Форуми 1. ХоккейУкраинский хоккейХК Кременчуг

02-03-2024 21:27 GMT+2 - #189908 Цитировать выделение

added through (57 Хвилини) :
Херсонський «Дніпро» здобув ефектну виїзну перемогу над «Кременчуком» у першому матчі півфінальної серії плей-оф .

«Кременчук» — «Дніпро» (Херсон) – 2:6 (0:2, 2:2, 0:2)
Шайби: 0:1 – Сидоренко (штрафний кидок), 02:33. 0:2 – Сапожник (Портний, Масюк), 05:59. 1:2 – Лялька (Кривошапкін), 21:04. 2:2 – Кругляков (Лялька, Ігнатенко), 26:39. 2:3 – Крикля (Стецюра, — менш.), 29:25. 2:4 – Кобильник (Крикля, Ратушний, — більш.), 34:45. 2:5 – Сапожник (Варава, — менш.), 48:03. 2:6 – Крикля (Омельчук, 50:17

«Щуки» приголомшили суперників шквальним стартом зустрічі. Шквальним і результативним. Спершу Микита Сидоренко реалізував штрафний кидок, а невдовзі Дмитро Сапожник перевагу подвоїв. Перший період «Дніпро» виграв вчисту, а єдиний раз міг пропустити на заключних секундах, коли грав у більшості. Проте Віталій Лялька, сам зарабовши штрафний кидок, переграти Едуарда Захарченка не зумів.
Невдовзі після поновлення гри Лялька сказав своє вагоме слово і рахунок скоротив. А невдовзі після того стався інцидент, який підвищив градус гри максимально. Почалося все з силового прийому Дениса Матусевича на Сергії Стецюрі. Відразу після того оборонці «Дніпра» жорстко зустрічають Михайла Геворкяна і апогей – бійка Сидоренка і Тимофія Савицького. За підсумками інциденту з масовими зіткненнями судді дали великий штраф і вилучили до кінця гри Матусевичу, Сидоренку і Савицькому. Невдовзі після того було ще одне зіткнення, за підсумками якого до кінця гри був вилучений Валентин Алексюк. Це сталося вже після того, як Микита Кругляков зрівняв рахунок. Але херсонцям до кінця періоду вдалося поновити перевагу в дві шайби, коли спершу в меншості спрацювала зв’язка Стецюра – Крикля, а згодом у більшості з ювелірної передачі Криклі закинув уже Дмитро Кобильник.
В перерві тренерам вдалося трохи заспокоїти підопічних. Однак поспішність пов’язана з бажанням зрівняти рахунок зіграла з «Кременчуком» злий жарт. Пропустивши п’яту шайбу в меншості, «міщани» фактично вивісили білий прапор. Але лише на цей матч. Бо 4 березня – друга гра серії.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (02-03-2024 22:24 GMT+2)

04-03-2024 17:27 GMT+2 - #189919 Цитировать выделение

added through (3 Годинник 33 Хвилини) :
«Кременчук» зрівняв рахунок у півфінальній серії проти «Дніпра». Гра показала, що херсонці не змогли повноцінно відновитися після стартового поєдинку серії, в якому вони перемогли 6:2. Команді Олександра Бобкіна бракувало концентрації, що призвело до двох поспіль шайб протягом 22-х секунд у середині матчу. Цей відрізок вочевидь виявився вирішальним. Весь третій період «Дніпро» провисів на воротах суперника, але зумів лише скоротити рахунок у матчі

Кременчук — Дніпро (Херсон) – 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Рахунок у серії – 1:1
Шайби: 1:0 – Кривенко (Абаджян), 11:48. 1:1 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, — більш.), 28:13. 2:1 – Д. Попережай (Ігнатенко, Абаджян), 32:32. 3:1 – Лялька (Кругляков, Целогородцев), 32:54. 3:2 – Варава (Ратушний, Крикля), 56:00

Это сообщение было отредактировано Зодчий (04-03-2024 21:01 GMT+2)

07-03-2024 17:47 GMT+2 - #189932 Цитировать выделение

added through (4 Годинник 17 Хвилини) :
«Кременчук» здобув вольову перемогу в Одесі і повів у півфінальній серії Favbet ліги проти «Дніпра» 2:1. Переможну шайбу «міщани» закинули за дві хвилини до завершення основного часу в більшості.

«Дніпро» (Херсон) – «Кременчук» — 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
Рахунок у серії – 1:2
Шайби: 0:1 – Лялька (Кривошапкін, Целогородцев), 09:10. 1:1 – Кобильник (Лєсніков, Щербак, — більш.), 25:11. 2:1 – Крикля (Варава, Сидоренко), 30:39. 2:2 – Матусевич (Середницький), 44:55. 2:3 – Середницький (Лялька, Кругляков), 57:50
Четвертий матч серії відбудеться у суботу, 9 березня.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (07-03-2024 22:04 GMT+2)

09-03-2024 21:26 GMT+2 - #189938 Цитировать выделение

added through (3 Хвилини) :
Херсонський «Дніпро» зрівняв рахунок у півфінальній серії плей-оф Favbet ліги проти «Кременчука». «Щуки» приголомшили опонентів ривком 4:0 на початку матчу. Оговтатися після нього «міщани» не змогли, хоча спробу таку зробили. Зауважимо, що «Дніпро» проводив матч без нападника першої ланки Сергія Стецюри, який пропускав матч через пошкодження руки.

