хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Форумы1. ХоккейУкраинский хоккейХод строительства ледовых дворцов

 Версия для печати
KR
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Кривий Рiг
01-10-2013 16:13 GMT+2 - #150773 Цитировать выделение    

Строительство одесской арены для Евробаскета приостановлено – инвестор до сих...


Tre Kronor !!!
 
kira
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Kiev
01-10-2013 16:24 GMT+2 - #150776 Цитировать выделение    

...А тем временем родители воспитанников СДЮСШОР «Сокол» продолжают бороться с планомерным уничтожением детско-юношеского спорта, и хоккея в частности, в столице Украины — г. Киеве...

«____»______________2013 р.

Народному депутату України

Савчуку Ю.П.


Шановний Юріє Петровичу!

Ми – батьки юних хокеїстів легендарної української хокейної школи «Сокіл» вкотре, шукаючи підтримки влади у питанні поновлення тренувань наших дітей на базі ДЮСЦ«Авангард», звертаємось до Вас, шановний Юріє Петровичу, та просимо не залишитись осторонь нашого питання.

Ще за радянських часів у 1963 році було засновано наш хокейний клуб, який згодом, у 1973 році, набув назву «СокілКиїв».

На підставі рішення Укрпрофради від 14.09.1982 № 10/100, Київською міською радою ДСТ «Зеніт», 01.10.1982 була створена спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву«Сокіл», яка базувалася на Льодовій ковзанці «Авангард », по вулиці Мельникова,46-а.

Ця ковзанка була побудована на кошти, отримані під час проведення суботників і призначалася для розміщення команди «Сокіл» (у той час кращої команди України, однієї з провідних у Радянському Союзі) і її дитячо-юнацької школи.

За роки свого існування дитячо-юнацькою школою «Сокіл» було випущено цілу плеяду хокеїстів,більшість з яких стали олімпійськими чемпіонами, чемпіонами світу та Європи.

З 1992 року кращі вихованці школи входили до складу юнацьких та юніорських збірних команд України, які брали участь у чемпіонатах Світу в групах «А», «В» і «С». Багато вихованців школи виступали у найсильнішій лізі світу — НХЛ.

Більше десятка років провели за океаном Д. Христич і О. Житник, захищаючи кольори команд Національної Хокейної Ліги. Дворазовим володарем Кубка Стенлі ставав вихованець нашої школи Р. Федотенко. Також, найпочесніший трофей НХЛ вигравав А. Бабчук. Багато років грали в НХЛ М. Жердєв, О. Понікаровський, О. Годинюк, І. Чібірєв.

За часів незалежності України ДЮСШ «Сокіл» постійно знаходилась на межі виживання, де відсутність державного фінансування вже не сприймалась як проблема, школа трималась на ентузіазмі батьків та керівництва дитячої школи «Сокіл».

З кожним роком юні вихованці школи, їх батьки та керівництво школи долаючи проблеми та вирішуючи поточні питання відверто сподівалися, що більших проблем вже не може бути.

Але час показує інше.

Нашу хокейну школу позбавили льодової арени, тієї самої арени «Авангард» по вулиці Мельникова,46-а, на базі якої й була створена ДЮСШ «Сокіл» та всю свою історію тренувалися її вихованці.

Так, згідно з постановоюКабінету Міністрів України від 03.10.2007 № 1194 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Хокей України», рішенням Київськоїміської Ради від 02.12.2010 № 247/5059 та розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 06.10.2011 № 1842, булоро зпочато реконструкцію будівлі льодового палацу дитячо-юнацького навчально-спортивного центру м. Києва «Авангард» по вул. Мельникова,46-а.

Проте сподівання декількох тисяч батьків та малюків були марними. Бюджетні кошти, які були виділені, «зникли». На будівельному майданчику ковзанки «Авангард» немає ніяких зрушень, а наші діти увесь цей час (майже три роки) вимушені тренуватись на непридатній для розміщення спортивної секції приватній ковзанці, яка розташована у надувному шатрі.

Окремо наголосимо на позитивному факті існування Державної цільової програми «Хокей України». Із засобів масової інформації ми дізнаємося про відкриття нових льодових арен у регіонах України в рамках даної програми, що викликає неприховану радість за дітей тих міст де, все ж таки реалізовується програма «Хокей України», але разом з тим загострюється відчуття проблем, пов’язаних з нашою ковзанкою «Авангард», де не потрібні великі кошти як на будівництво нової арени. Більше того, ті відносно невеликі кошти, що потребував спорткомплекс «Авангард» для реконструкції льодової арени здебільшого були виділені, однак, реконструкцію не завершено.

