хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Форумы1. ХоккейУкраинский хоккейЧемпіонат України 2010 / 2011, команди, переходи, новини

 Версия для печати
Илья
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
07-12-2010 16:42 GMT+2 - #84349 Цитировать выделение    

Сергей: Почему остальные клубы из ЧУ не начнут строительство команды с основы,т.е с подбора тренеров.

Сергей, создается впечатление что Компаньон и Подол просто команды-однодневки: есть бюджет — есть команда, а завтра его не будет, ну и хрен с ним... Их в принципе не интересует что завтра будет...


«Ось така х...ня, малята!» (© Дід Панас)
 
smslava
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
кУев
07-12-2010 17:21 GMT+2 - #84352 Цитировать выделение    

Илья: Сергей, создается впечатление что Компаньон и Подол просто команды-однодневки: есть бюджет — есть команда, а завтра его не будет, ну и хрен с ним... Их в принципе не интересует что завтра будет...


Со стороны кажется что так оно и есть. Нашли деньги — набрали знакомых — играют как могут. Атек и Барс и Днепровские Волки в этом плане стоят особняком. Бюджета толком нет, а на перспективу заботятся — наигрывают молодых, тренеров приглашают на длительный период. АТЕК и Волки сдулись когда денег совсем не стало.

Донецк по первым признакам — тоже была похожа на команду однодневку, сейчас есть надежда что хоккей в донбассе это серьезно. Но надеюсь что у собственника любовь к хоккею не закончится внезапно.


 
Реня
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Донецк
07-12-2010 17:24 GMT+2 - #84353 Цитировать выделение    

smslava и я на это надеюсь. И надеюсь, что Волки и АТЭК не насовсем сдулись!


 
Nazarini
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Львів
07-12-2010 17:51 GMT+2 - #84356 Цитировать выделение    

Реня: И надеюсь, что Волки и АТЭК не насовсем сдулись!

Атек має школу? Чи судження є суто по реконструкції ангару?


 
Юрій
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Бровари
07-12-2010 18:10 GMT+2 - #84357 Цитировать выделение    

Nazarini: Атек має школу?

Колись кажуть там була школа ? Не зрозуміло чому ФХУїсти зараз не організують школу ? Тим паче поруч буде два катка .


http://hc-bbars.com.ua
 
realdeal
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Київ
07-12-2010 19:14 GMT+2 - #84358 Цитировать выделение    

А чим Донбас відрізняється від інших команд-одноденок? Тим, що грошей більше, фактично і все. Тому і заяви лунають про участь в рос. першості на наступний рік, бо є гроші. А як завтра владу втратять, боюсь і клуб їм стане не цікавий, не те що в російській першості, а навіть для участі в ЧУ.
Хоча все ж плекаю надію, що Донбас пару-трійку років, як мінімум, ще протримається, а там може ще в кого спонсор з'явиться. Так, дивись, і створиться повноцінний ЧУ з хокею.


Шафаренко гандон, хоч і я клоун.
 
Serhiy
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Kirovohrad-Kyiv
07-12-2010 19:43 GMT+2 - #84360 Цитировать выделение    

realdeal, можливо, тим що вже три роки поспіль грає в ЧУ. І на відміну від команд АТЕК, Беркут, Компаньйон, Поділ, які то з’являються, то зникають в останні роки в у Вищій Лізі ЧУ в залежності від наявності грошей Донбас все таки на даний момент прогресує і є лідером ЧУ. А з урахуванням того, що Хокей Ліга Чемпіонів повертається Донбасу, я думаю, під силу значно підсилитися у другий трансферний період та виграти ЧУ, а потім і Континентальний Кубок щоб потрапити в ЛЧ. Це все ж таки більш фінансово реально чим участь у КХЛ. І матчів менше, і постійно літати не треба буде на десятки тисяч кілометрів та і Палац спорту в Донецьку зараз реконструюється під хокей...

Это сообщение было отредактировано Serhiy (07-12-2010 19:59 GMT+2)


Невже істина має усміхатися, щоб бути привабливою?
 
