Форуми 2. Офф-топикФутболФутзал.ЧЕ

04-02-2022 21:34 GMT+2 - #187695 Цитировать выделение

Сборная Украины не смогла выйти в финал Евро-2022, уступив России.

Россияне обеспечили себе комфортный старт, забив быстрый мяч. Спустя 13 минут Россия забила второй, однако тут же украинцы вернулись в игру. Сирый тут же отыграл дин гол.

Второй тайм также Россия начала лучше, а позже забила третий мяч, впрочем, за четыре минуты украинцы благодаря голу Абакшина вновь вернулись в игру.

В конце матча Украина получила реальный шанс на дополнительное время. Арбитр назначил пенальти и Шотурма взялся его бить, однако пробил по центру – туда, где и стоял вратарь и свой шанс Украина упустила. «Сине-желтые» сыграют в матче за 3-е место.

Евро-2022. Полуфинал:
Украина – Россия 2:3

Голы: Сирый, 16, Абакшин, 35 – Соколов, 2, Афанасьев, 15, Ниязов, 31

Это сообщение было отредактировано Зодчий (14-09-2022 22:51 GMT+2)

06-02-2022 19:19 GMT+2 - #187707 Цитировать выделение

Сборная Украины проиграла Испании в матче за третье место Евро-2022.

Испания лучше начала матч, сумев забить первой, однако украинцы сумели сравнять счет, усилиями Чернявского. Однако тут же испанцы забили второй мяч.

Второй тайм Испания уже контролировала игру и в итоге довела матч до победы, забив еще дважды.

Украина осталась без медалей чемпионата Европы.

Евро-2022. Матч за третье место:
Украина – Испания 1:4

Голы: Чернявский, 17 – Мельядо, 11, Солано, 18, Бойис, 31, Адольфо, 32

Добавлено (2 мин.) :

Сборная Португалии стала победителем Евро-2022. В финале команда обыграла сборную России.

Россия забила дважды, однако упустила победу. Трижды португальцы забили во втором тайме.

Дубль в матче оформил Коэльо.

Евро-2022. Финал:
Португалия — Россия 4:2

Голы: Пасу, 19, Коэльо, 27, 32, Варела, 40 — Соколов, 10, Афанасьев, 13

Это сообщение было отредактировано Зодчий (14-09-2022 22:47 GMT+2)

01-07-2022 21:49 GMT+2 - #188098 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з футзалу поступилася у півфіналі чемпіонату Європи.

Команда Олега Шайтанова зійшлася з найкращою командою континенту-2019 і не змогла нав’язати суперницям конкурентний поєдинок – 0:9.

Тепер українкам належить зіграти в матчі за третє місце. Ця гра відбудеться о 17:30 3 липня. Суперником стане команда, що програє в парі Португалія – Угорщина.

Варто відзначити, що на минулому, першому в історії, жіночому футзальному Євро збірна України фінішувала четвертою, у матчі за бронзу поступившись росії в серії пенальті.

Чемпіонат Європи. Півфінал
Україна – Іспанія 0:9

03-07-2022 20:39 GMT+2 - #188107 Цитировать выделение

У матчі за третє місце жіночого Євро-2022 з футзалу збірна України переграла Угорщину.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги «синьо-жовтих». У середині першого тайму рахунок відкрила Титова.

Практично в дебюті другої половини зустрічі Воловенко подвоїла перевагу команди Олега Шайтанова. І лише під кінець гри Горват оформила гол престижу.

Україна втримала перемогу над Угорщиною. Таким чином, команда стала бронзовим призером чемпіонату Європи.

Нагадаємо, у матч за третє місце «синьо-жовті» потрапили після поразки від Іспанії в півфіналі (0:9). Проте, українкам вдалося реабілітуватися після прикрого результату.

Євро-2022 (жінки), матч за третє місце
Угорщина – Україна 1:2

Голи: Горват, 39 – Титова, 9, Воловенко, 23

Угорщина: Торма, Фюлеп, Тот, Кращенич, Горват, Харгаш, Салькаї, Фабіан, Фольк, Чепрегі, Івегеш, Кото, Варга, Кох.

