Форуми 2. Офф-топикФутболМіні-футбол

07-06-2022 00:02 GMT+2 - #188027 Цитировать выделение

В Словаччині стартував чемпіонат Європи по міні-футболу.

У своєму першому матчі збірна України обіграла Угорщину – 2:0.

Забитими голами відзначились Дмитро Бровко та Роман Бакум. Також за збірну України у цьому матчі зіграли екс-захисник «Шахтаря» Микола Іщенко та колишній гравець «Металіста» Андрій Хомин.

Угорщина – Україна – 0:2
Голи: 0:1 – 44 Дмитро Бровко, 0:2 – 51 Роман Бакум

Склад збірної України: Віктор Пантелейчук, Дмитро Бровко, Микола Іщенко, Андрій Хомин, Святослав Марканич, Віктор Арановський, Микита Тменов, Віктор Цой, Володимир Гегель, Віталій Мельник, Юрій Щериця, Євген Яблонко, Андрій Мельник, Роман Бакум, Євген Смоловик та Андрій Ардашніков.

Група D

1. Португалія – 3 очки, 2 матчі;

2. Угорщина – 3, 2;

3. Україна – 3, 1;

4. Туреччина – 0, 1.

added through (2 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (07-06-2022 00:05 GMT+2)

07-06-2022 15:38 GMT+2 - #188032 Цитировать выделение

Збірна України з міні-футболу провела свій другий матч на чемпіонаті Європи у Словаччині.

Україна – Туреччина – 6:1

Голи: 1:0 – 14 Мельник, 2:0 – 16 Пантелейчук, 2:1 – 18 Юлген, 3:1 – 23 Тменов, 4:1 – 25 Цой, 5:1 – Пантелейчук, 6:1 – Іщенко

У своєму першому матчі збірна України обіграла Угорщину – 2:0. У наступному матчі українці зіграють проти Португалії 7 червня.

Група D після 2 турів:

1. Україна – 6 очок

2. Португалія – 3

3. Угорщина – 3

4. Туреччина – 0.

З групи вийдуть дві найкращі команди.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (07-06-2022 15:40 GMT+2)

08-06-2022 14:36 GMT+2 - #188037 Цитировать выделение

Збірна України з міні-футболу провела завершальний матч групового етапу на чемпіонаті Європи у Словаччині.

Україна – Португалія – 2:2

Раніше українська збірна перемогла в групі Угорщину (2:0) та розгромила Туреччину (6:1) та гарантувала собі місце у 1/8 фіналу. У плей-офф виходять перші два місця груп та 4 кращі команди, які зайняли третю сходинку. Українці ще до цієї зустрічі набрали більше очок, ніж треті у своїх квартетах з трьома проведеними матчами Франція, Казахстан (обоє – по 4 бали), Бельгія (3) та Іспанія (1).

У цій зустрічі вирішувалося лише місце, з якого українська команда вийде з групи та, відповідно, проти кого зіграє у 1/8 фіналу. В результаті українці виграли групу, а у плей-оф зустрінуться з третім місцем груп E або F – Францією або Казахстаном відповідно.

Португальці теж вийшли з групи.

Група D:

1. Україна – 7 очок

2. Угорщина – 6

3. Португалія – 4

4. Туреччина – 0

Минуле Євро проходило в Києві у 2018 році. Тоді Україна виграла групу, але поступилася у чвертьфіналі Англії.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (08-06-2022 14:38 GMT+2)

09-06-2022 14:41 GMT+2 - #188040 Цитировать выделение

Міні-футбольна збірна України не зуміла вийти до чвертьфіналу ЧЄ-2022, який проходить у Словаччині.

Україна програла Франції у 1/8 фіналу (0:1) та завершила виступи на Євро-2022.

Єдиний гол французами було забито наприкінці матчу, на 47-й хвилині.

Євро-2022 з міні-футболу
1/8 фіналу, 8 червня

Україна – Франція – 0:1

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (09-06-2022 14:43 GMT+2)

12-06-2022 09:50 GMT+2 - #188046 Цитировать выделение

Финал чемпионата Европы по минифутболу

АЗЕРБАЙДЖАН – РУМЫНИЯ — 1:0

17-09-2022 20:30 GMT+2 - #188352 Цитировать выделение

Збірна України вперше в історії зіграла матч у фінальній частині чемпіонату світу з сокки, який розпочався у столиці Угорщини Будапешті.

