хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииНациональная сборнаяГолубович розраховує на допомогу Сеуканда

05-09-2007 08:10 Новий наставник хокейної збірної України підпише контракт цього тижня Илья

image
Володимир Голубович, 53 роки, минулого тижня став головним тренером хокейної збірної України. Останні кілька років колишній гравець київського ”Сокола” мешкає в латвійській Лієпаї, де тренує місцевий ”Металургс”. Кореспондент ”ГПУ” зателефонував Голубовичеві на мобільний телефон. Тренер просить передзвонити на домашній. Виявляється, вхідні дзвінки латвійських мобільних операторів — платні.

Чи правда, що офіційний контракт з українською хокейною федерацією ви не підписали?

— Так. Гадаю, тимчасово. Маю поставити підпис під угодою вже цього тижня. Не зробив так поки що, бо хокейна федерація запропонувала 8-місячний контракт. Я ж волію працювати два з половиною роки.

Маєте два завдання: повернути збірну до еліти світового хокею і пробитися на Олімпіаду-2010. Як збираєтеся їх вирішувати?

— Детальний план щодо підготовки збірної я надам у 20-х числах вересня. Хоча про завдання потрапити на Олімпіаду почув уже в останній момент.

Коли вам надійшла пропозиція очолити українську збірну?

— У травні, після чемпіонату світу. Зателефонував генеральний менеджер команди Василь Фадєєв, запропонував узяти участь у конкурсі. Погодився, бо ще ніколи не працював із національними командами. Тим паче українська мені небайдужа — все-таки сім сезонів виступав за київський ”Сокіл”. Коли навіть грав за німецький ”Гамбурґ”, передсезонну підготовку проходив у Києві.

Як добирали своїх помічників?

— Сам вирішував, ніхто рекомендацій не давав. Якщо комусь не подобається Олександр Сеуканд, це його проблеми. Я впевнений, що він, досконало знаючи український хокей, допоможе мені.

Вас називають жорстким наставником, диктатором. Згодні?

— Уперше чую, — дивується тренер. — Я завжди був демократом. Демократом законів.

Чи можна вас назвати прибічником силової боротьби на майданчику?

— Так. Люблю агресивну, колективну гру.

Чому вирішили суміщати посади наставника латвійського ”Металургса” та головного тренера збірної України?

— У мене ж діючий контракт у Лієпаї. Не бачу сенсу позбавлятися регулярної тренерської практики. У Лієпаї клуб знімає мені квартиру. І місто красиве — виходить на море.

Чи правда, що ви ваші чотири сини — хокеїсти?

— Майже, — сміється. — Старший, 32-річний Сергій, працює тренером у дитячо-юнацькій школі московського ”Динамо”. 29-річний Дмитро судить матчі на першість Москви. Костянтин, йому 24, грає у мене в ”Металургсі”. А про Артема говорити ще рано — хлопцеві 9 років, і він пішов у третій клас.

В’ячеслав Семенко (Газета по-українськи, 05.09.07)

В’ячеслав Семенко

Вот что хочу сказать по этому поводу...


КОКЕЙНЕ ПСИХО, тогда начинайте активно болеть против Металлургса!
В субботу, тремя поединками первого тура, стартовал открытый чемпионат Латвии: «АСК-Огре«-«Биг Даймонд» 5:0, «Металлургс«-«Энергия» 8:6, «ЛСПА Рига«-«Латгале» 2:4. Отметим матч с участием лиепайского «Металлургса» против литовской «Энергии», на двоих, команды поразили ворота друг друга четырнадцать раз.
«Страница хоккея Беларуси»
Найкраща заміна «секунданту» підписання Голубовича після завершення його контракту у Лієпає !
Josh, надо по честному, в начале по Сеуканду пускай народ выскажется, затем в новой голосовалке, кого бы они хотели видеть на его месте, или сделай два в одном, или три в одном, вопрос только в его формулировке!Страна должна знать «своих» «героев» и даже не только Ваша.
Альтернатив Сеуканду куча. Бабло позволяет. Куликов, Лубнин, Андреев, Голдобин. Если объявление на Мельникова повесить, то еще пару фамилий наберется
Но если по тренеру сборной были видимые варианты, то альтернатив Сеуканду на горизонте не видно.
Josh, про Голубовича Митрофаныч говорил задолго до того как ты голосовалку вывесил:

— И какие шансы у Дэйва Кинга занять вакантный пост?
— Это не мне решать. Но, на мой взгляд, высокие шансы возглавить нашу сборную у Владимира Голубовича, проповедующего силовой стиль.

А насчет нового опроса так DIMON L.D. предлагал про доверие Сеуканду.
Да ладно, Митрофаныч посмотрел на сайте итоги голосования, и выбрал главного тренера сборной.
Общественное мнение — сила!
Теперь-то уж все будут довольны, наверняка думал он.
С тренером сборной разобрались, давайте следующий наболевший вопрос голосованием решим.
Боюсь что с такими откровениями Голубович не то что до Олимпиады, а и до Японии не дотянет Его что не предупредили еще о чем можно говорить а о чем нет?
Еще бы хотелось понять на каком все-таки мероприятии Голубовича назначили тренером сборной? Если это было, как анонсировано, заседание Совета ФХУ, то где его официиальное решение? На лицо очередное нарушение Устава:

Статут ФХУ:

СТАТТЯ 22. Засідання Ради , прийняття рішень, протокол.
6. Прийняте рішення в 3-денний термін розміщується на офіційній Інтернет — сторінці ФХУ і надсилається місцевим осередкам та колективним членам ФХУ.

Или вообще никакого Совета не было, а Митрофаныч сам с собой посоветовался и решил назначить тренеров сборных?
Да небыло. Просто Митрофаныч дядька уже в годах, а совести нет. Для него спи*деть — как в гастроном сходить. И даже если правда вылазит наружу, ему все до одного места. И Михнова в сборную вызывал и Кинга за уши тянул в Украину (чуть не надорвался) и Богданов у него программу подготовки не предоставил. Тьфу. Аж противно.
smslava, а у тебя были иллюзии что ФХУ по другому принципу работает?
Слов нет, одни выражения, мля!!!!

Коли вам надійшла пропозиція очолити українську збірну?
— У травні, після чемпіонату світу. Зателефонував генеральний менеджер команди Василь Фадєєв, запропонував узяти участь у конкурсі.

Зателефонував!!!! Запропонував!!!! Плана подготовки нет!!!! Вспоминаю слова Фадеева о Богданове и его приглашении в сборную. Мол каждый кандидат сам знает куда звонить и как участвовать в конкурсе. Оказывается не каждый. Нужных людей мы собственноручно обзваниваем, приглашаем, а всех остальных пытаемся оставить за бортом. Т.е. у меня такое впечатление , что как решит Митрофаныч по тренеру сборной ,так оно и будет.
«Не бачу сенсу позбавлятися регулярної тренерської практики. У Лієпаї клуб знімає мені квартиру. І місто красиве — виходить на море.»

Что то мне подсказывает, что где то, всмысле там, откуда сборная, тоже море есть, вроде даже теплее и там наверняка есть места красивые и квартиры, окна которых выходят на море. Не будет толку. >