МатчиЧемпионат УкраиныСокол — Ледяные Волки 4:2

«Сокол» — «Ледяные Волки» 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
АТЭК, Киев.
«Сокол»: Кубрицкий (Дубровский); Чолач — Голубич, Лысенко — Андрейкив, Олендаренко — Платонов, Сысак — Панченко; Павленко — Курбатов — Морозов, Рубан — Кузьменко — Нименко, Гильманов — Ступак — Михнов, Коржилецкий — Симчук — Гончаренко.
«Ледяные Волки»: Стельмах (Макаренко); Макаров — Фолтин, Дорофеев — Жигалов, Карпов — Сысоев; Хеффернан — Орлов — Хеффернан, Сибилевич — Сурин — Анкудинов, Панков — Неверов — Калинычев, Андрющенко — Булах.
Шайбы: 0:1 Анкудинов (Сурин, Жигалов, больш.), 03:46; 1:1 Андрейкив (Гончаренко, Симчук), 07:11; 2:1 Гильманов (Андрейкив, Нименко), 15:44; 2:2 Дорофеев (Орлов, больш.), 21:42; 3:2 Симчук (Коржилецкий, Голубич), 41:09; 4:2 Курбатов, меньш, 56:04.
Матч на сайте УХЛ

8 березня Сокіл приймав дома іншу київську команду.

Першими рахунок у матчі відкрили гості. Андрій Анкудінов закинув шайбу з передачі Фолтіна та Суріна. Сокіл зрівняв рахунок зусиллями Віталія Андрейківа якому асистували Сімчук та Гончаренко. А на першу перерву команди пішли за рахунку 2-1 на користь Сокола. Умед Гільманов закинув у більшості з передачі Андрейківа та Німенка.

У другому періоді Вовки рахунок зрівняли. Шайба на рахунку Сергія Дорофеєва, передача Орлова.

У третьому періоді Денис Гончаренко вивів Сокіл вперед. Асистували йому Голубич та Коржилецький. А рахунок 4-2 на табло зробив Єгор Курбатов коли Сокіл грав у меншості. За одну секунду до кінця періоду Вовки спровокували масову бійку завдавши ушкодження Павлу Голубичу.

Сокіл здобув перемогу у грі, а Крижані Вовки лишились шансів на потрапляння в плейофф, лишившись найгіршою командою Чемпіонату УХЛ.