Україна: Сагайдачна, Гриценко, Скибіна, Дубицька, Форсюк, Кислова, Дрозд, Титова, Кирильчук, Воловенко, Бабенко, Єрьоменко, Бурлаченко, Рубан.

Попередження: Івегеш, Фольк – Рубан

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (03-07-2022 20:40 GMT+2)

07-07-2022 19:50 GMT+2 - #188124 Цитировать выделение

Чемпионат Европы до 19
Основной раунд квалификации

Украина до 19 – Андорра до 19 — 10:2

added through (1 ч. 46 Хвилини) :
Відбулося жеребкування кваліфікації Ліги чемпіонів з футзалу.

Єдиний представник України «Продексім» потрапив до шляху А. Серед найрейтинговіших команд в елітраунд проходитимуть 3 з 4 команд квартету. З клубом з Херсону в групі зіграють «Бенфіка» (Португалія), «Галадаш» (Угорщина) та «Юнайтед Галац» (Румунія).

Ігри пройдуть з 25 по 30 жовтня у Румунії.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (07-07-2022 21:38 GMT+2)

09-07-2022 17:10 GMT+2 - #188127 Цитировать выделение

Украина до 19 – Бельгия до 19 — 11:0

10-07-2022 19:46 GMT+2 - #188129 Цитировать выделение

Украина до 19 – Молдова до 19 — 5:0

15-07-2022 18:26 GMT+2 - #188151 Цитировать выделение

3 вересня в іспанському Хаені розпочнеться чемпіонат Європи з футзалу серед команд U19. На турнірі виступить й юнацька збірна України, що сьогодні отримала майбутніх суперників.

Українці вийшли на турнір в якості переможців шостої групи кваліфікації. У відборі команда Віталія Одегова виграла всі три матчі із загальним рахунком 26:2.

На Євро-2022 Україна U19 стала однією з восьми команд-учасниць турніру. І могла отримати будь-кого із суперників — жеребкування проходило без розподілу команд на кошики.

За підсумками жеребкування в четвер, 14 липня, збірна України отримала суперників за груповим раундом Євро-2022. Опонентами України стануть чинні чемпіони юнацького Євро Іспанія, віце-чемпіон Хорватія та збірна Румунії.

24-07-2022 22:53 GMT+2 - #188179 Цитировать выделение

В финале футзального чемпионата мира-2022 среди студентов сборная Украины уступила Бразилии.

Первый тайм начался прекрасно для подопечных Александра Косенко. Голы Мельника и Семенченко позволили команде повести в два мяча.

Но под перерыв украинцы в течение двух минут растеряли свое преимущество. Стокер оформил дубль.

Во второй половине встречи Марциняк вновь вывел «сине-желтых» вперед. Однако Сисеро Да Силва счет сравнял.

Под конец основного времени команды снова обменялись голами. На мяч Радевича ответил Циллер.

В экстратаймах латиноамерианцы впервые повели в счете благодаря голу Дос Сантоса. А украинцы не то, что не отыгрались, а пропустили еще раз от Лаззаретти.

Бразилия победила в решающем матче и стала чемпионом мира-2022.

ЧМ-2022 (студенты), финал

Украина – Бразилия 4:6 (осн. время – 4:4)

Голы: Мельник, 6, Семенченко, 10, Марциняк, 24, Радевич, 38 – Стокер, 18, 19, Сисеро Да Силва, 29, Циллер, 39, Дос Сантос, 44, Лаззаретти, 46

Украина: Сухов, Швед, Абакшин, Завертаный, Мельник. Запасные: Войтович, Буньо, Масевич, Радевич, Теряев, Семенченко, Марциняк.

Бразилия: Шутт, Андерсон Да Силва, Лаззаретти, Эдуардо Дос Сантос, Циллер. Запасные: Бруно Да Силва, Сисеро Да Силва, Валерио, Стокер, Витор Да Силва, Рафаэл Да Силва, Франсиско Да Силва, Лопес, Перин.