Геныч
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
07-12-2010 19:47 GMT+2 - #84361 Цитировать выделение    

realdeal ну у Донбасса есть не самый дорогой современный каток, чего у Волков например нет. Про АТЭК. Если бы они были единственной по сути командой в городе, как Донбасс, то тоже бы думаю играли в ЧУ. Да и на старт чемпионата ЧУ у них катка не было. Если Подол и Комп вышли из положения, то АТЭКу думаю Терминал был дорог. Посмотрим, что будет на следующий год.

Добавлено (2 мин.) :
Serhiy если и в дальнейшем в ЛЧ будут давать путевку победителю КК, то КК думаю начнут штурмовать очень многие.

Это сообщение было отредактировано Геныч (07-12-2010 19:49 GMT+2)


Подснежники боялись показаться из-под снега, потому что они считали, что снег — это мачеха. (Михаил Светлов — уууу! :) )
 
Serhiy
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Kirovohrad-Kyiv
07-12-2010 19:55 GMT+2 - #84362 Цитировать выделение    

Геныч: если и в дальнейшем в ЛЧ будут давать путевку победителю КК, то КК думаю начнут штурмовать очень многие.

А якби Сокіл взнав про це до матчу КК із датчанами він би виграв?
Хоча, ти правий, бажаючих зіграти мінімум шість матчів у групі з топ-командами у ЛЧ виявиться у Європі багато! Можливо, таким чином КК стане більш цікавим хокейним проектом чим був до цього.


Невже істина має усміхатися, щоб бути привабливою?
 
Геныч
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
07-12-2010 19:59 GMT+2 - #84363 Цитировать выделение    

Serhiy ну в ЛЧ неплохие деньги ходят Знай про ЛЧ на верху в Соколе, то и денег может больше дали.


Подснежники боялись показаться из-под снега, потому что они считали, что снег — это мачеха. (Михаил Светлов — уууу! :) )
 
Nazarini
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Львів
07-12-2010 20:04 GMT+2 - #84364 Цитировать выделение    

Ця ліга чемпіонів — чергова спроба оживити давно мертве утворення. Як і по аналогії з баскетболом де багато років штучно підтримують єврокубки. Там це зомбі ще тримається але деградеє активно.

Так і в хокеї — не буде інтересу до такого турніру. Потрібен регулярний єдиний чемпіонат — як КХЛ. Так як обєднати усю Європу в КХЛ неможна, то будуть регіональні ліги, які можливо потім щось будуть розігрувати в кінці — який небудь глобальний кубок.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
07-12-2010 20:41 GMT+2 - #84365 Цитировать выделение    

nazarini,це скоріш КХЛ мертве утворення для европейського хокею,як його не називай,всерівно це відкритий чемпіонат росіі або снг.в кращому випадку вдасця залучити якусь команду з польщі,угорщини,словаччини чи китаю.а ось ліга чемпіонів для того і створюеться,щоб якось обєднати і підняти рівень саме європеського клубного хокею,а головне зацікавити італійські,французькі,британські,німецькі та австрійські клуби та спонсорів з цих країн.


 
Serhiy
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Kirovohrad-Kyiv
07-12-2010 21:00 GMT+2 - #84366 Цитировать выделение    

Nazarini, це просто менеджери «мертві» в IIHF. Взяли і підписали контракт із спонсорами лише на 1 рік. Чого не на 3 роки відразу для розкрутки? За це, до речі, не раз дорікали Файзеля, а ще за те що не вміє продавати телетрансляції вже багато років поспіль.
До мертвого проекту не було б стільки уваги з боку НХЛ та КХЛ. До речі, із-за простистояння цих двух ліг і накрилася ЛЧ, бо спонсори не хотіли бачити у проекті конкурентів і консолідуватися.

Это сообщение было отредактировано Serhiy (08-12-2010 14:48 GMT+2)


Невже істина має усміхатися, щоб бути привабливою?
 
Nazarini
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Львів
07-12-2010 21:25 GMT+2 - #84369 Цитировать выделение    

КХЛ і не покриє усю європу. Цього й не треба і неможливо. В своєму регіоні він є головною лігою.