Група «F». Турнірна таблиця

Україна 10 очок (4 матчі), 31:4 (різниця м'ячів)
Англія 9 (4), 19:10
Португалія 7 (4), 17:9
Аргентина 3 (4), 11:21
Туніс 0 (4), 3:37

added through (3 Хвилини) :
Збірна України з сокки — чвертьфіналіст чемпіонату світу! У першому в своїй історії матчі 1/8 фіналу українці здолали команду Словенії.

Сокка. ЧС-2022. 1/8 фіналу

Україна — Словенія 2:0

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-09-2022 20:49 GMT+2)

18-09-2022 12:30 GMT+2 - #188353 Цитировать выделение

Збірна України завершила виступ на дебютному для себе чемпіонаті світу з сокки. Українська команда пройшла груповий етап, здолала 1/8 фіналу, а програла уже в чвертьфіналі.

ЧС-2022 з сокки. 1/4 фіналу

Україна — Німеччина 3:8

05-06-2023 19:53 GMT+2 - #189194 Цитировать выделение

З 2 по 11 червня в Ессені проходить Socca World Cup 2023 — міні-футбольний турнір.
Сьогодні, 5 червня, збірна України проведе свій перший поєдинок, у якому зіграє проти національної команди Єгипту.
Формат Socca World Cup 2023
Socca World Cup 2023 — це різновид міні-футболу, у якому команди грають складами 6 на 6. У турнірі беруть участь 44 збірні, які розподілені на 11 груп.
Дві найкращі команди з кожної групи та 10 найкращих команд із 3-го місця вийдуть до 1/16 фіналу.

Календар і результати Socca World Cup 2023
Збірна України потрапила до групи Е. У суперниках у підопічних Віталія Мельника команди Казахстану, Єгипту та Лівії.

Казахстан — Лівія 3:1
Казахстан — Єгипет 1:1

Україна — Єгипет 5:0

Голи: Колесніков, 14, Хруль, 16, Шайдук, 27, Литвинов, 33, Сандецький, 37.

6 червня, 11:00 Єгипет — Лівія
6 червня, 14:00 Казахстан — Україна
7 червня, 12:00 Україна — Лівія

Де дивитися матчі збірної України
Онлайн-трансляція матчів чемпіонату світу за участю України доступна на місцевих каналах Суспільного та на сайті Суспільне Спорт. Поєдинки також транслюються на офіційному Youtube-каналі Socca Federation.

Склад збірної України
Воротарі: Святослав Марканич (ФК Агард Київ, Сармат Прага), Володимир Удовиченко (ФК Глуст Київ)

Польові гравці: Денис Хруль, Олександр Уруцький, Дмитро Подколзин (всі – ФК КЛО Київ), Микола Кодацький (ФК Агард Київ / ФК Сармат Прага), Денис Сандецький та Олександр Колесников (ФК Удар Київ / Ягеллонія Польща), Сергій Кучук (ФК Трансбуд Київ / Говерла Прага), Андрій Цопа (ФК Сармат Прага), Олег Поліщук (Агард Київ), Євген Шайдюк (ФК Президенти Київ), Андрій Мельник (ФК Глуст Київ), Максим Литвинов (ФК ХІТ Київ), Дмитро Іванов (ФК Сенсум Київ), Олександр Сушко (ФК Рубін Київ), Сергій Рівний (ФК Манзана Київ)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-06-2023 00:09 GMT+2)

06-06-2023 15:07 GMT+2 - #189195 Цитировать выделение

Україна обіграла віцечемпіонів світу й достроково виграла групу ЧС-2023 із сокки

Збірна України достроково виграла свою групу на ЧС-2023 із сокки. В другому матчі на турнірі «синьо-жовті» переграли Казахстан.
Свій другий чемпіонат світу команда Віталія Мельника розпочала з перемоги над Єгиптом — 5:0. Та наблизилася до виходу з групи — путівки до плей-оф з квартету Е здобувають три найсильніші команди.
У разі ж перемоги національна команда гарантувала б собі перше місце — жодній іншій команді в групі не вдасться набрати шість очок.
Початок перемозі над чинними віцечемпіонами було покладено на восьмій хвилині — Євгеній Шайдюк забив після розіграшу кутового. До кінця тайму відзначилися й Дмитро Іванов та Дмитро Хруль, а Казахстан скоротив відставання наприкінці 20-хвилинки після розіграшу буліту.
Всі три м'ячі в другому таймі записав собі в актив автор «покеру» Іванов. До кінця матчу один м'яч відіграли казахстанці, встановши фінальний рахунок 6:2.

