23-04-2010 17:16 GMT+2 - #73965 Цитировать выделение

и ваще што тут такого? никто ж не заставляет сразу непотребствами занимацца солдаты на войне вон в обнимку спали и никто их в гомосятине не обвинял

23-04-2010 17:25 GMT+2 - #73966 Цитировать выделение

корея-хорватія-5:2.остурна,і де ж тепер твої любі хорвати?

23-04-2010 19:14 GMT+2 - #73967 Цитировать выделение

Статистика перед вирішальними іграми
За матерiалами: ИИХФ
23.04.2010 11:17
Збірна України після третього туру забила більше всіх шайб — 36, і має кращий показник по різниці забитих і пропущених шайб +27. У головних конкурентів: Австрії — 22 (+19), Японії — 9 (+5).
Українець Костянтин Касянчук продовжує очолювати гонку бомбардирів за системою гол + пас. На його рахунку 12 очок (6+6). Другим йде також нападаючий нашої збірної — Андрій Міхнов — 11 (3+. На третьому місці австрієць — Олівер Сетзінгер — 9 (1+.
За системою + /- українським гравцям взагалі немає рівних — у захисника Дениса Ісаєнка +11 (12 шайб забила Україна, коли Денис перебував на майданчику, і 1 пропустила), у нападників: Костянтина Касянчука +9 (12-3), Вадима Шахрайчука + 9 (12-3), Андрія Міхнова +8 (10-2) і у гравця четвертого ланки Олександра Матвійчука +8 (8-0!).
Збірна України найкраща з реалізації гольових моментів, забивши 36 голів після 141 кидків по воротах (25,53%). У Австрії 22 після 138 голевих моментів (15,94%), у японців 9 з 105 (8,57%).
На першому місці українці і по реалізації чисельної більшості — забивши 5 разів після 17 вилучень суперника (29,41%). Австрія — 6 з 21 (28,57%), Японія — 3 із 19 (15,79%).
Краще за всіх у нас і з дисципліною — українці мають менше всіх штрафних хвилин — 42, у японців 44, і австрійців — 64.
У меншості збірна України пропустила дві шайби після 14 вилучень (85,71%), як і збірні Австрії і Японії, але останні частіше грали у меншості, відповідно — 15 і 18 разів.
Пропустивши 9 шайб у трьох іграх після 78 кидків (надійність — 88,6%) український захист по непробивності на четвертому місці. У Японії показник — 95,00% (4 шайби після 80 кидків по воротах), у Австрії 94,74% (3 після 57).
Через це не найкращі показники у наших воротарів — у Костянтина Симчука третій результат надійності — 92,11% (пропустив 3 шайби після 38 кидків). Лідирують — австрієць Дівіс — 94,74% (3 після 57), і японець — Фукуфуджі — 93,55% (4 після 5. У Вадима Селіверстова шостий результат — 85,00% (6 після 40).

ritchie

Київ
23-04-2010 21:16 GMT+2 - #73971 Цитировать выделение

Матерухин: «В матчах с Японией и Австрией все решат 2-3 шайбы»

- Возможно после двух уверенных побед на старте чемпионата мы вышли на матч с сербами не до конца собранными. Хорошо, что таких матчей уже не будет. Это хорошо и для хоккеистов, и для зрителей. Нужно пробиваться в элитный дивизион – там будут матчи лишь с сильными командами.

- Наша команда забросила в трех поединках 36 шайб. Рассчитывали ли на такой результат?
- Никто не надеялся, что мы сыграем так результативно. Но это лишь начало. Впереди у нас два важнейших матча – против Японии и Австрии. Там речь о сверхрезультативности идти не будет. Все будет решаться с помощью 2-3 заброшенных шайб. Это будут хорошие матчи. Надеюсь, что продемонстрируем хороший содержательный хоккей и победим.

- Была ли какая-то мотивация со стороны главного тренера после первого периода?
- Он сказал, что разминка закончилась и нужно начинать играть. Он очень спокойно отнесся к результату первого периода, никакой паники не было. Критики с его стороны не было.

Источник: ФХУ

Long Live Rock'n'Roll!
Тяжело лететь «Соколу», когда вокруг — дятлы…

#73966 Зодчий :

Хорватія наступного року повернеться — до речі ця група сильніша за групу де є Україна і в випадку участі України в тій групі — літала б хванєра ФХУ довго і нудно і вилетіла б так само як Хорватія (бо Корея переможець Азійської гокейної ліги і є відчутно сильніша за Японію, яку прохвєссійонали ледве домучили 2-1).

воторар Загреба + 3 юнаки збірної вивели країну словенських гуцулів з країни населенням меншим за Львівську область в групу 1

JPN — AUT 1 — 3 (0-2, 1-0, 0-1)
UKR — JPN 2 — 1 (0-0, 1-0, 1-1)
AUT — UKR 1 — 0 ?

