МатчиЧемпионат УкраиныСокол — Кременчук 2:1

«Сокол» — «Кременчук» 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Сокол
: Дубровский (Кубрицкий); Олендаренко — Голубич, Белинский — Чолач, Букарев — Андрейкив, Сысак — Гончаренко; Рубан — Кузьменко — Михнов (А), Морозов (К) — Курбатов — Павленко, Гильманов — Смирнов — Нименко (А), Ступак — Панченко — Малетин.
Кременчук: Давлетшин (Гордюшин); Александров — Григорян, Хришпенц — Боевых, Грицких — Толстушко, Савицкий — Варава; Коробов — Дубинин — Денискин, Смирнов — Серанов — Тютченко, Созонов — Пукс — Орлов, Савченко — Гриценко — Ворона.
Шайбы: 0:1 Тютченко (Смирнов), 09:35; 1:1 Олендаренко (Рубан, Михнов), 20:30; 2:1 Павленко (Смирнов), 21:15.
Матч на сайте УХЛ
Счет в серии — 3:0

5 квітня відбувся 3-й матч півфінальної серії УХЛ.

Команди обережно почали третій період. Попри вилучення Кременчука, Сокіл не зміг реалізувати більшість. А Кременчук свій гол забив. Ілля Смірнов асистував Вікторові Тютченку. Команди пішли за рахунку 1-0 на користь Кременчука на першу перерву.

Другий період Сокіл почав зі швидкого голу. Рубан і Міхнов вивели на кидок Олендаренка який зрівняв рахунок. І зразу Сокіл вийшов вперед. Смірнов асистував Олександру Павленку який зробив рахунок 2-1. Саме за цього рахунку команди завершили другий період.

У третьому періоді Сокіл зумів вистояти проти натиску Кременчука і виграти цей матч.

Отож, 3-0 у серії на користь Сокола. Наступний матч 7 квітня.