А хокейна ліга чемпіонів — це буде лише додаток до національних чемпіонаті, а тому не буде користуватися популярністю. І не може користуватися. Бо для жителя іншої країни не є привабливим лідер сусіднього чемпіонату.

Добавлено (7 мин.) :

Зодчий: а ось ліга чемпіонів для того і створюеться,щоб якось обєднати і підняти рівень саме європеського клубного хокею


Як підніме рівень хокею ліга в якої в сезоні буде максимум 10 матчів? Не вийде повторити приклад футболу де є національні чемпіонати і єврокубки. Так як у футболі ліга чемпіонів — це насильніша ліга в світі, де грають популярні в усьому світі клубу. А в хокеї, чи баскетболі навіть — Ак Барс, ТПС, чи Спарта із Зволеном — вони мають таку глобальну популярність щоб продавати пару матчів в сезоні за великі гроші? Вони відомі суто в своїй країні чи регіоні — як у нас акбарси та локоотиви із салаватами. От якби Сокіл грав з різними команадми — на яку б пішли швидше? На Зволен чи на Салават? Що знають зараз про інші чемпіонати крім свого європейські вболівальники. Та й ми також — що знаємо крім свого та сусідів по КХЛ.

Плюс — є НХЛ — еталон у хокеї. НХЛ можна якось побороти тільки лігами регіонально поєднаними — як КХЛ зараз.
Это сообщение было отредактировано Nazarini (07-12-2010 21:32 GMT+2)


 
Massa
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
07-12-2010 21:43 GMT+2 - #84371 Цитировать выделение    

А чим Донбас відрізняється від інших команд-одноденок?

а еще вы забыли, что в Донецке, в отличие от перечисленных команд есть уже детские группы! Пускай это не ДЮСЩ, но ведь смена готовится...


 
FAUST18
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Чернигов
07-12-2010 21:47 GMT+2 - #84373 Цитировать выделение    

Не забывайте, что ИИХФ не собирается подключать чемпионаты даже уровня Австрии, Дании, Беларуси или Норвегии. Не говоря уже о таких чемпионатах как венгерский, румынский или наш. По сути, Фазель хочет создать что-то глобальное, на чем можно срубить бабла и отвлечь внимание от КХЛ. А на развитие хоккея в Европе ему, как и раньше, насрать.


 
Киевлянин
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
07-12-2010 21:51 GMT+2 - #84374 Цитировать выделение    

#84366 Serhiy :
Nazarini, це просто менеджери «мертві» в IIHF. Взяли і підписали контракт із спонсорами лише на 1 рік. Чого не на 3 роки відразу для розкрутки? За це, до речі, не раз дорікали Файзеля, а ще за те що не вміє продавати трасляції вже багато років поспіль.
До мертвого проекту не було б стільки уваги з боку НХЛ та КХЛ. До речі, із-за простистояння цих двух ліг і накрилася ЛЧ, бо спонсори не хотіли бачити у проекті конкурентів і консолідуватися.


Спонсор ЛЧ — Газпром. Медведев сам дал от ворот поворот, мотивируя глобализацией КХЛ

Добавлено (1 мин.) :

Nazarini: Як підніме рівень хокею ліга в якої в сезоні буде максимум 10 матчів? Не вийде повторити приклад футболу де є національні чемпіонати і єврокубки. Так як у футболі ліга чемпіонів — це насильніша ліга в світі, де грають популярні в усьому світі клубу. А в хокеї, чи баскетболі навіть — Ак Барс, ТПС, чи Спарта із Зволеном — вони мають таку глобальну популярність щоб продавати пару матчів в сезоні за великі гроші? Вони відомі суто в своїй країні чи регіоні — як у нас акбарси та локоотиви із салаватами. От якби Сокіл грав з різними команадми — на яку б пішли швидше? На Зволен чи на Салават? Що знають зараз про інші чемпіонати крім свого європейські вболівальники. Та й ми також — що знаємо крім свого та сусідів по КХЛ.