ЧС-2023. 2-й тур
Казахстан — Україна 2:6

Україна перед заключним матчем стала недосяжною для переслідувачів — Єгипту й Казахстану, що також виходять до плей-оф та вже провели всі матчі в групі.
Турнірна таблиця
Україна — 6 очок (2 матчі), 11:2 (різниця голів)
Єгипет — 4 (3), 7:2
Казахстан — 4 (3), 6:8
Лівія — 0 (2), 2:11

В заключному турі українці зіграють з аутсайдером квартету Лівією. У середу, 7 червня, матч стартує о 12:00 за київським часом.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-06-2023 14:06 GMT+2)

07-06-2023 16:37 GMT+2 - #189196 Цитировать выделение

Україна виграла групу на ЧС-2023 із сокки й отримала першого суперника в плей-оф
Матч 1/16 фіналу «синьо-жовті» проведуть у четвер, 8 червня.
Збірна України перемогою над Лівією закінчила виступи на чемпіонаті світу-2023 із сокки, що цими днями проходить у німецькому Ессені.
Свій другий Мундіаль національна команда із сокки розпочала з двох переконливих перемог. З рахунком 5:0 розгромила Єгипет, з різницею в чотири голи — чинних віцечемпіонів світу з Казахстану (6:2).
Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор ЧС-2023 з сокки в Україні. Дивіться прямі трансляції тут.
Перемогами у перших двох турах Україна гарантувала собі перше місце в таблиці квартету Е — жодна інша команда не мала шансів набрати шість залікових очок. Відтак матч третього туру з Лівією не мав для команди турнірного значення.
Попри це, саме в третьому турі «синьо-жовті» провели свій найрезультативніший матч на турнірі — у ворота суперників залетіли 10 м'ячів. Хеттрик оформив Андрій Цопа, по дублю провели Дмитро Іванов та Максим Литвинов.

Україна — Лівія 10:2

Крім України, до плей-оф вийшли Єгипет та Казахстан — з другого й третього місць у таблиці відповідно. Турнір покинула Лівія, яка не набрала в трьох турах жодного очка.
Україна — 9 очок (3 матчі), 21:4 (різниця голів)
Єгипет — 4 (3), 9:7
Лівія — 0 (3), 4:21
Першим суперником України у плей-оф стане Албанія.
До 1/16 фіналу вона вийшла з третього місця в таблиці групи F, пропустивши вперед Молдову та Португалію.
За путівку до 1/8 фіналу збірні зіграють у четвер, 8 червня. Початок матчу — о 21:35 за київським часом.

09-06-2023 13:13 GMT+2 - #189200 Цитировать выделение

Україна перемогла у першому раунді плей-оф ЧС-2023 з сокки та вийшла в 1/8 фіналу
Збірна України з сокки продовжила переможний виступ на чемпіонаті світу-2023. У першому раунді плей-оф (1/16 фіналу) Україна перемогла команду Албанії – 3:1.
До цього матчу Україна відібралася у статусі переможця своєї групи: «синьо-жовта» команда показала один з найкращих результатів на першому етапі загалом, три матчі, три перемоги і "+17» різниця голів.
Натомість Албанія кваліфікувалася в плей-оф з третього міся у групі, набрала лише два очки. Однак матчі албанців не були вкрай результативними, за три гри вони забили лише 1 гол, а пропустили – 2.
Україна – Албанія: як пройшов матч плей-оф ЧС-2023 з сокки
Албанія розпочала матч з кількох атак, одразу на першій хвилині був удар у штангу.
Україні вдалося відповісти швидким голом, а до перерви синьо-жовті подвоїли перевагу – 2:0 за підсумками першого тайму.
У другому таймі Албанія перейшла на гру першим номером, почала тиск на ворота України. На 31-й хвилині албанці забили один гол – 2:1.
Останні 10 хвилин матчу пройшли під атаками Албанії, кілька сейвів зробив воротар України.
За 15 секунд до кінця в Албанії був подвійний момент, українці винесли м'яч зі своєї лінії воріт. Після цього швидко вибігли у контратаку і забили третій гол – 3:1.

