27-02-2010 14:18 GMT+2 - #66356 Цитировать выделение

«ХК «Луцьк» — «Олімпія» Калуш – 3:3 (2:1, 1:2, 0:0)
4:30 – Вк.Трофимчук (Вас.Трофимчук) – 1:0
21:01 – Бесараб (Русанов) – 3:1
35:23 – Івасів (Микула) – 3:2
36:40 – Івасів (Боян, Іванів) – 3:3
59:49 – Русанов (штрафний кидок) – не забив.
Штраф: 2 – 10 (Д.Тітов, 50:15 – Казимирів, 24:30; Дорош, 39:57; Дорош, 50:15; Івасів, 51:05; Казимирів, 55:40; Івасів, 59:49 – штрафний кидок).
Арбітр: Ігор Кошелєв (Брест, РБ).
ХК «Луцьк»: С.Тітов, Бондар – Мажар, Попов – Косинюк, Вас.Трофимчук – Ніколайчук, Русанов – Бесараб – Вершецький, Кристін – Руденко – Подзізей, Вк.Трофимчук – Тарасенко – Д.Тітов, Басараб.
«Олімпія»: Куць, Кучминда – Іванів, Дорош – Мартинюк, Поглад – Казимирів, Микула – Івасів – Боян, Іванюк – Голубчак – Романчук, Келебай – Гудзоватий – Кушлик.

Обидві команди вийшли на цей матч в практично оптимальних складах. Розпочали в невисокому темпі. До особливих загроз воротам в стартові хвилини справа не доходила. Проте, через чотири з половиною хвилини від початку гри Віктор Трофимчук зумів добити шайбу у ворота після дальнього кидка свого двоюрідного брата. Згодом міг відзначитися Русанов, коли в притаманному йому стилі продерся на побачення з голкіпером, але шайба після його кидка влучила у штангу.
        На 15-й хвилині в одній з не багатьох атак калуські новороздольці зуміли відігратися – Сергій Тітов був безсилим проти кидка Олександра Бояна у «дев’ятку». Але рівновага трималася недовго – Дмитро Тітов вдало підставив ключку під простріл і шайба зрикошетила у ворота.
        Коли ж на початку другого періоду Вадим Бесараб влучним кидком завершив атаку команди і довів перевагу лучан до двох шайб, здавалося, що перемогу лучани вже не віддадуть. Проте, саме після цього пропущеного голу «Олімпія» завелася не на жарт. Лучани відійшли в оборону, стримуючи натиск суперника. Декілька небезпечних кидків відбив Сергій Тітов. Однак, господарі поля також мали можливості збільшити перевагу. В одній з контратак Дмитро Тітов по правому флангу ввійшов до зони «Олімпії», але і по воротах не кинув, а з пасом на вільного Віктора Трофимчука затягнув. В іншому випадку з того ж флангу на побачення з воротарем вискочив Олександр Подзізей, але шайба після його кидка пролетіла поруч із штангою.
        А потім паніка в обороні призвела до двох підряд шайб у власні ворота. В першому випадку Олександр Косинюк мав просто викинути шайбу із власної зони, проте привіз її на ключку Микули – пас із-за воріт, кидок Юрія Івасіва і гол. В іншому моменті захисники просто не встигли зреагувати на стрімку комбінацію гостей, котра знову завершилася влучним кидком після пасу з-за воріт.
        Нічия не влаштовувала жодну з команд. Тому в третьому періоді глядачі стали свідками відкритого атакуючого хокею. То «Олімпія» влаштовувала шалений штурм воріт лучан, то господарі зачиняли суперника в зоні на тривалий час. Щоправда, калушани декілька разів порушували правила, однак якогось зиску з цього гравці «Луцька» не мали. На останній хвилині в атаку пішли гості, проте Вадим Бесараб перехопив шайбу та точним пасом відправив в атаку Андрія Вершецького. Паралельним курсом спуртував Сергій Русанов. Андрій вже обіграв опонента (Віктора Іваніва) та готувався чи то до пасу на партнера, чи то до кидка, але його було зупинено підніжкою. Суддя зупиняє гру та призначає буліт. До фінального свистка залишається 11 секунд. Поки «олімпійці» сперечаються з арбітром, до штрафного кидка готується Русанов. Нарешті йому надали можливість пробити буліт. Сергій набрав ходи, дещо пофінтив, переклав шайбу під кидок із зручної руки, проте влучив прямісінько у ловушку воротаря.
        Після нетривалих переговорів овертайм в залік дивізіону «С» вирішили не грати.
        Трійку призерів ЗАХЛ після такого результату фактично сформовано: «Експрес», «Олімпія», «Луцьк». Щоправда, львів’янам ще грати непростий поєдинок проти «Явора» (та й проти «Фаворита» гра — не подарунок), але чомусь не віриться у втрату очок головного претендента на першість.