Нами, батьками юних вихованців ДЮСШ «Сокіл», постійно направляються колективні листи до владних структур стосовно проблем реконструкції ковзанки «Авангард».

Наші рішучі дії підкріпилися проведеним у травні цього року пікетуванні будинку профспілок наголовному майдані країни. На цей пікет разом з батьками вихованців ДЮСШ «Сокіл» вишли й безпосередньо вихованці згаданої хокейної школи, які прямо на Майдані Незалежності влаштували імпровізований хокейний матч. При проведенні даної акції ми ставили за мету притягнути більше уваги суспільства, проте, це ніяким чином не відобразилося на діях відповідальних посадовців.

Натомість, під видом шляхетної реконструкції нашої ковзанки, реалізуючи латентні схеми, йде планомірна робота із зміни власника спорткомплексу «Авангард», а згодом й цільового призначення. Ці дії дискредитують не тільки прийняту соціальну програму, а й представників влади в цілому, які спокійно спостерігають за попранням суспільної власності та моралі.

Наші самі гіркі здогадки про фактичні мотиви затягування реконструкції підкріпилися повідомленнями у засобах масової інформації, як наприклад, з виходом 1 серпня п.р. у Інтернет виданні «forUm» статті «Бездушие, или Как профсоюзные «бароны» лишают будущего киевских детей» (http://for-ua.com/analytics/2013/08/01/185333.html). У даній статті кореспондент висвітлює марність наших сподівань на повернення нашої ковзанки: «Когда я поинтересовался у одного из влиятельных членов Объединенного совета профсоюзов города Киева, в чем все же корень проблемы с реконструкцией, он ответил (ненормативную лексику я упускаю): «Какие дети? Какой спорт? Все имущество спорткомплекса «Авангард», включая ледовую арену по улице Мельникова, 46, передано днепропетровскому ООО «Демис-Груп», находящемуся по адресу: город Днепропетровск, улица Южная, дом 2Б». Мол, а вы, дорогие киевляне, «продолжайте» писать Киевской горгосадминистрации, Министерству молодежи и спорта, Генеральной прокуратуре, Кабинету Министров, президенту. Ничего ваша писанина не даст.».

Як би не було прикро, проте, у цьому висловлюванні є правда сьогодення. Й дійсно нічого недає наша «писанина». Профспілки м. Києва обвинувачують компанію WM-Україна, що здійснює реконструкцію льодової арени «Авангард», Київська міська державна адміністрація критикує профспілки м. Києва у недбалому відношенні до спортивного комплексу, балансоутримувачем якого останні являються, прокуратура відкрила кримінальні справи й встановлює куди зникли 35 млн. грн., що були виділені державою на реконструкцію ковзанки тощо.

Федерація хокею України також висловила своє відношення до проблеми ковзанки хокейної школи«Сокіл» – Коваль Сергій Анатолійович — генеральний секретар Федерації хокею України (одночасно являється співробітником Міністерства молоді та спорту України на посаді державного тренера відділу зимових видів спорту Департаменту спорту вищих досягнень) заявив, що наші діти їм не цікаві та висловивсподівання, що цікаві вони будуть у років 16-17. Звісна річ, від такої заяви зупинило подих та позбавило слів, але ми розуміємо, що саме цей посадовець висловив загальне відношення всіх причасних до завершення реконструкції ковзанки «Авангард» та відновлення на ній тренувань наших дітей посадовців.

Ясно одне: винуватого нібито немає. Проте, ми хочемо наголосити, ми не ведемо розслідувань із встановлення винних, не шукаємо шляхів покарати винних, нехай цим займаються компетентні органи, натомість ми переслідуємо лише одну мету – повернення тренувань наших дітей на НАШУ ковзанку у спорткомплекс «Авангард».

З огляду на викладене, все ж таки не втрачаючи надію та віру у шляхетність українських можновладців сподіваємось на вирішення проблеми реконструкції льодової арени спорткомплексу «Авангард» та повернення на цю арену тренувань вихованців ДЮСШ«Сокіл».

Враховуючи гіркий досвід реконструкції, що пов'язаний з жадібністю та особистими інтересами окремих посадовців, вбачаємо єдиним шляхом до збереження ковзанки «Авангард» як тренувальної бази ДЮСШ «Сокіл», її передачу ДЮСШ «Сокіл» для проведення тренувального процесу .

