хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииСоколОлександр Бобкін: «Якби не було карантину через пандемію, то арени б не вмістили всіх бажаючих подивитися матчі «Донбасу» та «Сокола»

04-11-2020 09:38 Геныч

Тренер «Білого Барса» Олександр Бобкін, який виступав свого часу у київському «Соколі» і донецькому «Донбасі», поділився з XSPORT спогадами про матчі між цими клубами напередодні поєдинку команд в УХЛ Паріматч, який відбудеться в середу 4-го листопада.

Про фінал чемпіонату України в сезоні-2010/2011:

«Якщо згадувати той час — сезон 2010/2011, це той період, коли виник перший по-справжньому професійний клуб в Донецьку.

Тоді до команди прийшов тренер Олександр Петрович Куликов і він разом з клубом змогли домовитися та підписати тих хлопців, які були вільні. Так як всі найсильніші на той момент грали за «Сокіл». Було згуртування досвіду, тоді повернулися хлопці перші наші з Росії, «Сокіл» був дуже-дуже сильною командою. З сильним воротарем, з сильним складом. Усі найсильніші на той момент ветерани українського хокею грали за «Сокіл».

У «Донбасі» зібралася амбітна молода команда, яка за час сезону зміцнилася декількома легіонерами і нашими хлопцями. Ми приїхали в середині сезону, влилися в колектив.
Завдання нам озвучило керівництво клубу. Завдання було тільки одне — це чемпіонство. І ми йшли крок за кроком до цієї мети. Закінчили регулярний чемпіонат на першому місці.

У фіналі ми вийшли на «Сокіл». І це було якось так ... Для багатьох хлопців, які були тоді в донецькій команді, це був, напевно, перший такий серйозний плей-офф. Склад був дуже молодий:
Антон Росляков, Міша Долінін, Сергій Бабинець, Діма Ісаєнко ... Майже всі були дуже молоді і амбітні. Усі дуже хотіли обіграти «Сокіл», тому що для багатьох свого часу це було дуже складно пробитися до складу київського клубу — адже він був один-єдиний, який десь грав і створював якісь умови.

І першу гру фіналу на виїзді ми виграли 1: 0 —
Ігор Шаманський забив. І з цією перемогою ми приїхали додому.

Повні трибуни реконструйованої «Дружби» чотирьохтисячної — це було щось! Дуже масштабне! Ми були всі мотивовані, надмотивовані. Кожен ні на секунду не сумнівався в своїх силах. Звичайно, дуже важка була гра, ми виграли з рахунком 3: 2. Той фінал — незабутній ».


Про фінал чемпіонату України сезону-2011/2012:

«Другий фінал вже між «Соколом» та «Донбасом» відрізнявся від першого кардинально. У «Сокіл» приїхали імениті легіонери: Ніколишин і Харитонов. «Донбас» теж кардинально змінився. Але мета була така ж. Це вже все було по-іншому.

Настільки все було серйозно, що навіть судді іноземні запрошувалися. Чемпіонат тоді дуже виріс. Це був справжній щільний такий європейський чемпіонат.

Фінальна серія була дуже важкою. Ми закінчили серію 4:2. На останню гру за рахунку в серії 3:2 ми прилетіли в Донецьк. Керівництвом ХК «Донбас» тоді все було поставлено на вищий рівень. Ми літали літаками всю фінальну серію. Був абсолютно професійний підхід, ми ні в чому не мали потреби.

Дуже важливу роль в шостій грі зіграв, за нас грав. І був у воротах.Олександр МатерухінОлег ШафаренкоСтепан Горячевських

Була вдруге реконструйована «Дружба», вона вже була в звичних нам червоно-чорних кольорах. Вболівальники ... Гра була дуже емоційною, кілька бійок відбулося. Зі зламаними носами. Це того варте! Носи і садна зажили, а пам'ять про це і цих двох чемпіонствах залишилася назавжди.

У нас була дуже щільна команда: — це були наші лідери. Було багато молодих хлопців».Тезіков, Бойченко, Міхнов, Пастух

Про ажіотаж навколо протистояння «Сокола» і «Донбасу»:


«А саме протистояння було максимально висвітлено в ЗМІ, все роздмухували! Донецьк — Київ. Порівнювали з футболом, підливали і масла, і бензину у вогонь! Воно було дуже цікаво розкручене. Було приємно стояти біля витоків «Донбасу», сьогодні вже немає сенсу перераховувати регалії цього клубу, усі про них знають».

«Багато юних на той момент хлопців — , вони були у складі «Білого Барсу», їм було по 16 років. Тоді вони бачили це все перед собою. Ще тоді був в «Соколі». Вони всі були молодими хлопцями, а тепер вони в основному складі «Донбасу». Всі вони знають, що це таке — протистояння.Діма Ігнатенко, Віталій ЛялькаВітя Захаров

А зараз додалася молода команда , якою керують та — вони пам'ятають ті фінали. грав за «Донбас», а тепер він в «Соколі». Дуже багато пов'язує «Донбас» і «Сокіл». Те, що це дербі повертається — це дуже цікаво.«Сокіл» Олег ШафаренкоКостянтин СимчукАндрій Міхнов

Київ нереально скучив за «Соколом». Завдяки тому, що виникла команда «Крижані Вовки», люди могли дивитися хокей, але «Сокіл» це команда-бренд, це команда з ім'ям. Я думаю, що якби не було карантину через пандемію, то арени б не вмістили всіх бажаючих подивитися матчі «Донбасу» і «Сокола». Це є і буде дуже велика подія ».

Про перший матч «Донбасу» з «Соколом» в УХЛ:

«Сокіл» добре стартавав і на даний момент гратимуть, вже можна так сказати, два лідери чемпіонату. Тому я не думаю, що хочеться втрачати очки «Донбасу», який набрав дуже хороший хід, ну і «Сокіл» — це така конячка темна, яка може здивувати.

У середу буде дуже цікава гра! »Джерело: XSPORT


Вот что хочу сказать по этому поводу...


Потонули кацапы. Скорби лапотник.
прогнозы от профессионалов
Затонувший у берегов Турции сухогруз оказался украйньским

Скорбим...
Российский сухогруз с 15 членами экипажа затонул в Черном море
Или пускай переезжает в Харьков или явор или еще куда-то , у нас катков больше чем команд
та пускай сокол построит себе каток.или договаривается об аренде дворца спорта.или на холяву атек хочется?
Які проблєми з катком для Сокола .Що мовчить той горє МЄР КЛИЧКО.Суки маємо СОКОЛ а катка уй.ОТО Поци в КМДА що з вами блядями робити.
smslava, ну да
Симчук вчера сказал в интевью, что у «Сокола» есть проблемы с ареной.
Их с Атека хотят попросить?
хотя бы 50 мест заняли ))помню раньше отчеты на сикиле 20 зрителей ,25 ))и это в тот момент когда еще не все болелы сокола спились ))и не по умерало от несчастных случаев по пьянке
))))))))))))))))))) бобкина еще не отправили на шоу с жирдяями?арены в 450 мест не вместилибы)))