МатчіЧемпіонат УкраїниДонбасс — Сокол 5:1

Начало: 18-04-2021 17:00

«Донбасс» — «Сокол» 5:1 (2:0; 1:0; 2:1)
Альтаир, Дружковка.
Донбасс: Трифонов (Дьяченко); Колесниковс — Пангелов-Юлдашев, Кожевников — Тунхузин, Кобелев — Журавлев, — ; Монс — Туркин (А) — Казаковцев, Шишлянников — Бирюков — Сигарев, Лялька (А) — Буценко — Пересунько, Милехин — Карамнов — Захаров (К).
Сокол: Дубровский (Кубрицкий — c 06:38); Олендаренко — Голубич, Букарев — Андрейкив, Белинский — Лысенко, Сысак — Гончаренко; Рубан — Ступак — Михнов (А), Морозов (К) — Курбатов — Павленко, Гильманов — Смирнов — Нименко (А), Панченко — Симчук — Малетин.
Шайбы: 1:0 Лялька (Колесниковс), 05:27. 2:0 Сигарев — больш., 06:38. 3:0 Лялька (Монс, Пересунько — больш.), 21:38. 4:0 Бирюков (Сигарев, Шишлянников — больш.), 51:28. 5:0 Карамнов (Сигарев, Бирюков — больш.), 53:27. 5:1 Андрейкив (Павленко, Рубан — больш.), 56:47.
Матч на сайте УХЛ
Счет в серии — 2:0

18 квітня відбувся другий матч фінальної серії.

Господарі активно розпочали поєдинок. Вже через п’ять хвили після початку з передачі Колесніковса шайбу у ворота Сокола закинув Віталій Лялька. Подвоїв перевагу Донбасу Андрій Бірюков у більшості. Йому асистували Сігарьов та Тунхузін. Після цього у воротах Сокола Дубровського змінив Дмитро Кубрицький. Варто відзначити, що у першому періоді Дмитро відбив штрафний кидок Андрія Сігарьова.

На початку другого періоду Сокіл заробляє вилучення. І знову у більшості закидає Донбас. Монс і Пересунько асистували Віталію Ляльці, який оформив дубль. На другу перерву команди пішли за рахунку 0:3 для Сокола.

У третьому періоді Донбас продовжив нарощувати перевагу. У більшості Андрій Бірюков з передачі Сігарьова робить рахунок 4:0 на користь господарів. А згодом Віталій Карамнов, також, у більшості з передачі Сігарьова встановлює рахунок 5:0 на табло. Сокіл спромігся лише на гол престижу. У більшості, закинув Віталій Андрейків.

Донбас повів у серії 2:0. Серія переїздить у Київ, де 21 квітня команди зіграють третій поєдинок.

ХК Сокол

обісралися !!!
на домашньому льоду повинні зібратися !
афигеть-Задротчий
тю-тю твой кременчуг-коммуняка
Во, эхсперты по сливам игры нарисовались,все они знают все они умеют.В команду верить надо,а не пиздеть.
Финал Донбасс — Сокол — недоразумение. В финале должен играть Кременчуг
Да все и так понятно было,судьи зарабатыват,шафаренко уверенно сливает,только дураки могут такое смотреть.

18-04-2021 17:22Гость

Який у пиздi реванш. Донекiуже все порешали

СИКИВАТНИК)))
Такое впечатление что это договорняк .
а на второе — рагу из птицы
Нє шмогла.
Все прогнозированно,шафаренко красиво сливает,мухолов дубровский в воротах,состав перетасован,сколько нужно соколу периудов что бы забросить шайбу,дальше можно и неиграть,кто такое только может смотреть.