хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Форумы1. ХоккейУкраинский хоккейХК Кременчуг

 Версия для печати
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
06-03-2021 01:02 GMT+2 - #186260 Цитировать выделение    

Підрозділ ФХУ в Полтавській області на чолі нового керівника Сергія Мазура ініціює розвиток хокею.

Відразу в трьох містах на Полтавщині планують побудувати льодові майданчики — Полтаві, Горішні Плавні і Миргороді. Про це в новинах Топ-Спорту Телерадіокомпанії ГОК розповіли президент ХК «Кременчук», керівник Підрозділу ФХУ в Полтавській області Сергій Мазур та міський голова Горішні Плавні Дмитро Биков, який відвідав матч чемпіонату УХЛ Паріматч «Кременчук» — «Донбас», де впевнену перемогу 5:2 здобув чемпіон України.

Президент ХК «Кременчук» Сергій Мазур:

- Хокей в Кременчуці почався з ветеранського хокею десять років тому. Потім ідея прийшла до дитячої спортивної школи і великого хокею. Сім років наша команда грає на професійному рівні, де ми стали одними з лідерів в чемпіонаті України, а в минулому сезоні чемпіонами. У фіналі ми обіграли семиразового переможця української першості — ХК «Донбас».

У перспективі розвитку області є плани побудувати ще декілька льодових палаців – в Горішніх Плавнях, Полтаві та Миргороді. Хочеться зробити Полтавську область лідером в хокеї. На Полтавщині в кожному дворі повинні знати, що таке хокей, і як в нього грають справжні чоловіки.

Директор ХК «Кременчук» Тарас Захарченко розповів про розвиток дитячо-юнацького хокею та фігурного катання в Кременчуці:

- В КДЮСШ «Авангард» у нас десять команд «Кременчук» у різних вікових групах, де займається понад 200 юних хокеїстів. Більше половини тренерів у нас — це колишні гравці національної збірної України, а керує тренувальним процесом у дитячому хокеї чемпіон світу і зірка НХЛ Дмитро Христич. Крім хокею на арені «Айсберг» є школа фігурного катання, де займаються близько 50 дітей, серед яких вже шість фігуристів є учасниками чемпіонату України серед юніорів.

Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков поділився мріями про розвиток хокею у своєму місті:

- Ми домовилися про початок спільної роботи — виділення земельної ділянки для ДЮСШ, з метою землевідведення, з подальшою розробкою проекту і будівництва льодової арени в Горішніх Плавнях. Звичайно, це дуже витратний проект. Але ми сподіваємося, що за підтримки держави і Полтавської обласної ради, міської ради та спонсорів, ми за кілька років реалізуємо цей потужний проект і побудуємо спортивний комплекс. Після цього ми зможемо розвивати дитячий, юнацький і професійний хокей в нашому місті. А після конкурувати з такими командами, як «Кременчук», «Донбас» і «Сокіл»...

У завершенні Сергій Мазур додав:

- Ми будемо допомагати таким проектам, розвивати хокей в Полтавській області. Є цілі, до яких ми будемо йти, добиватися і перемагати.

Дивіться відео з 03:25


 
джино
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
06-03-2021 20:07 GMT+2 - #186267 Цитировать выделение    

воруй россия, а то не проживешь


Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.