Предупреждения: Семенченко, Буньо, Мельник – Валерио, Витор Да Силва, Стокер

05-09-2022 18:46 GMT+2 - #188300 Цитировать выделение

Збірна України з футзалу віком гравців до 19 років здобула надвольову перемогу над Хорватією на старті Чемпіонату Європи.

Матч розпочався для нашої команди із голу вже на 32-й секунді від Дичука. Проте до перерви суперник відповів чотирма результативними ударами. У другому таймі картина розвернулася кардинально: за 20 хвилин «жовто-сині» забили у ворота хорватів п'ять голів, не пропустивши жодного.

Вже завтра наша команда проведе зустріч групового раунду із Румунією. Варто відзначити, що до півфіналу турніру вийдуть дві з чотирьох збірних квартету.

Євро U19 з футзалу. Груповий етап
Україна — Хорватія 6:4

Голи: Дичук 1, Малиновський 28, Квасній 28, Семенченко 31, Сметаненко 36, Квасній 38 — Йосіповіч 5, Пест-Мундвайл 8, Шушач 18, Чичич 19

05-09-2022 23:10 GMT+2 - #188304 Цитировать выделение

Юнацька збірна України з футзалу здобула другу перемогу у фінальній частині Євро-2022. Після вольової перемоги над хорватами учора наші хлопці здолали Румунію у іще одному непростому поєдинку.

У першому таймі Семенченко дальнім ударом відкрив рахунок, проте одразу після перерви румуни відновили паритет. Нашим хлопцям не вдавалося зламати компактну оборону збірної Румунії, але допоміг стандарт: після накидання Квасній пробив зльоту в дотик між ніг опонентові та воротареві. Після цього румуни стали грати у п'ять польових, за що майже одразу поплатилися, пропустивши дальнім ударом від Кваснія (другий дубль поспіль нашого універсала). Вже на куражі Дичук ефектним іще одним дальнім пострілом вже у ворота з голкіпером поцілив у дев'ятку, а Лутай з підбирання із середньої дистанції забив п'ятий. Румуни, коли наша збірна вже грала за рахунком, змогла забити іще один м'яч. Рахунок міг бути й більшим, проте шість разів за гру каркас воріт приходив на допомогу нашому опоненту.

В останньому поєдинку групового етапу 7 вересня підопічні Віталія Одегова зустрінуться із Іспанією. Якщо іспанці сьогодні обіграють Хорватію, то Україна достроково вийде до півфіналу Євро.

Чемпіонат Європи Євро U19 з футзалу. Груповий етап
Румунія — Україна 2:5

Голи: Чог 21, Хейгі 34 — Семенченко 9, Квасній 25, Квасній 29, Дичук 29, Лутай 30

08-09-2022 00:19 GMT+2 - #188314 Цитировать выделение

Юнацька збірна України U-19 з футзалу зіграла свій останній матч у групі на Євро-2022.

Українці грали з іспанцями, які є господарями турніру. Обидві команди достроково забронювали собі місце у півфіналі турніру, та у очному поєдинку змагалися за перше місце у групі.
Іспанія вважалася фаворитом у групі, й у принципі, підтвердила свій клас.

У першому таймі іспанці володіли ініціативою, створили кілька моментів, які, проте, не реалізували. Тим не менш, слід зазначити, що і наші хлопці грали у свою гру, пресингували, і не давали іспанцям безоглядно атакувати, час від часу вилітаючи у контри.
Збірна України U19 обіграла Хорватію на Євро з футзалу, поступаючись 1:4

І все ж у другому таймі іспанці вийшли вперед – після сольного проходу Карраско поклав красивий гол.
Однак збірна України зуміла перебудуватися, почала більше атакувати, і Сметаненко в середині тайму зрівняв рахунок – і теж гарно, після сольного проходу.
Однак незабаром Іспанія знову вийшла вперед – наш кіпер відверто позіхнув дальній удар, не встигнувши скластися в ближній кут.
І все-таки Україна наприкінці врятувала матч, випустивши 5-го польового та розігравши зайвого в одній із комбінацій.