ЧС-2023 з сокки: 1/16 фіналу
Україна – Албанія 3:1

Що далі для України на ЧС-2023 з сокки
В 1/8 фіналу Україна зіграє проти Марокко. Матч відбудеться у п'ятницю, 9 червня, о 19:45. Пряма трансляція – ексклюзивно на сайті Суспільне Спорт.
Марокко – переможець своєї групи на ЧС-2023, команда набрала 7 очок. А в першому раунді плей-оф марокканці обіграли Оман – 1:0.
Переможець матчу між Україною та Марокко вийде в 1/4 фіналу на переможця матчу Бразилія – Польща.
Україна загалом удруге виступає на ЧС з сокки. На дебютному для себе турнірі (у 2022 році) українці дійшли до 1/4 фіналу.

09-06-2023 22:44 GMT+2 - #189202 Цитировать выделение

Україна обіграла Марокко та вдруге поспіль вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу з сокки

У наступному раунді українці зіграють з чинними чемпіонами світу.
Збірна України з сокки — чвертьфіналіст чемпіонату світу! У матчі 1/8 фіналу українці обіграли команду Марокко.
Перший тайм пройшов за переваги Марокко. Африканська збірна частіше загрожувала воротам України, однак не змогла реалізувати свої моменти.
Натомість на перерву переможцем пішла Україна. На 19-й хвилині комбінацію в пас замкнув капітан команди Олександр Колесніков.
У другому таймі ситуація продовжилася: Марокко частіше атакував ворота України, «синьо-жовті» грали від захисту.
Зрештою, Україна змогла відзначитися вдруге у середині тайму: реалізував контратаку Денис Сандецький — 2:0.
На 39-й хвилині Марокко скоротив рахунок до одного м'яча — 2:1. Однак на останніх секундах Україна повернула перевагу в два голи — відзначився Євгеній Шайдюк.

ЧС-2023 з сокки: 1/8 фіналу
Україна – Марокко 3:1

В 1/4 фіналу Україна зіграє проти Бразилії — чинних чемпіонів світу. Матч відбудеться у суботу, 10 червня, о 18:30. Пряма трансляція – ексклюзивно на сайті Суспільне Спорт.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-06-2023 14:07 GMT+2)

10-06-2023 20:55 GMT+2 - #189204 Цитировать выделение

Україна здолала Бразилію і вперше в історії вийшла у півфінал чемпіонату світу!
Перемогу українці здобули у серії булітів.
Збірна України з сокки — півфіналіст чемпіонату світу! У чвертьфіналі українці здолали чинних чемпіонів світу бразильців у серії булітів.
Перший тайм пройшов за переваги Бразилії. Південноамериканська збірна навіть відкрила рахунок: на 12-й хвилині після технічної передачі у дальній кут пробив Воллас Сальвіньйо.
Україні вдалося відігратися наприкінці першого тайму. Після розіграшу зі штрафного Андрій Мельник пробив у дальній кут воріт бразильців.
У другому таймі ситуація продовжилася: Бразилія частіше атакувала ворота України, «синьо-жовті» грали через контратаки.
Переможця матчу мали визначити буліти: в основний час матч закінчився з рахунком 1:1. Ним стала Україна: «синьо-жовті» реалізували перші два пенальті, тоді як бразильці — жодного.

ЧС-2023 з сокки: 1/4 фіналу
Бразилія — Україна 1:1, 0:2 (буліти)

У півфіналі чемпіонату світу з сокки Україна зіграє проти збірної Хорватії. Зустріч відбудеться у неділю, 11 червня, о 12:00.

added through (1 ч. 44 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (10-06-2023 22:40 GMT+2)

11-06-2023 13:23 GMT+2 - #189206 Цитировать выделение

Україна уперше гарантовано здобуде медалі чемпіонату світу.

