хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеУ Львові побудують льодову арену та дві 16-поверхівки. Візуалізація

07-07-2018 09:55 Геныч

У Львові на території занедбаної учбово-спортивної бази на вул. Інструментальній, 49 з’явиться спорткомплекс із льодовою ареною «Спартак». Відповідні містобудівні умови та обмеження видав виконавчий комітет ЛМР.


Цільове призначення земельної ділянки – будівництво та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту. Висота будівлі у найвищій позначці становитиме 61 метр. Окрім льодової арени, побудують також дві офісні будівлі на 16 поверхів. Разом це входитиме в спортивно-торгово-розважальний центр «Спартак».У межах спорткомплексу облаштують п’ятиповерховий готель, 50-метровий басейн із трибунами, ковзанку, офісні приміщення, центр розвитку дитини з функціями дитсадка, місця для торгівлі та зовнішній паркінг на 120 місць. Площа забудови становить 5,5 гектарів.Як йдеться на сайті Асоціації західноукраїнських забудовників, на території спортивного торгово-розважального центру розмістять спортивний клуб Sportlife на 6,8 тис. м кв., супермаркет «Арсен» 5 тис. м кв., кінотеатр Multiplex і розважальний центр площею 1050 м кв. Решту простору віддадуть під галерею.Зведення спортивного об’єкта розпочали у 2016 році. Будівництвом займається компанія ТЗОВ «Львівбудмакс-інвест». Згідно з даними системи Youcontrol, фірма зареєстрована у Львові. Її власником є Орест Макогоненко, який водночас є керівником ТРЦ «Роксолана» у центрі Львова. Торговий центр належить доньці та дружині нардепа Ярослава Дубневича Роксолані Дубневич та Наталії Дубневич. Кінцевим бенефеціарним власником ТЗОВ «Львівбудмакс-інвест» також є Наталія Дубневич.Будівництво спорткомплексу, березень 2018 р.

Додамо, що спортивну базу «Спартак» збудували у 1930-х роках минулого століття спеціально для проведення Чемпіонату світу зі стендової стрільби. Тут облаштували відкритий басейн, купальні, трамплін. Тоді комплекс називався «Замарстинів», однак після Другої світової війни його перейменували на «Спартак».

Як раніше писав Zaxid.net, у 2008 році Львівська облрада вирішила продати зруйнований об’єкт. Переможцем конкурсу обрали ТЗОВ «Львівбудмакс», яке у 2009 році заплатило за будівлі 4,2 млн грн. У 2010 році міська рада Львова передала земельну ділянку в користування ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест» терміном на 10 років для обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту за рахунок земель рекреаційного призначення.

tvoemisto.tv
Вот что хочу сказать по этому поводу...


То в тебе в голові ніколи нічого,крім жовчі і заздрості не було,а хокей в Україні почався зі Львова,читай книжки

нихуя там невырасте.в Львове своего хоккея никогда не было, нет и не будет.

))))) и теперь львовские пацаны будут расти до уровня грецки))))))))))))

с виду как ТЕМРМИНАЛ в Броварах, каток там тоже есть,

Только в Терминале ледовая арена «Терминал» на 1500 посадочных мест, а в Львове ледовая арена«Спартак» на 450 посадочных мест.

Что вы гадаета. Это аля-Терминал по львовски.
Все предначертано по системе как в Терминале — «утром деньги — вечером стулья, вечером — деньги — утром стулья» Уплатили — играйте.

с виду как ТЕМРМИНАЛ в Броварах, каток там тоже есть, но главное торговый центр, супермаркет, бутики

Эту территорию задействют под торговлю и общепит,лед дорого и невыгодно содержать, тем более под хоккей, но для пиара нормально.

Вибори на носі. Як то кажуть — головне розпочати будівництво. Йому цього будвництва вистачить ще на два строки при любі владі.

Очередной пук в лужу,это чисто коммерческий проэк как в Терминале,детишки и взрослые увидят лед за очень хорошие деньги.И я не думаю что дубиневичи будут давать лед на шару какой нибудь ДЮСШа.