хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

МатчиНациональная сборнаяЕстонія — Україна 0:8

Начало: 01-05-2022 21:00

Естонія – Україна 0:8 (0:1, 0:4, 0:3)

Естонія:
Коітмаа (Вірро, 40:00); Кулінцев – Лагесалу, Керна – Осипов, Слесаревський – Новіков, Коокмаа; Комбе – Аррак – Рооба, Пузаков – Сібірцев – Васьонкін, Клаус Каспар Йоґі – Паррас – Лінде, Розінко – Крістофер Йоґі – Гаст, Аппельберґ. Тренер – Юссі Тупамякі.

Україна: Кубрицький; Толстушко – Мережко, Пангелов-Юлдашев – Матусевич, Литвинов – Андрейків, Гребеник; Пересунько – Мазур – Міхнов, Лялька – Фадєєв – Коренчук, Благий – Німенко – Ворона, Морозов – М. Сімчук – Бородай, Чіканцев. Тренер – Вадим Шахрайчук; асистенти – Костянтин Сімчук і Дмитро Христич.

Шайби: 0:1 – Мережко (Лялька, Фадєєв), 12:53. 0:2 – М. Сімчук (Ворона, Толстушко), 26:48. 0:3 – Пересунько (Мазур), 28:30. 0:4 – Лялька (Пересунько, Німенко, – більш.), 37:19. 0:5 – Пересунько (Міхнов), 39:17. 0:6 – М. Сімчук (Благий, Мережко, – більш.), 44:12. 0:7 – Мазур (Пангелов-Юлдашев, Бородай), 49:06. 0:8 – Фадєєв (Мережко, М. Сімчук, – більш.), 59:25.

Кидки: 18 (7 + 7 +4) – 38 (8 + 19 + 11).

Штраф: 12 (2 + 4 + 6) – 2 (0 + 2 + 0).

Раніше цього дня Польща перемогла Японію 2:0, здобула перше місце у групі і підвищення у класі.Сторінка турніру

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Українські нападники Іван Савченко та Ілля Коренчук будуть виступати за польську «Торунь». У цьому сезоні вони грали за «Кременчук» та «Донбас» відповідно.

Захисник Ігор Мережко перейшов до «Оденсе».Раніше він виступав за тюменський «Рубін».
Президент Федерації хокею України Георгій Зубко розповів, чому в списку збірної хокеїсти «Донбасу» значились без назви клубу.

«Я думаю, що це було пов’язано з тим, що на момент заявки гравців у збірну Федерація не мала ніяких відносин з цими клубами. Тобто клуби, які не знаходяться в юридичних відносинах з Федерацією, не є суб’єктом хокею для нас, а відповідно і для наших процесів.

Хоча я точно вважаю, що всі, в кого є бажання грати, мають виконати рішення і повертатись», – розповів Зубко.
Президент Федерації хокею України Георгій Зубко розповів про співпрацю з Мінспорту та НОК.

– Я думаю, що у міністра нині справді багато справ, але, на жаль, я давно не чув його. Може, ще не час, а може, у міністерства є речі важливіші. Нас привітало дуже багато людей з різних федерацій, країн і галузей.
Вони раділи, що ми живі і йдемо вперед. Сподіваюся, що наш очільник спорту теж багато робить, адже ми по один бік. Мені хотілося б, аби міністерство приділяло хокею більше уваги і знайшло для нього трохи більше часу. Нам потрібна увага і розуміння наших подальших дій.
Про олімпійський комітет я взагалі не думаю. Він собі йде паралельно з нами. Ми олімпійський вид спорту, але я взагалі не бачу присутності НОК в житті хокею. Гадаю, що це не лише в хокеї.
Президент ФХУ Георгій Зубко розповів про конфлікт з президентом «Донбасу» Борисом Колесніковим.
– Ми справді зараз сконцентровані на інших питаннях, але нічого не забули. Я не маю особистої образи, але було завдано багато шкоди організації, яку я очолюю і цьому виду спорту.
Сьогодні зі спортсменами ми маємо офіційні комунікації. Ми бажаємо клубу «Донбас» брати участь у змаганнях, але не повинно бути монополії. Також повинно бути виконане дисциплінарне рішення.
На цей момент з хокейного клубу «Донбас» не знято санкцій. Сподіваюся, що вони підуть на єдину систему рівних правил для всіх, якщо вони люблять гру, і ми закриємо це питання. Восени 2021-го «Донбас» відкликав своїх хокеїстів зі збірної України. ФХУ дискваліфікувала цих гравців, попри це вони продовжували грати. Згодом Федерація зняла «Донбас» з розіграшу ЧУ.
Участь у нараді також взяли спортивний директор ФХУ Юрій Кириченко, керівник відділу збірних команд Олександр Буткевич, а також представники восьми вітчизняних клубів.
Серед них – київський «Сокіл», «Кременчук», херсонський «Дніпро», «Харківські Берсерки», БСФК з Київщини, калуський «Легіон», «Ковалівські Кабани», а також «Шершні» з міста Богуслава.
Зодчий, ну да! И тебе достанется за «сепаров» в адрес Донбаса и Мариуполя. …За базар то надо отвечать. А как ты думал?
Если Зубко хочет продолжать пилить в фху то пусть прибарахлиться каской и броником. Бронник обязательно с дополнительной плитой для паха и зада.
........
Эта телка фоткалась в каске ) интересно узнать на каком блокпосте она стоит
Напевно в українському хокеї всі проблеми вже вирішені, залишився тільки «каска и броник» Георгія Зубка
Если Зубко хочет продолжать пилить в фху то пусть прибарахлиться каской и броником. Бронник обязательно с дополнительной плитой для паха и зада.
Президент Федерації хокею України Георгій Зубко в інтерв’ю Tribuna.com розповів, чому в списку збірної хокеїсти «Донбасу» значились без назви клубу.

«Я думаю, що це було пов’язано з тим, що на момент заявки гравців у збірну Федерація не мала ніяких відносин з цими клубами. Тобто клуби, які не знаходяться в юридичних відносинах з Федерацією, не є суб’єктом хокею для нас, а відповідно і для наших процесів.

Хоча я точно вважаю, що всі, в кого є бажання грати, мають виконати рішення і повертатись», – розповів Зубко.
Рада ФХУ визнала «Сокіл» чемпіоном України з хокею сезону-2021/22

https://fhu.com.ua/news/oficzijno-rada-federacziyi-zatverdyla-pidsumky-pererv...
Хокейна ліга чемпіонів на офіційному сайті повідомила, що «Олімпія» з Любляни отримає Wild Card на наступний сезон.
«Олімпія» замінить «Донбас», який не зіграє через війну в Україні.
На жаль нових Христичів та Годинюків,та й ще в кількості 20 гравців, у нас нема і навряд чи буде.
Надо собирать оптимальный состав
-------------------------------------------
А кого треба було взяти, і замість кого?
Гость, хороше запитання. Вважаю, ФХУ окрім звичайного звіту тренерів мала б організувати відкриту сесію питань СМІ та уболівальників за результатами виступів у обох турнірах.
А чего не играли рубан Антон, они же вроде приняли украинское гражданство?
Dembel, для початку треба навчитись регулярно вигравати у Польщі та Японії. Інакше особливого сенсу піднятися і бути побитими нема.
хотя по составам лиг выше нас — только 16-ая..
посмотрел мировой рейтинг. Украина на 28 месте из 55..
Надо собирать оптимальный состав и подниматься..