хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

МатчиЧемпионат УкраиныДонбасс — Сокол 2:1

Начало: 16-04-2021 18:00

«Донбасс» — «Сокол» 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Альтаир, Дружковка.
Донбасс: Трифонов (Дьяченко); Кобелев — Журавлев, Колесниковс — Пангелов-Юлдашев, Кожевников — Тунхузин; Лялька (А) — Буценко — Пересунько, Монс — Туркин (А) — Казаковцев, Шишлянников — Бирюков — Сигарев, Милехин — Карамнов — Захаров (К).
Сокол: Дубровский (Кубрицкий); Олендаренко — Голубич, Чолач — Андрейкив, Букарев — Лысенко, Сысак — Панченко; Гончаренко — Кузьменко — Михнов (А), Морозов (К) — Курбатов — Павленко, Гильманов — Смирнов — Нименко (А), Ступак — Симчук — Малетин.
Шайбы: 1:0 Шишлянников (Сигарев, Бирюков, отл.штр.), 04:59; 1:1 Гильманов (Смирнов, Нименко), 08:53; 2:1 Лялька (Пересунько), 47:00;
Матч на сайте УХЛ
Счет в серии — 1:016 квітня стартувала фінальна серія Чемпіонату УХЛ.

Першими рахунок у зустрічі відкрили господарі. На відкладеному штрафі у киян Олег Шишлянніков з передачі Бірюкова закинув шайбу у ворота Дубровського. Сокіл швидко відповів на цю шайбу красивою атакою, Смірнов і Німенко вивели на кидок Умеда Гільманова, який зробив рахунок 1-1. І, саме за цього рахунку команди пішли на першу перерву.

У другому періоді команди почали діяти обережніше, думаючи про захист власних воріт. Проте виникали гострі моменти, як біля воріт Соколу, так і біля воріт Донбасу, але на другу перерву команди пішли без зміни у рахунку.

Зміна в рахунку відбулась у середині третього періоду. Віталій Лялька з передачі Пересунька вивів Донбас вперед. Сокіл намагався відігратись, але господарі впевнено діяли в захисті.

2-1 на користь Донбасу. Серія розпочалась з перемоги для господарів. Наступну гру команди проведуть 18 квітня у Дружківці.

Вот что хочу сказать по этому поводу...


А судьи не порядочные однозначно.
Я имел в виду Киевских хоккеистов забирать Домой!!!
Девочки не сорьтесь!!!

З якого уя в Сокіл цього Ляльку=плєвка і Віту =шістку Борі;поцам місця в Дауйобів а в Сокіл уй !