У зв’язку звикладеним просимо Вас, шановний Юріє Петровичу, втрутитись з метою врегулювання даної ситуації, а також, заслухати дану проблему на найближчих засіданнях профільного комітету Верховної Ради України із залученням на ці засідання для звітування відносно ходу реконструкції льодової арени спорткомплексу «Авангард» представників Кабінету Міністрів України, Міністра молоді та спорту України, Голови КМДА, голів профспілок України та м. Києва, Федерації хокею України.

Також, просимо Вас,шановний Юріє Петровичу, при проведенні зазначених слухань донести до представників Кабінету Міністрів України, Міністра молоді та спорту України, Голови КМДА,голів профспілок України та м. Києва, Федерації хокею України за неможливості тренувань наших дітей на ковзанці «Авангард» нашу рішучу готовність звертатися у пошуках підтримки до міжнародних організацій, що опікуються дитинством та юнацтвом, Міжнародної федерації хокею з шайбою, Міжнародного олімпійського комітету тощо.

За результатами цих слухань просимо документально ухвалити дії, які гарантуватимуть закінчення реконструкції льодової арени спорткомплексу «Авангард» та повернення на цю ковзанку тренувань ДЮСШ «Сокіл».

З повагою та сподіваннями на вирішення нагальної проблеми,

Батьки вихованців ДЮСШ з хокею «Сокіл»

Пока реакцией на это письмо был звонок представителя ФХУ с выражением недовольства по поводу «таких обращений» координатору со стороны родителей.


 
i-hockey
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
киев
01-10-2013 19:18 GMT+2 - #150784 Цитировать выделение    

Коваль Сергій Анатолійович — генеральний секретар Федерації хокею України (одночасно являється співробітником Міністерства молоді та спорту України на посаді державного тренера відділу зимових видів спорту Департаменту спорту вищих досягнень)Просто так!: программе Хоккей Украины

О каком хоккее Украины можно говорить, если этим «праздничным генералам» глубоко плевать на детский хоккей и на хоккей вообще!!!,
они только должности занимают и з/п получают не минимальные
Позволили себе не единожды! высказать свое отношение к детскому хоккею в частности, так теперь голову в песок прятать не надо! Прийдеться и ответить, и не сомневайтесь родители НИКОГДА НЕ УСПОКОЯТСЯ, или решите вопрос, так, чтобы дети имели возможность тренироваться в ЧЕЛОВЕЧЕСКИХ условиях или Вас просто надо поменять на человека, которому эти проблемы НЕ БЕЗРАЗЛИЧНЫ!!!
Грустно как-то придумали должности: генеральний секретар Федерації хокею України!!!/ "державного тренера відділу зимових видів спорту Департаменту спорту вищих досягнень),
а «ДОСЯГАТЬ«-то никто ничего не собирается! Наоборот развалили то, чего не строили!
О деятельности ФХУ очень красноречиво говорят страницы, посвященные детскому хоккею
http://www.sokol.kiev.ua/forums-m-posts-q-3391.html
даже из регионов с благополучной хоккейной инфраструктурой...

Это сообщение было отредактировано i-hockey (01-10-2013 19:52 GMT+2)


 
boar
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
06-10-2013 20:59 GMT+2 - #151314 Цитировать выделение    

Спорткомплекс АТЭК, новый сезон


 
mzrdima
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Херсон
17-10-2013 13:59 GMT+2 - #151940 Цитировать выделение    

Ледовая арена в Буче

http://sport.obozrevatel.com/hockey/81793-v-buche-pod-kievom-postroyat-ledovu...


 
KR
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Кривий Рiг
21-10-2013 16:52 GMT+2 - #152256 Цитировать выделение    


Tre Kronor !!!
 
KR
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Кривий Рiг
23-10-2013 17:43 GMT+2 - #152371 Цитировать выделение    

Сумы не получили свою ледовую арену..


Tre Kronor !!!
 
Nazarini
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Львів
24-10-2013 09:48 GMT+2 - #152428 Цитировать выделение    

[url=http://www.ubi2015.com.ua/objects/construction/1]http://www.ubi2015.com.ua/objects/construction/1
http://www.devision.com.ua/ru/info_center/news/120/[/url]
Ці дві арени в Києві на 15 і 20 тис приймуть Євробаскет. Ніби й справді будують — це в Києві ще взагалі 2 команди в КХЛ підуть потім.

Добавлено (6 мин.) :
http://finance.bigmir.net/news/realestate/36668--Kolomoiskii-i-Byryak-mogyt-v...ак і не можу знайти підтвердження що Буряк продовжує будувати арену.

