашнего чемпионата мира-2017 против Южной Кореи. В распоряжении «Обозревателя» оказались расписки вратаря Эдуарда Захарченко и защитника Владимира Вариводы, сознавшихся в содеянном.

Оба хоккеиста пообещали, что вернут по 30 тысяч долларов в случае невыполнения ими задачи по достижению командой фиксированного результата в случае, если сборная Украины не проиграет команде Южной Кореи с разницей в две и больше шайбы.

ТНТ, йобнутое путинское Хуйло вылезло пидор дырявый!
Два путинских пробитых в жопу пидора и дебила ТНТ и Мист, это ПИДОРоссийская сила дрочеров на плешивого уродца Карлика Путина!

там все были в доле
теперь пошли по второму кругу, все те же на манеже, кто у нас уже добрых полтора десятка лет в хоккееих имена известны

пошла вторая серия распила бюджетных денег

Собаки лают, а караван идет. И писать, не работать. Надеюсь хоккей вернется на Авангард вопреки усилиям «помощников»

А кто 6 лет назад бабло первой реконструкции своровал так и не нашли!

Очередной красивый распил бабла,паздравляю таварисчи!

Та не, эти не воруют то папередники воровали своей бандой и жили мы очень плохо щас банду свергли и живем очень хорошо, да джинчик?

за 700 тысяч гривен, потом еще подпишут пару доп соглашений сумму подкорректируют
пока живут на свете дураки
обманом жить нам, стало быть с руки

так тут 4 этапа работ тупо оценка состояния объекта и ничего больше