МатчиЧемпионат УкраиныКременчук — Сокол 1:3

«Кременчук» — «Сокол» 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Айсберг, Кременчуг.
«Кременчук»: Новицкий (Гордюшин); Бабрусев – Григорян, Боевых – Хришпенц, Алексюк – Грицких, Яковлев – Варава; Савченко – Дубинин – Киселев (К), Созонов – Пукс (А) – Орлов, Савицкий – Гриценко (А) – Ворона, Денискин – Смирнов – Коробов.
«Сокол»: Дубровский (Кубрицкий); Лисенко – Голубич, Букарев – Андрейкив, Сисак – Платонов, Коржилецкий; Рубан – Кузьменко – Михнов, Гильманов – Смирнов – Малетин, Морозов – Симчук – Павленко, Ступак – Курбатов – Нименко.
Шайбы: 0:1 Курбатов, 6:50; 1:1 Денискин (Яковлев), 32:19; 1:2 Курбатов (Морозов, Павленко), 41:45; 1:3 Голубич (Нименко, бол.), 55:34.
Матч на сайте УХЛ

20 лютого Сокіл в гостях грав з чинним Чемпіоном України.

Рухунок у зустрічі вдалося відкрити саме Соколу. В середині першого періоду Єгор Курбатов з нульового кута відправив шайбу у ворота Новицького, вивівши Сокіл вперед. Попри багато вилучень у складах обох команд перший період так і закінчився з рахунком 1-0 на користь Сокола.

У другому періоду команди продовжили грати в силовій манері і на контратаках. Варто відзначити гру воротаря Сокола Георгія Дубровського, який надійно грав в воротах. Але все ж таки, господарі зрівняли рахунок. Андрій Денискін з передачі Яковлева зробив рахунок у зустрічі 1-1.

На початку третього періоду Соколу вдалося вийти вперед. Морозов та Павленко вивели на кидок Єгора Курбатова, який зробив дубль у зустрічі. Ще одну шайбу Соколу вдалося закинути у більшості. Павло Голубич з передачі Німенко відзначився у воротах Новицького.

Сокіл знову перемагає Кременчук і наступну гру вже зіграє на домашній арені і нарешті з глядачами на трибунах!