От тепер зрозуміло чому відмовилися від первинної ідеї будувати в містах мінімум на 10 тис.

Добавлено (8 мин.) :
http://zn.ua/SPORT/nazvany-areny-na-kotoryh-sostoyatsya-matchi-evrobasketa-20...иходить другу арену на 20 тис бортанули ы невыдомо чи добудують

Это сообщение было отредактировано Nazarini (24-10-2013 10:02 GMT+2)


 
KR
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Кривий Рiг
30-10-2013 00:51 GMT+2 - #152823 Цитировать выделение    


Tre Kronor !!!
 
Юрій
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Бровари
05-11-2013 10:01 GMT+2 - #153168 Цитировать выделение    

Казахстанская компания откроет первый в Украине ледовый каток за 1,2 млн. евро


http://hc-bbars.com.ua
 
kira
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Kiev
23-11-2013 14:35 GMT+2 - #154037 Цитировать выделение    Добавлено (20 сек.) :


Добавлено (18 сек.) :


Добавлено (26 сек.) :

Это сообщение было отредактировано kira (23-11-2013 14:37 GMT+2)


 
krot
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
23-11-2013 17:35 GMT+2 - #154046 Цитировать выделение    

Правильно! Давить надо всех этих «деятелей», которые цинично воруют у детей... Брезвин, типа президент фху, отожрал такую морду, что даже в камеру не помещается. Вместе с имасами, ковалями, прфсоюзами и шнурками из киевской администрации — одно кодло. И путь у них только один, чтобы отскочить... Запустить Авангард.


 
kira
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Kiev
21-01-2014 08:39 GMT+2 - #157170 Цитировать выделение     
KR
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Кривий Рiг
22-01-2014 12:43 GMT+2 - #157227 Цитировать выделение    

В запорожской «Юности» будет два ледовых катка

После реконструкции «Юности» начнем строительство второго катка стоимостью порядка 30 млн. грн. Губернатор пообещал нам поддержку в «выбивании» средств из госбюджета по программе «Хоккей Украины».


Tre Kronor !!!
 
джино
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
22-01-2014 12:48 GMT+2 - #157228 Цитировать выделение    

а сколько команд в Запорожье?


из госбюджета это умно
какие мудрые люди


новый освоитель денежных потоков

Это сообщение было отредактировано джино (22-01-2014 12:52 GMT+2)


Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.
 
KR
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Кривий Рiг
22-01-2014 13:04 GMT+2 - #157231 Цитировать выделение    

Все правильно делают. Сейчас главное — катки для ДЮСШ.


Tre Kronor !!!
 
джино
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
22-01-2014 13:29 GMT+2 - #157233 Цитировать выделение    

какой ДЮСШ?
KR, ты уже залил за ворот


Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.
 
KR
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Кривий Рiг
22-01-2014 15:18 GMT+2 - #157237 Цитировать выделение    

джино, для разных.
И новых, и уже существующих.


Tre Kronor !!!
 
kira
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Kiev
16-04-2014 19:46 GMT+2 - #162080 Цитировать выделение    
 
kozak zp.ua
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Запорожье
20-06-2014 22:06 GMT+2 - #166180 Цитировать выделение    

19 июня 2014 (Запорожье)

[size=6]ДС «Юность» в Запорожье решили продать[/size]

Депутаты в ходе заседания комиссии по вопросам жизнеобеспечения города решили выставить его здание на продажу, поскольку средств на продолжение его реконструкции в бюджете города и области нет. В настоящее время областные власти нашли их только на консервацию нынешней стройки.Как рассказал руководитель бюджетной комиссии горсовета Олег Великий, будет объявлен конкурс. Пока основным претендентом на победу в нем является предприятие «Мотор-сич», и эту кандидатуру поддерживают городские власти, поскольку это надежный и крепкий инвестор. Но при этом конкурс будет открытым и любой потенциальный инвестор, который сможет вложить в реконструкцию объекта порядка 100 миллионов гривен и при этом не будет менять его целевое назначение и сохранит коллектив дворца спорта, сможет принять участие в торгах, подчеркивают в горсовете.

При этом городские власти отказались от идеи создания в здании дворца спорта ледовой арены, поскольку вряд ли у потенциальных инвесторов найдутся на это средства. Поэтому предпологается одновременно с продолжением реконструкции, начать строительство по соседству крытого ледового катка. Причем строительство начнется сразу после подведения результатов тендера во второй половине июля, еще до начала реконструкции дворца, уверяют городские власти.

http://tv5.zp.ua/news/381/%D0%94%D0%A1-%D0%AE%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C-%...