2:2 нічия з чинними чемпіонами Європи, причому за умовно рівної гри.

На жаль, нічиєї для першого місця в групі нам не вистачило – іспанці обійшли Україну за різницею голів.
Тепер у четвер, 8 вересня, Україна зіграє у півфіналі з Португалією.

Іспанія – Україна 2:2

Голи: Карраско (23), Морено Лопес (34) – Сметаненко (31), Дучук (39)

added through (3 Хвилини) :
1.Іспанія U19........................................................7

2.Україна U19.......................................................7

3.Хорватія U19......................................................3

4.Румунія U19.......................................................0

Это сообщение было отредактировано Зодчий (08-09-2022 00:22 GMT+2)

08-09-2022 10:51 GMT+2 - #188315 Цитировать выделение

08-09-2022 23:58 GMT+2 - #188320 Цитировать выделение

Юнацька збірна України U-19 зіграла півфінальний матч на Євро-2022 проти команди Португалії.

Команда Віталія Одегова не змогла вчинити серйозного опору Португалії і програла (1:4). Єдиний гол у синьо-жовтих за рахунку 0:4 забив Скібчук на 33-й хвилині.

У другому півфіналі о 22:00 зіграють Іспанія та Польща. Фінал пройде 10 вересня, гру за бронзу не передбачено.

Чемпіонат Європи Євро U19 з футзалу. Півфінал.

Португалія – Україна 4:1

Голи: Діогу Сантуш (3), Тьягу Велью (15), Сімау (22) Купи (31) – Скібчук (33)

added through (59 Секунди) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (08-09-2022 23:59 GMT+2)

10-09-2022 22:23 GMT+2 - #188329 Цитировать выделение

Чемпіонат Європи Євро U19 з футзалу.

Фінал.

Іспанія U19 — Португалія U19 — 4:2 ПІСЛЯ ДОДАТКОВОГО ЧАСУ

14-09-2022 22:46 GMT+2 - #188342 Цитировать выделение

Херсонский «Продэксим», который ранее должен был представлять Украину в футзальной Лиги чемпионов, не сможет принять участие в турнире. Его заменит ивано-франковский «Ураган».
Команда из Херсона не возьмет участие в еврокубке в связи с полномасштабным вторжением россии на территорию Украины. Руководствуясь статьей 62.01 регламента о проведении соревнований («форс-мажорные» обстоятельства) в UEFA приняли решение сменить представителя от Украины.
Соперниками «драконов» в группе 4 Пути «А» выступят: «Юнайтед Галац», венгерский «Холодаш» и португальская «Бенфика».
Матчи пройдут в период с 25 по 30 октября в румынском городе Галац. Добавим, что в Элитный раунд ЛЧ выйдут три лучшие команды из группы.

30-09-2022 16:17 GMT+2 - #188382 Цитировать выделение

Склад України на перші матчі кваліфікації ЧС-2022 з футзалу
Воротарі: Кирило Ципун («Пяст», Польща), Олександр Сухов («ХІТ»), Юрій Савенко («Ураган»);
Польові гравці: Петро Шотурма, Ігор Корсун, Даниіл Абакшин, Артем Фаренюк, Микола Микитюк (усі —«Ураган»), Михайло Зварич, Сергій Малишко, Віталій Радевич (усі — «Енергія»), Євген Сірий, Ігор Чернявський (обидва — «ХІТ»), Андрій Мельник (CLUST), Ярослав Лебідь («Космос», Естонія).

До кінця основного раунду відбору Україні належить провести чотири гри — по дві гостьові та номінально домашні — проти Косова та Нідерландів.

Переможець групи гарантує собі місце в елітраунді відбору, куди також вийдуть чотири найкращих колективи з числа тих, що посядуть другі місця. Ще вісім команд на других сходинках зустрічатимуться між собою в матчах плей-оф основного раунду.