ты СИКИВАТНИК ))) сокол(сикиль) +ватник=СИКИВАТНИК )))
СИКИВАТНИК = хокейный фанта ананирующий на какое-то невменяемое прошлое хоккейного клуба сокол киев )))
источник :ВИКИСПОРТ юа
З якого уя в Сокіл цього Ляльку=плєвка і Віту =шістку Борі;поцам місця в Дауйобів а в Сокіл уй !
КОЛЕСНИКОВА В СОКОЛ И СУДЕЙ
такого активного і мотивованого гравця як Лялька нам не вистачало Морозов феєрії не зробив ...
Жорік Дубровський сподобався !
чекаємо матч № 2 !!!
Захарова и Ляльку в Сокол !!!
Як ці донецкі сучки заїбали кичать яе не їбані. Судейство від борі. Де караниинні заходи. Паскуди навіть донецькі наморднікі не одягають
Даунбасс физически сдох. Если бы еще эти проститутки прменьше визжали. Мезость такая. Противно это говно слушать.
Для донеких чертей закон не писан. Карантин, а они сук-проституток полные трибуны нагнали.
Отметим, что в последний раз, когда «Донбасс» и «Сокол» встречались в финале чемпионата Украины, чемпионами в составе дончан стало два игрока нынешнего «Сокола» Андрей Михнов и Дмитрий Нименко. Так же обладателем золота в тогдашнем составе «Донбасса-2» стал нынешний тренер дончан Игорь Кугут. В составе «Сокола», в свою очередь, в том финале выступал Константин Симчук, который сейчас является директором киевского клуба. Также цвета киевского клуба в сезоне 2011/12 нынешний капитан «Донбасса» Виктор Захаров. Интересен тот факт, что именно «Донбасс» стал последним клубом в игровой карьере главного тренера киевского «Сокола» — сезоне 2016/17 Олег Шафаренко завершил игровую карьеру, выиграв золото вместе с донецким клубом.
https://uhl.ua
___________________________________________________
«Также цвета киевского клуба в сезоне 2011/12 нынешний капитан «Донбасса» Виктор Захаров»
я вже і забув що Вітюсік за нас грав
«Сокол» пожелал «Динамо» успеха в ближайшем поединке украинской Премьер-лиги против «Шахтера», а динамовцы, в свою очередь, поддержали братскую команду из Киева накануне финальной серии плей-офф УХЛ с «Донбассом».
После высказываний Зубко и его беспочвенных наездов на УХЛ, ФХУ смело можно переиначивать в ФГХУ-Федерацию гробовщиков хоккея Украины. Ведь там по прежнему правят серые кардиналы Брезвин и Коваль. Даже тут, в заметке, выдвигая ультимативные требования, он не привел ни одного примера, когда УХЛ не шло им на встречу.
надо смотреть вперед,фху надо распустить.для нормальной работы и развития хоккея в украине достаточно волонтеров из наблюдательного совета ГО ГНЕЗДО СОКОЛ КИЕВ И УКРАИНСКИЙ ХОККЕЙ.ИЛИ НАЦРАДЫ ЯК ВБЫВАЛЫ УКРАИНСКИЙ ХОККЕЙ
Division_II_Fan, усі делішки ФХУ-фікція

- Чи знаходиться чемпіонат України під загрозою в майбутньому?

- Думаю що так. Дорослий чемпіонат ФХУ може знищити, молодіжного — немає. Жіночий чемпіонат — це фікція, три матчі за три дні. Ми можемо згадати чемпіонат 2015 року, коли його востаннє проводила Федерація хокею України. У турнірі брали участь 4 команди, провели його за півтора місяці, всього було зіграно 32 матчі! А зараз у нас одна команда в регулярному чемпіонаті проводить 42 поєдинки. Також у Федерації є ідея збирати гравців до національної збірної в травні і серпні. Я, як колишній гравець, не розумію, навіщо. Це смішно. Ми не готуємося до жодних турнірів, гравці після сезону в УХЛ або вже давно відпочивають, або будуть максимально втомленими після фіналу. Влітку точно не буде ніякого турніру — до чого ми хочемо їх готувати? Тим часом, зарплати хокеїстам платять в клубах. А якщо людина отримає травму? Гравець буде застрахований? Питань дуже багато. Зараз ми можемо вбити український хокей: не буде Ліги — не буде чемпіонату. Поки головними ворогами українського хокею мені здаються саме люди з Федерації. Сподіваюся, що здоровий глузд візьме гору над відвертою нісенітницею. Ми, в будь-якому випадку, будемо йти своїм шляхом і будемо розвивати український хокей.

- Георгій Зубко заявив, що в Україні є 150-200 гравців хорошого рівня.

- Я хотів би побачити список цих прізвищ... Зараз просто вийде так, що клубам доведеться забрати всіх молодих гравців з ринку. А якщо президент ФХУ не знає скільки, грубо кажучи, є «живих» хокеїстів в Україні, а не в паперових звітах, тоді шкода. Зараз Українська хокейна ліга — це єдина реально працююча хокейна організація в Україні. І зараз є ризик зруйнувати і її. Ми за 5 років побудували імідж Української ліги в Європі. І якщо 4-5 років тому сюди навіть їхати ніхто і розмовляти не хотів, то зараз присутні титуловані легіонери. Виникає питання — чиновники хоч раз у своєму житті підписували контракти? Вели переговори? Я думаю, що ні, тому що знали б, наскільки важливі легіонери для підняття рівня і якості наших українських гравців.

