Хоккейные новостиСокол«Сокіл» обіграв «Маріуполь» та з перемоги стартував у п'ятому сезоні УХЛ Паріматч (відео)

23-10-2020 12:40 Геныч

22 жовтня на новій арені в Маріуполі відбувся історичний стартовий поєдинок п'ятого ювілейного сезону чемпіонату УХЛ Паріматч. В рамках першого поєдинку сезону зійшлися абсолютний дебютант УХЛ «Маріуполь», а також відроджений «Сокіл». Перше вкидання шайби зробив Президент України Володимир Зеленський

З перших секунд матчу команди вступили в активну боротьбу, завдаючи масу атак на ворота супротивників — такі дії зумовлені тим, що обидва клуби скучили за офіційними матчами і якомога швидше хотіли відзначитися у воротах супротивника.

Першими свій шанс змогли реалізувати кияни — Богдан Середницький прошив Тимура Мамедова і записав до свого активу першу шайбу сезону 2020/21. Після закинутої шайби «Сокіл» ще більше активізувався і закинув знову — на цей раз відзначився Сергій Пойманов. Таким чином, на перерву команди пішли за переваги клубу з Києва.

Другий період пройшов в достатку атак і небезпечних випадів від обох клубів — хокеїсти мали досить багато шансів збільшувати цифри на табло, але гарно виглядали голкіпери. «Маріуполь» біг вперед, щоб відіграти пропущені шайби, а «Сокіл» утримував рахунок і не дозволяв противнику атакувати свої ворота. Саме тому другий період матчу пройшов без закинутих голів, а на перерву команди знову пішли з перевагою киян.

Відіграватися господарі матчу почали тільки в третій двадцятихвилинці, коли Данило Костарєв реалізував свій відмінний сольний прохід і став автором першої шайби в історії «Маріуполя».

Однак, закинути ще раз і зрівняти цифри на табло у «Маріуполя» так і не вийшло. У другій половині третього періоду варто відзначити гру юного голкіпера «Сокола» Микиту Пеленського, який не дозволив своїм опонентам відзначитися в його воротах і перевести гру в овертайм.

Таким чином, перший поєдинок сезону 2020/21 завершений перемогою відродженого київського «Сокола» з рахунком 2:1.