Розклад матчів України в основному раунді відбору ЧС-2022
7 жовтня. Україна — Косово
11 жовтня. Україна — Нідерланди
9 листопада. Косово — Україна
8 березня. Нідерланди — Україна

Номінально домашні матчі команда Косенка на тлі повномасштабної війни в Україні проводитиме в Латвії. Проти Косова «синьо-жовті» зіграють у Саласпілсі, проти Нідерландів — у Єлгаві.

07-10-2022 23:46 GMT+2 - #188402 Цитировать выделение

Сборная Украины выиграла стартовый матч квалификации на чемпионат мира-2024.
«Сине-желтые» обыграли национальную команду Косово. Украинцы первыми пропустили, но к завершению первого тайма Игорь Чернявский сравнял счет.
Вторая 20-минутка прошла под диктовку украинцев, которым удалось дважды переиграть Байрама Рамадани – точные выстрелы от Игоря Корсуна и Андрея Мельника. Для Андрея этот мяч стал дебютным за национальную команду. В концовке матча Мельник мог делать дубль, но не смог реализовать пенальти.

Квалификации на чемпионат мира-2024.
Украина – Косово 3:1 (1:1)

Голы: Чернявский (15), Корсун (24), Мельник (27) – Кастрати (2)

Украина: Кирилл Цыпун – Игорь Чернявский, Петр Шотурма (к), Игорь Корсун, Михаил Зварыч – Николай Микитюк, Евгений Серый, Ярослав Лебедь, Даниил Абакшин – Сергей Малышко, Артем Фаренюк, Андрей Мельник, Виталий Радевич – Александр Сухов.

Косово: Байрам Рамадани – Джетон Руковцы (к), Фейза Кастрати, Мелос Кельменди, Дрилон Маджарай – Дритон Нишори, Дюрим Черри, Меритон Салиху, Мергим Дервишай – Лабинот Дакай, Джемайл Бечири, Дрилон Хаджияй, Мусе Муртези.

Предупреждения: Черри (4), Маджарай (21)

12-10-2022 01:03 GMT+2 - #188414 Цитировать выделение

Сборная Украины победила Нидерланды в отборе на ЧМ-2024.

Украина – Нидерланды – 4:2

Голы: Шотурма, 6, Корсун, 10, 40, Абакшин, 12 – Боузамбу, 14, 15

Украина: Цыпун — Чернявский, Корсун, Шотурма, Зварыч; Савенко, Радевич, Малышко, Мельник, Лебедь, Микитюк, Серый, Абакшин, Фаренюк

Нидерланды: Стет — Дахмани, Джурлич, Бовюзан, Мартинус; Куйк, Боузамбу, Бен Халу, Велсебур, Аттаиби, Тарифит, То Вреде, Чих, Амгхар

Удаление: Боузамбу, 32

Украина лидирует в группе, имея 6 очков после 2 туров, у Нидерландов осталось 3 очка, Косово баллов пока не имеет.

19-10-2022 21:54 GMT+2 - #188442 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з футзалу переможно стартувала в основному раунді кваліфікації Євро-2023. У матчі першого туру «синьо-жовті» розгромили Нідерланди — 5:2.

Євро-2023. Кваліфікація. 1-й тур

Україна — Нідерланди 5:2

Голи: Титова, 7, 9, 25, Рубан, 31, Кислова, 35 — Прайс, 39, 39

Таким чином, Україна вийшла в лідери групи.
В іншому матчі дня Польща на виїзді зуміла обіграти Хорватію (2:0). Завдяки різниці голів, Україна – перша в таблиці.
Вже 20 жовтня відбудуться матчі 2-го туру. Україна зіграє з Хорватією, а Польща – з Нідерландами.
22 жовтня пройде вирішальний тур. Україна зіграє з Польщею, а Нідерланди – з Хорватією.
У фінальний раунд вийде переможець групи. Сама ж фінальна частина Євро-2023 запланована на травень 2023 року року.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (19-10-2022 22:55 GMT+2)