«Дніпро» (Херсон) — «Кременчук»– 6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
Рахунок у серії – 2:2
Шайби: 1:0 – Сидоренко (Бортніков, Кобильник), 09:14. 2:0 – А. Олійник (Варава, Мосюк, — більш.), 18:09. 3:0 – Щербак (Омельчук, Вал. Алексюк), 21:37. 4:0 – А. Олійник (Лєсніков, Яценко), 24:56. 4:1 – Целогородцев (Кривошапкін, Матусевич, — більш.), 24:56. 4:2 – Абаджян (Брага, Д. Попережай), 30:49. 5:2 – Мосюк (Сапожник, Пойманов), 54:41. 6:2 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, — подв. більш.), 59:01
Воротарі: Захарченко – Кучер (Макаренко, 24:56)
Тепер серія повертається в Кременчук. П'ятий поєдинок серії – 12 березня.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (09-03-2024 21:29 GMT+2)

12-03-2024 21:43 GMT+2 - #189949 Цитировать выделение

added through (42 Хвилини) :
«Кременчук» вирвався вперед у півфінальній серії плей-оф Favbet ліги проти «Дніпра». «Міщани» контролювали хід зустрічі два з половиною періоди, але за рахунку 3:0 на мить втратили концентрацію і ледь не поплатилися. То досвідчений Валентин Алексюк спершу допоміг забити Іванові Омельчуку, а потім забив сам і скоротив рахунок до мінімуму. Однак до камбеку все ж не дійшло: питання про переможця зняв, вразивши порожні ворота, Михало Геворкян.

«Кременчук» — «Дніпро» (Херсон) – 4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
Рахунок у серії – 3:2
Шайби: 1:0 – Брага (Андрющенко), 07:41. 2:0 – Лялька (Целогородцев, Кривошапкін), 42:16. 3:0 – Целогородцев (Лялька, Кругляков, — більш.), 51:16. 3:1 – Омельчук (Вал. Алексюк), 55:01. 3:2 – Вал. Алексюк (Омельчук, Ратушний), 56:47. 4:2 – Геворкян (Матусевич, — п.в.), 59:33
Шостий матч серії команди проведуть у четвер, 15 березня, в Одесі.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (12-03-2024 22:26 GMT+2)

15-03-2024 21:11 GMT+2 - #189966 Цитировать выделение

added through (34 Хвилини) :
«Ми не мали права програти в цьому матчі. Це перемога в пам’ять про людей, які сьогодні загинули», — такими словами наставник «Дніпра» Олександр Бобкін прокоментував підсумок шостого матчу півфінальної серії, в якому його команда перемогла в серії буллітів «Кременчук» і зрівняла рахунок у серії.

«Дніпро» (Херсон) – «Кременчук» — 3:2 Б (0:2, 1:0, 1:0, 0:0)
Рахунок у серії – 3:3

Шайби: 0:1 – Середницький (Лялька, Матвієнко), 01:08. 0:2 – Лялька (Кривошапкін, Целогородцев), 17:32. 1:2 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, — подв. більш.), 39:32. 2:2 – Щербак (Лєсніков, Цюра), 50:21. 3:2 — Сидоренко (переможний булліт)
«Кременчук» швидко відкрив рахунок і домінував на льоду одеського Палацу спорту майже повних два періоди. За весь цей час «міщани» не заробили жодного вилучення. Але в кінці другої 20-хвилинки вилучилися двічі поспіль і таку чисельну перевагу Микита Сидоренко матеріалізував у гол майже миттєво. В заключному періоді «Дніпро» мав ще одну подвійну більшість, але реалізувати її не зміг. «Кременчук» натомість у третьому періоді намагався зіграти на утримання рахунку навіть тоді, коли мав чисельну більшість. І прорахувався. «Дніпро» зусиллями Іллі Щербака перевів гру в овертайм.
В овертаймі команди грали обережно. Найліпший шанс завершити матч достроково в меншості втратив Гліб Кривошапкін, котрий обікрав суперника, втік сам на сам з Едуардом Захарченком, але влучив у поперечену. То була одна з двох більшостей херсонців. Гості грали в більшості одного разу.
В підсумку долю гри вирішила буллітна серія. Херсонці реалізували три з чотирьох кидків (Сидоренко, Стецюра, Кобильник), а Захарченко не дав забити Матусевичу, Кривошапкіну і Ляльці.
Вирішальний, сьомий матч відбудеться у понеділок, 18 березня, в Кременчуку.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (15-03-2024 21:45 GMT+2)

18-03-2024 18:10 GMT+2 - #189976 Цитировать выделение

added through (3 Годинник 11 Хвилини) :
Кременчук» вийшов у фінал чемпіонату України. В овертаймі заключної, сьомої гри півфінальної серії команда Дмитра Сумця вирвала перемогу в херсонського «Дніпра».

«Кременчук» — Дніпро» (Херсон) — 2:1 ОТ (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
Шайби: 0:1 — Кобильник (Крикля, Ратушний), 14:26. 1:1 — Кривошапкін (Лялька, Середницький, — більш.), 32:04. 1:2 — С. Тимченко (Абаджян, Середницький), 66:49
Воротарі: Кучер — Захарченко

Перший матч фінальної серії проти «Сокола» Кременчук» зіграє 21 березня в Києві.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (18-03-2024 21:21 GMT+2)