Добавлено (8 мин.) :
Особиста пропозиція на наступний сезон. Чим більше глибоко слідкую за ЗАХЛ, тим більше переконуюся у тому, що для підвищення привабливості змагань було б непогано розділити команди на дві групи. До групи «А» ввійшли б «Експрес», «Олімпія» (чи «Ватра» з Нового Роздолу), «Луцьк», «Явір» та «Фаворит». До групи «Б» — інші учасники. Я б запропонував командам групи «А» грати в три кола (по 12 матчів, 15 турів), командам групи «Б» — в два-три кола в залежності від кількості учасників (при 6-ти учасниках – 3 кола, по 15 матчів). Потім плей – офф: 5 команд групи «А» проти 3-х кращих команд групи «Б». (А1 – Б3, А2 – Б2, А3 – Б1, А4 – А5). Далі — півфінали, матчі за третє місце та фінальні матчі. При необхідності можна зіграти перехідний плей-офф: А5 – Б1. Готовий запропонувати проект календаря.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (28-02-2010 15:41 GMT+2)

ЮРША

Луцьк
28-02-2010 15:28 GMT+2 - #66465 Цитировать выделение

Добавлено (7 мин.) :

Добавлено (6 мин.) :

Это сообщение было отредактировано ЮРША (28-02-2010 15:42 GMT+2)

Asterix

Киев
28-02-2010 15:59 GMT+2 - #66467 Цитировать выделение

По-моему вполне себе каток.Только не очень понятно,где трибуны размещены.

ЮРША

Луцьк
28-02-2010 18:16 GMT+2 - #66480 Цитировать выделение

А з них фотографували. Взагалі, як таких трибун немає, є сидячі місця в три ряди.

10-03-2010 09:57 GMT+2 - #68062 Цитировать выделение

«Фаворит» — «Подоляни» — 5:2 (1:0, 3:0, 1:2)

Добавлено (14 мин.) :
ХК «Луцьк» — «Подоляни» — 7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
54:58 — Вершецький — 7:0
ХК «Луцьк»: С.Тітов, Бондар — Мажар, Вас.Трофимчук — Ніколайчук, Вершецький — Бесараб — Подзізей, Вк.Трофимчук — Д.Тітов — Русанов, Кристін, Руденко, Попов, Басараб.

Луцька команда в цьому матчі за рішенням тренера Сергія Бєлих грала в незвичних ланках. В першій з Бесарабом та Вершецьким замість Русанова грав Подзізей. В другій Русанов склав компанію нападникам номінально третьої ланки Дмитру Тітову та Віктору Трофимчуку. Форварди номінально другої ланки Руденко та Кристін грали в компанії з Бесарабом, котрий грав через зміну. А потім знову на лід виходив Русанов — разом з Поповим (номінальний захисник був відряджений в напад) та Басарабом.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (10-03-2010 10:14 GMT+2)

ЮРША

Луцьк
15-03-2010 13:38 GMT+2 - #69107 Цитировать выделение

ХК «Луцьк» — «Явір» — 5:0.
«Явір» вдруге не прибув на гру до Луцька.
Натомість відбувся товариський матч
ХК «Луцьк» — ХК «Червоноград» — 11:1 (0:1, 6:0, 5:0)
Басараб (Тітов Д.) — 11:1

«Луцьк»: Тітов С., Бондар — Мажар, Трофимчук Вас. — Ніколайчук, Гізеке — Матящук, Русанов — Бесараб — Вершецький, Кристін — Тарасенко — Подзізей, Попов — Басараб — Тітов Д.
тренер — Сергій Бєлих
Арбітр — Андрій Аляєв

Это сообщение было отредактировано ЮРША (16-03-2010 10:51 GMT+2)

Гость

15-03-2010 14:01 GMT+2 - #69110 Цитировать выделение

Не чемпионат а черти что. Хочу еду на игру не хочу не еду. Ребята а зачем вам регламент и календарь матчей? Играйте так! Часа за 2 до матча договорились о игре, состав быстренько собрали поиграли и разбежались!