Збірна України з сокки – у фіналі чемпіонату світу-2023. Українська команда у півфіналі мінімально обіграла Хорватію завдяки єдиному голу на останніх секундах першого тайму.
Як для України, так і для Хорватії – це перший півфінал в історії на чемпіонаті світу з сокки.
У матчі України та Хорватії було забито лише один гол, однак були також одразу три жовті картки (2-хвилинні вилучення), нереалізований буліт. І зрештою усе закінчилося перемогою України – 1:0.
Україна грала першим номером у стартовому таймі матчу, створила кілька небезпечних моментів у першій половині. Однак ближче до кінця першого тайму було кілька помилок від українців, хорвати мали моменти, але не забили.
На 17-й хвилині Україна залишилася в меншості на дві хвилини, хорвати створили моменти, одного разу українці винесли м'яч уже з лінії воріт.
На 20-й хвилині Хорватія залишилася в меншості на дві хвилини – Україна реалізувала більшість буквально за 30 секунд. Простріл на дальну штангу, де вдалося Миколі Кодацькому перевести м'яч у ворота – 1:0.
У другому таймі Україна уже діяла другим номером, більше м'ячем володіла Хорватія. На 31-й хвилині хорвати заробили буліт, однак воротар України відбив його.
Останні хвилини пройшли під натиском хорватів, вони грали з шостим польовим гравцем (зняли воротаря), але не змогли забити.

Півфінал ЧС-2023 з сокки: результат
Україна – Хорватія 1:0

У другому півфіналі зіграють між собою Мексика та Казахстан. Переможець матчу вийде у фінал, де й гратиме за «золото» з Україною.
Фінальний матч ЧС-2023 з сокки відбудеться у неділю, 11 червня, о 21:00 за київським часом.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-06-2023 13:55 GMT+2)

11-06-2023 23:40 GMT+2 - #189209 Цитировать выделение

Україна – срібний призер чемпіонату світу з сокки. У фіналі поступилися Казахстану в серії булітів
Україна – віцечемпіон світу-2023 з сокки. У фінальному матчі Україна поступилася Казахстану в серії булітів.
Відігралися з 0:2 в основний час, але програли по булітах.
Для обох збірних цей матч був другим за день. У ранковій програмі змагань Україна у півфіналі обіграла Хорватію – 1:0, а Казахстан після затяжної серії булітів вибив Мексику – 2:2 в основний час (5:4 за булітами).
Також команди зустрічалися між собою на стадії групового етапу: Україна перемогла Казахстан з рахунком 6:2.
Для України – це перший вихід до фіналу чемпіонату світу з сокки, а Казахстан вдруге поспіль грав на цій стадії (у 2022 поразка від Бразилії).

Україна почала діяти першим номером на старті матчу, однак особливо гострих моментів в обох команд не було.
Упродовж п'яти хвилин всередині першого тайму Казахстан забив двічі – спершу на 10-й хвилині після подачі з кутового м'яч влетів у ворота України, а тоді на 14-й хвилині – казахи подвоїли перевагу після контратаки, 2:0 на їх користь.
На 18-й хвилині матчу Україна скоротила відставання – прямим ударом зі штрафного відзначився Мельник, 2:1 на користь Казахстану.
До кінця першого тайму в України було ще кілька дуже небезпечних моментів, але реалізувати їх не вдалося. Після першого тайму – 2:1 на користь Казахстану.
У другому таймі Україна продовжувала грати першим номером, але небезпеки біля воріт казахстанців було менше.
На 37-й хвилині Україні вдалося зрівняти рахунок: Андрій Мельник потужно пробив з далекої дистанції, воротарю Казахстану перекривали момент удару – 2:2.
Основний час матчу завершився з рахунком 2:2, переможця визначила серія булітів.
Серія булітів: перші удари – обидва нереалізовані, другі удари – Україна забила, треті удари – Казахстан забив, четверті удари – Казахстан забив.

Фінал ЧС-2023 з сокки: результат
Україна – Казахстан 2:2 (1:2 за булітами)

Казахстан уперше в історії став чемпіоном світу з сокки, «срібло» завоювала Україна, а «бронзу» – Мексика.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (12-06-2023 09:56 GMT+2)