Закономірним підсумком цієї групи має бути перемога Австрії, так як останні 3 роки тільки країни учасники EBEL ліги підвищуються в класі і переходять в групу 1.
Это сообщение было отредактировано osturna (25-04-2010 01:16 GMT+2)

Lys

Лисичанск, Северодонецк
25-04-2010 01:07 GMT+2 - #74007 Цитировать выделение

osturna

Не трынди. Вот возмут наши ребята, и хлопнут завтра австрияков.

osturna

25-04-2010 01:14 GMT+2 - #74008 Цитировать выделение

Нехай спробують — якщо саме так і станеться — словенські гуцули опустять їх (пенсійонерів) наступного року назад, як не крутіть Центрально-Європейська EBEL ліга стала постійним жахом прохвєссійоналів ФХУ і нікуди ця проблєма не зникне (зараз це Австрія Словенія Угорщина Хорватія — в черзі на поповнення Польща Сербія Румунія), а навпаки буде лише збільшуватись поки представник(и) України не гратимуть в цій лізі.

Прохвєссійоналам ФХУ ватро готуватися до чергового закономірного і запланованого краху з прямим репортажем по ТБ, як австріяки розмажуть по бортах пенсійонерів і рахунку приблизно 4-1. Гра покаже чого варті прохвєссійонали ФХУ.

Это сообщение было отредактировано osturna (25-04-2010 01:50 GMT+2)

Lys

25-04-2010 01:46 GMT+2 - #74010 Цитировать выделение

osturna

Подивимось. Гра покаже, хто чого вартий.

Leo

25-04-2010 08:07 GMT+2 - #74012 Цитировать выделение

osturna хватит каркать, а то поедишь в Європейську EBEL лігу из Украины

25-04-2010 08:33 GMT+2 - #74013 Цитировать выделение

коли це і де корея перемогала японію?ти що з дубу впав?

osturna

25-04-2010 11:08 GMT+2 - #74016 Цитировать выделение

Щоб не падати з дубів — читайте джерела, якщо читати вмієте (з ієрогліхвів перекладено англійською для особо нєпонятлівих)

Asia League Champions Year         Team
2008–09         Nippon Paper Cranes
2009–10         Anyang Halla

На замітку визначним мєнєжєрам «профффєсійоналів» ФХУ
для всіх команд учасників азійської ліги, на сайті організаторів ліги є схема проїзду до ковзанки кожного учасника, контакти, і вартість квитків

Мотто азійської ліги — принципи нашої роботи тут

Мотто ФХУ — пухнасті та волохаті тут

Это сообщение было отредактировано osturna (25-04-2010 14:57 GMT+2)

ritchie

Київ
25-04-2010 12:33 GMT+2 - #74018 Цитировать выделение

Анатолій Брезвін: «Після голу японців подумки почав готуватися до овертайму»

- Вас було запрошено вручати приз найкращому гравцеві матчу. Які відчуття у Вас з’явилися після голу японців?

- Відчуття неоднозначні. Я вже бачив нашу команду переможцем, а тут таке сталося. Для мене це стало великою несподіванкою, але добре, що наші хлопці швидко відновили сатус-кво.

- Чи було у Вас відчуття, що нашій команді вдасться перемогти в основний час?

- Важко сказати, але подумки я починав готуватися до овертайму. Приємно, що у наших хокеїстів були свої погляди на цю ситуацію.

Джерело: ФХУ

25-04-2010 15:46 GMT+2 - #74026 Цитировать выделение

osturna,якщо для тебе нема різниці між клубними турнірами і матчами збірних,то про що взагалі можна з тобою дискутувати?про лігу східної азії я знаю не менше ніж ти,досить примітивний турнір,казахів побоялись запросити а рівень збірної це чемпіонат світу-корея-польща-2:5(для прикладу)

Leo

25-04-2010 16:48 GMT+2 - #74027 Цитировать выделение

Михайло Захаров: не реалізовувати такі моменти – недозволена розкіш
Автор Прес-служба Федерації хокею України
25.04.2010 11:49

Ми серйозно готувались до цього поєдинку і знали, що збірна Японії буде боротися до кінця. Ми детально вивчили гру суперника і помітили, що японці ніколи не здаються. Вони в змозі грати на високому рівні всі 60 хвилин.

Сьогодні ми провели два дуже хороших періоди. Ми перекидали суперника, мали чимало моментів для взяття воріт. Ми могли закинути дві-три шайби і зняти всі питання щодо переможця, а так наші нападаючі втратили свої нагоди і пішли «гойдалки» в заключному періоді. Все потрібно було вирішувати в перші два періоді. ТІ моменти, які ми не реалізували – це недозволена розкіш.

Два періоди ми грали непогано і в заключному періоді ми хотіли залишити свої ворота у недоторканості. Нажаль, нам це не вдалося, але я радий, що ми виграли матч в основний час.

ritchie

Київ
25-04-2010 19:44 GMT+2 - #74028 Цитировать выделение

Сербы, проигрывая 2-0, умудрились сравнять счет в матче с голландцами во втором периоде... Я понимаю, что матч уже особого значения не имеет, но все-таки...