Nazarini

Львів
15-03-2010 14:42 GMT+2 - #69116 Цитировать выделение

Це аматорський чемпіонат. І тому хочуть їдуть а хочуть ні. Є звичайно деякий порядок але все одно для хокеїстів-аматорів головніше зазвичай робота, сімя і т.д. Тому можна навпаки ще дивуватися що є такий чемпіонат із досить гладко дотримуваним календарем та регламентом.

Сергій Тітов (№61), воротар. 19 матчів, 5 шат-аутів, 34 пропущені шайби

Вадим Бесараб (№11). нападник, капітан команди.
19 матчів, 40 очок (21+19), +71 (86-15)

Сергій Русанов (№10), нападник.
19 матчів, 66 очок (41+25), +75 (88-13)

Андрій Вершецький (№99), нападник. 45 очок (18+27), +72 (83-11)

1 матч, 0 очок, 0.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (18-03-2010 20:56 GMT+2)

ЮРША

Луцьк
19-03-2010 10:40 GMT+2 - #69610 Цитировать выделение

Використано фото Оксани Блищик («Волинська газета») та з архіву команди.

Добавлено (3 мин.) :
Сьогодні ввечері в Луцьку розпочинається хокейний турнір, в якому прийматимуть участь ХК «Луцьк», КЛХ «Пінськ», ХК«Гефест» Київ та ХК«Кременчук». Змагання пройдуть по коловій схемі.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (19-03-2010 19:07 GMT+2)

Гость

19-03-2010 12:16 GMT+2 - #69628 Цитировать выделение

Сьогодні ввечері в Луцьку розпочинається хокейний турнір, в якому прийматимуть участь ХК «Луцьк», КЛХ «Пінськ», ХК «777» Київ та «Фаворит» Рівне. Змагання пройдуть по коловій схемі.

19-03-2010 14:20 GMT+2 - #69693 Цитировать выделение

По два матчі в суботу та неділю ранку (7.30 та 9.30) та по одному матчу в п'ятницю та суботу ввечері (22.00)

19-03-2010 19:09 GMT+2 - #69774 Цитировать выделение

Перепрошую за неточності із списком учасників. Від Києва приймає участь «Гефест».

ЮРША

Луцьк
20-03-2010 14:17 GMT+2 - #69877 Цитировать выделение

Триває міжнародний турнір хокею, присвячений 925-річчю Луцька. Матчі відбуваються по 3 періоди по 25 хвилин брудного часу (останні 2 хвилини заключного періоду — чистий час). В матчі-відкриття турніру зустрілися господарі змагань та хокеїсти з Пінська. Провучали гімни Білорусі та України і ропочалася гра.
        ХК «Луцьк» — КЛХ «Пінськ» — 5:5 (2:2, 3:2, 0:1) 200 глядачів.
        Арбітри — А.Аляєв, В.Лащук (Луцьк).

Поєдинок розпочався з атак господарів майданчика. Але білоруси не тільки встояли перед стартовим натиском суперника, а й самі перейшли до активних дій. Тепер вже в зоні «Луцька» стали спалахувати пожежі, дві з яких оборонці не загасили. Однак вже в першому періоді лучани зуміли вирівняти становище завдяки активним діям першої п'ятірки команди.
        Друга третина матчу ропочалася настільки несподівано для луцької команди (дві підряд шайби у власні ворота), що тренер команди Сергій Бєлих вимушений був взяти тайм-аут, щоб заспокоїти підопічних. Лучани завелися не на жарт. Проходить декілька хвилин і вже Сергій Русанов протягом півхвилини стріляє «дуплетом». Надалі господарі продовжували володіти перевагою, але втілити її в забиті шайби змогли тільки під завісу другого періоду.
        Тепер вже пінська дружина опинилася в ролі наздоганяючих. Ненадовго — вже на 4-й хвилині аключного періоду рахунок нову стає нічийним. Боротьба за еремогу в цьому матчі загострюється до межі. Команди ні в чому не поступаються одна одній. Щоправда, двічі гравці «Луцька» опиняються на лаві оштрафованих, що дещо збиває їх атакувальний запал. Цілком можливо, що саме цих хвилин не вистачило господарям, щоб здобути-таки перемогу. В результаті — бойова нічия.
        Необхідно зазначити, що, на моє переконання, рівень ігор цього турніру перевищує рівень ЗАХЛ. А родзинкою змагань є той факт, що суперники (окрім першого матчу) незнайомі один з одним, а тому до гри ніхто не наважується віддати комусь перевагу.
        Шкода тільки, що вже в стартовому матчі турніру знову отримав прикру травму плеча лівий нападник команди Ілля Басараб (на фото). Нагадаємо, що саме через пошкоджене плече Ілля вимушений був пропустити перше коло ЗАХЛ, а повернення на майданчик після травми було тріумфальним — хет-трик у ворота «ВІМ-Беркута». І тепер ось нова неприємність. Тому замість хокейного майданчика на Іллю чекає операційний стіл. Операцію буде проведено у Польщі.