А без еврокубков никто никогда и не узнает. У нас все в Соколе думали, что Сендерйюск и Асиаго — гавно, не зная даже ни одного игрока в команде
Это сообщение было отредактировано Киевлянин (07-12-2010 21:52 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
07-12-2010 22:06 GMT+2 - #84375 Цитировать выделение    

nazarini,якщо ти цікавишся не тільки хокеем,то зверни увагу на те,що в 60-70 роках в усіх клубних турнірах з ігрових видів спорту не заперечну перевагу мали команди з СРСР та східньої європи-як наслідок європейські федерації були бідні (як ІІХФ зараз),без солідних спонсорів,бо нецікаво західному вболівальку дивитися на розгроми своїх команд хай від дуже майстерних,але чужих російських команд.і тільки після розвалу СРСР і східного блоку,коли позиції були здані і в спорті-зявилися і спонсори і команди відповідного класу з тимиж росіянами і нормальні євротурніри з баскетболу,волейболу,гандболу і т. д.можливо колись таке буде і в хокеї.


 
Nazarini
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Львів
07-12-2010 22:28 GMT+2 - #84376 Цитировать выделение    

Найбільш популярний вид спорту з тих що перечислено баскетбол — там ніколи радянські команди не мали безперечної переваги як в хокеї.

В баскетболі все одно головним залишається національні чемпіонати. Як в принципі у волейболі та гандболі. Специфіка цих видів спорту в тому що там і надалі є головним національні чемпіонати бо вони регулярні. Та й ну ніяк не скажеш що ті єврокубкові змагання є глобально популярні в Європі.

Справа в тому що та ж ліга чемпіонів у футболі не на пустому місці зявилася — до йшли багато років через єврокубки прості. У футболі — ще раз повторюю були європейського рівня по популярності клуби. Чого немає зараз у хокеї, та й в принципі в інших видах спорту.

Тут ще й додається специфіка популярності взагалі спорту. Крім футболу і напевно баскетболу інші види спорту не є однаково популярні в європі. Тому не вдастя обєднати усю європу.

FAUST18: Не забывайте, что ИИХФ не собирается подключать чемпионаты даже уровня Австрии, Дании, Беларуси или Норвегии. Не говоря уже о таких чемпионатах как венгерский, румынский или наш. По сути, Фазель хочет создать что-то глобальное, на чем можно срубить бабла и отвлечь внимание от КХЛ. А на развитие хоккея в Европе ему, как и раньше, насрать.


От до речі і ключові слова. Просто пробують в принципі бездумно повторити теперішню лігу чемпіонів утбольну — думають на тому заробити гроші.

В баскетболі хочуть так само — тиснуться а на виході то пшик в принципі. ТА й в хокеї також — багато разів штучно щось придумують і все провалюється

Бо проблема в тому що це інші види спорту, які мають іншу історію турнірів, іншу ментальність вболівальників у європі (наявність популярних клубів на рівні усієї європи).

Усі ліги виходили на пік популярності за рахунок наявності основи — клубів які зацікавлять усіх. А що хокей запропонувати може?

———————————————————————————————

А в цілому — про що сперечаємося? Ми на це не вплинемо. Можемо тільки спрогнозувати.
Мій прогноз — будуть поступово створюватися регіональні ліги, що обєднають клуби з ментально схожих країн. Приклад — КХЛ, альпійська ліга, скандинави обєднаються якось, чехи із словаками і можливо поляками. А потім з цього набору ліг будуть якесь фінальне плей-оф розігрувати.
До речі в баскетболі якщо слідкуєте уже так і є — балканська ліга, балтійська, можливо щось буде із ліги ВТБ.
Это сообщение было отредактировано Nazarini (07-12-2010 22:36 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
07-12-2010 22:43 GMT+2 - #84377 Цитировать выделение    

це в нас волейбол,баскетбол,гандбол та й взагалі спорт не популярний,а за європейців не потрібно розписуваться.щодо баскетболу-згадай легендарні ЦСКА у чоловіків та ТТТ у жінок.всі наші перемоги мали одну основу-наші професіонали перемагали їх любителів,а у футболі професіонлізм був введений ще 30 роках минулого сторіччя через те і успіхів-0.