хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

МатчиЧемпионат УкраиныСокол — Днепр 3:1

Начало: 24-11-2021 18:30

Сокол Киев — Днепр Херсон 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Шайбы:
0:1 — Кирющенков (Тищенко), 02:10. 1:1 — Андрущенко (Михнов), 35:14. 2:1 — Павленко (Рубан, Сысак), 43:47. 3:1 — Елисеенко (Коржилецкий), 52:14.ФХУ

Вот что хочу сказать по этому поводу...


рапортовать они только и могут, а кричат дорогу молодому, да новому поколению
а на деле —

Таким чином, Федерація хокею України може відрапортувати про те, що до її лав входять представники відокремлених підрозділів усіх обласних центрів України.

?????

Призначений 11 листопада рішенням загальних зборів товариства з обмеженою відповідальністю “Українська хокейна ліга” генеральним менеджером УХЛ видатний у минулому хокеїст Дмитро Христич у коментарі прес-службі Федерації хокею України пояснив ситуацію з подальшим висвітленням національної першості.

- Колишнє керівництво ліги всіляко сповільнює чи свідомо перешкоджає процесу передачі документів новому керівництву УХЛ, — каже пан Христич. — У зв’язку з цим ми змушені визнати всі медіа-ресурси, які раніше були офіційними для ліги, визнати приватними і закликаємо усіх колективних членів УХЛ, гравців, тренерів, керівництво клубів, інших зацікавлених осіб не вважати інформації, яка поширюється через сайт UHL.ua і пов’язані з ним пабліки у соцмережах офіційною. Відтепер всі офіційні повідомлення ліги публікуватиться через офіційний сайт Федерації хокею України — fhu.com.ua і пабліки ФХУ у соцмережах. То до тієї миті, поки в середині січня не буде запущена нова платформа ФХУ.

Також Федерація хокею України досягла домовленості щодо трансляцій матчів чемпіонату України з хокею з групою каналів «Спорт».

Сьогодні на засіданні Ради Федерації хокею України були зареєстровані два нові відокремлених підрозділи – Кіровоградської і Чернівецької областей. Таким чином, Федерація хокею України може відрапортувати про те, що до її лав входять представники відокремлених підрозділів усіх обласних центрів України. Керівники нових регіональних осередків – представник Кіровоградщини Юрій Дмитрієв і буковинець Ігор Кірєєв – отримали право голосу на щорічному звітно-виборному Конгресі.

Також Рада Федерації, попередньо подякувавши за багаторічну виснажливу працю колишньому керівникові Харківського відокремленого підрозділу Іванові Ковальову, який пішов з посади за власним бажанням у зв’язку з новими завданнями, зареєструвала його наступника. Новим очільником Харківського відокремленого підрозділу став співзасновник клубу «Рулав Одд» (Харків) Павло Легачев.

Молодцы,выиграли.