Добавлено (35 мин.) :
ХК «Кременчук» — КЛХ «Пінськ» — 6:4 (3:0, 2:3, 1:1) 50 глядачів.
        15:16 — Яромчик (Петрусенко) — 3:3
        17:31 — А.Смірнов (Г.Смірнов) — 4:3 (-1)
        Арбітри — А.Аляєв, В.Лащук (Луцьк)

В першому періоді відчувалося, що пінська дружина не відновилася після напруженого матчу напередодні. Ініціативою впевнено володіли кременчуцькі хокеїсти (ті самі, котрі на турнірі в Дніпропетровську вийшли до півфіналу). І три «сухих» шайби до першої перерви були далеко не межею можливих досягнень. Однак перерва пішла на користь білоруським гостям, котрі зуміли вирівняти гру. А тут ще й гравці з Полтавщини на рівному місці привезли собі дві підряд вилучення. Пінчани спочатку вдало розіграли двох зайвих гравців, а потім встигли забити ще одну шайбу буквально за секунду до виходу з лави оштрафованих 5-го гравця «Кременчука». Коли ж завдяки тривалому штурму любителі хокею з Пінська втретє відзначилися забитою шайбою, здовалося, що в матчі настав переломний момент. Тим більше, що на лаву оштрафованих знову відправився гравець команди суперника. Але вже через 10 секунд після цього кременчуцькій дружині вдалася стрімка контратака в меншості. Згодом вдалою виявилась ще одна вилазка в зону пінської команди — в результаті знову досягнута комфортна перевага в рахунку.
        Однак «Пінськ» здаватися не збирався — в заключній третині вони продовжують шукати шляхи до воріт суперника і в середині періоду скорочують розрив в рахунку до мінімуму. Проте, ближче до фінального свистка їх опонентам знову вдалася контратака і долю поєдинку було вирішено.

Добавлено (16 мин.) :
ХК «Луцьк» — ХК «Гефест» Київ — 6:1 (3:1, 0:0, 3:0). 100 глядачів.
        Воротарі: С.Тітов — Андрущик
        Арбітри — О.Тупіцин (Пінськ), В.Лащук (Луцьк)

Смішна шайба влетіла на початку другої хвилини у ворота Сергія Тітова. Навіть не влетіла — застрибала після хитромудрого кидка Сергія Байкова, коли наш воротар зреагував на можливий потужний кидок нападника, а той ледь влучив по шайбі. Більше помилок у воротах досвічений голкіпер собі не дозволив, що стало, на мою думку, одним з вирішальним фактором перемоги лучан у цій баталії. Адже ігровою перевагою аж настільки господарі не володіли. Більше того — київська команда атакувала потужно та агресивно і тільки впевнена гра останнього рубежу та власна неточність не дозволили їм пробити Тітова ще хоча б одного разу. А от наші нападники таки віднайшли ключика від воріт Владислава Андрущика, за плечима котрого — досвід виступів у вищій ліі чемпіонату України. І якщо зрівняти рахунок вдалося найсильнішій ланці команди, то переломні шайби забивали форварди третьої ланки (Едуард Попов — Юрій Савчук — Дмитро Тітов) та другої (Сергій Кристін — Леонід Тарасенко — Олександр Подзізей).
        Остаточно напругу в матчі зняв капітан команди Вадим Бесараб. А під завісу гри довели рахунок до розгромного його партнери — Сергій Русанов та Андрій Вершецький.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (21-03-2010 17:54 GMT+2)