- Чому питання про ліміт піднімається, якщо він і так прописаний в регламенті чемпіонату?

- Згідно з чинним регламентом, на окремо взятий матч команда може заявити не більш 13-ти польових гравців-легіонерів. Обов'язково в заявці на гру повинен бути присутнім український голкіпер. Насправді, Ліга ще в минулому році обговорювала зменшення кількості легіонерів в чемпіонаті. Але нам катастрофічно не вистачає гравців. На рівні дитячого та юнацького хокею, якими за визначенням зобов'язана займатися Федерація, все практично знищено. Де взяти українських гравців, якщо за останні роки не провели жодного нормально молодіжного чемпіонату? У нас не існує нормальної моделі переходу з дитячого хокею в дорослий. Найстарші по віку юніори закінчують грати свої чемпіонати в 3-4 команди по 12 осіб. Ось це і є результат і показник роботи ФХУ. Хто повинен грати в професійних клубах? Про це ніхто не подумав.

- Про яку кількість легіонерів на команду йдеться у вашої стратегії?

- Ми говорили про зменшення кількості легіонерів до 10-11 для заявки команди на матч. Але навіть ці цифри викликають питання. Якщо в наступному сезоні у нас буде 10 клубів, то звідки взяти тих же 110 українських хокеїстів тільки для заявки на гру? Адже вже зараз в заявках клубів близько 50-ти молодих і зовсім юних хокеїстів. Про це чиновники Федерації не подумали.

Генеральний директор УХЛ: «Де взяти 110 українських хокеїстів на матчі?»

Сергій Варламов розповів про фінал плей-оф УХЛ і конфлікт з ФХУ

- Те, що відбувається зараз навколо чемпіонату України — чемпіонату Української хокейної ліги, зокрема гострі висловлювання президента Федерації хокею України Георгія Зубка, не відволікає?

- Ми зараз зайняті справою, ми проводимо фінал чемпіонату України. Хотілося б на всі питання відповідати після завершення плей-оф. Звичайно, дуже неприємно чути багато речей з боку ФХУ.

- Ви грали за збірну України, грали в найкращих лігах світу, зараз не перший рік працюєте в УХЛ і займаєтеся проведенням українського чемпіонату — і тут вам кажуть, що він «антиукраїнський».

- Я щиро здивований цим визначенням. Нас ще й ворогами назвали. Натякнули на це. П'ять сезонів Українська хокейна ліга проводить чемпіонат України. За сезон у нас задіяно більше 120-ти українських хокеїстів. Так, легіонери присутні — їх було більше ста осіб. Але, наприклад, в найкращій лізі світу — НХЛ — немає ліміту на легіонерів. Та й статут Міжнародної федерації не має на увазі ніяких заборон. Зараз, давлячи на патріотизм, Федерація, відверто кажучи, намагається приховати свою повну бездіяльність. Ми підняли за 5 років з колін український хокей, ми несемо всі витрати за організацію одноосібно всі 5 років. Допомоги від ФХУ не було — ні фінансової, ні організаційної. Все, що зараз досягнуто: сайт, соцмережі, трансляції, нові клуби, оргструктура — це все зробила Ліга. Так де 5 років була Федерація і куди інвестувала гроші?

чекаємо вже скоро !!!
Думаю в Дружковке зрители будут
Можно было бы хотят бы разрешить человек 150 запустить, Атмосфера конечно была бы другая. Это ж все таки финал.
Жаль без зрителей. Не тот эффект.
У Сокола тренерский штаб покруче, да и настрой будет запредельный
Сокiл переможе. Якщо Гена не насере Соколу та Лiзi. Бо Зубки та Брезввi то шлюхи. Той зубко сучка гнилий. Тiпа колись грав за Сокiл. Але це чисто пiар пiздениша. Бо цому у Киевi дадуть пiздиякщо десь прийде сука на хокей.

Гость 12-04-2021 11:37 :

все будет зависеть от физических кондиций команд, тактика и стратегия в таких зарубах отходят на второй план


ну і ще мабуть психологія особливо якщо зважити на те що у Сокола молода команда !
Следующие
Загрузка...