26-10-2023 20:38 GMT+2 - #189551 Цитировать выделение

26 жовтня о 17.30 відбувся поєдинок 1-го туру чемпіонату світу з міні-футболу, в якому зустрілися збірні України та Алжиру.
Чемпіонат світу проводиться на острові Аль-Марджан в еміраті Рас-ель-Хайма (ОАЕ) з 26 жовтня до 4 листопада.
Команда Алжиру в останній момент замінила на турнірі збірну Ізраїлю, яка через війну відмовилася від участі у ЧС.
Перша половина гри вийшла сумбурною. Україна пропустила першою, але Дмитро Бровко зі штрафного зрівняв ситуацію – 1:1 після першого тайму.
А у другій 25-хвилинці збірна України розігралася та сумарно відвантажила суперникам 9 м'ячів (9:1). Хет-трик оформив Андрій Слінкін, ще три голи гравці збірної Алжиру забили у свої ворота.
Далі у групі C Україна зіграє проти Таїланду (28 жовтня) та Чехії (30 жовтня). До 1/8 фіналу вийдуть по дві найкращі збірні з кожної із 8 груп.
ЧС-2023 з міні-футболу.1-й тур, 26 жовтня, ОАЕ
Україна – Алжир – 9:1

Голи: Дмитро Бровко, 9, автоголи, 28, 32, 38, Ігор Кострома, 40, Микита Вовченко, 42, Андрій Слінкін, 44, 47, 48 – гол суперника, 8

27-10-2023 14:21 GMT+2 - #189555 Цитировать выделение

28-10-2023 20:51 GMT+2 - #189561 Цитировать выделение

28 жовтня відбувся поєдинок 2-го туру чемпіонату світу з міні-футболу, в якому збірна України сенсаційно програла команді Таїланду (0:2).
Чемпіонат світу 2023 проводиться на острові Аль-Марджан в еміраті Рас-ель-Хайма (ОАЕ) з 26 жовтня до 4 листопада.
Збірна України виступає у групі C, де її суперниками є команди Алжиру, Таїланду, Чехії. У першому турі Україна розгромила Алжир (9:1), а Таїланд поступився Чехії (0:6).
У грі проти Таїланду команда Віталія Мельника мала непереконливий вигляд. Пропустивши гол у середині першого тайму, українці так і не змогли відігратися. У другому таймі було вилучено Андрія Слінкіна за гру рукою, проте суперники пенальті не реалізували.
Замінивши воротаря на польового гравця, збірна України пропустила гол у порожні ворота на останніх секундах та програла матч проти команди Таїланду з рахунком 0:2.
До 1/8 фіналу вийдуть по дві найкращі збірні з кожної із 8 груп. 30 жовтня збірна України проведе останній матч групи проти Чехії, одного з фаворитів турніру, й українцям у ньому потрібна лише перемога.
ЧС-2023 з міні-футболу.2-й тур,
Україна – Таїланд – 0:2

Голи: Тіпаном, 16, Вірают, 50+2

Это сообщение было отредактировано Зодчий (29-10-2023 17:14 GMT+2)

30-10-2023 20:58 GMT+2 - #189569 Цитировать выделение

30 жовтня о 19:00 відбувся поєдинок 3-го туру чемпіонату світу з міні-футболу, в якому збірна України зазнала нищівної поразки від команди Чехії
Чемпіонат світу 2023 року проводиться на острові Аль-Марджан в еміраті Рас-ель-Хайма (ОАЕ) з 26 жовтня до 4 листопада. Збірна України виступала у групі C, де її суперниками були команди Алжиру, Таїланду, Чехії.
У першому турі Україна розгромила Алжир (9:1), а Таїланд поступився Чехії (0:6). У другий ігровий день Чехія знищила Алжир (8:1), а Україна сенсаційно поступилася Таїланду в ключовому матчі (0:2). У третьому турі Таїланд узяв гору над Алжиром (5:0).
30 жовтня збірна України провела останній матч групи проти Чехії, одного із фаворитів турніру. Українцям для виходу до плей-оф потрібна була лише перемога.
Однак чехи були на голову вищі за українців, які виступали не найсильнішим складом, і розгромили синьо-жовту команду. У першому таймі 4 м'ячі побували у воротах українців, а у другому – ще три. Команді Віталія Мельника не вдалося навіть забити гол престижу – розгромна поразка з рахунком 0:7.
До 1/8 фіналу вийшли по дві найкращі збірні з кожної із 8 груп. З групи C до плей-оф пробилися Чехія (9 очок) та Таїланд (6 очок). Збірні України (3 очки) та Алжиру (0) залишають турнір.
ЧС-2023 з мініфутболу. Груповий етап. 3-й тур
Чехія — Україна – 7:0

Голи: Ланка, 6, Єлінек, 7, Коуделька, 25, Долечек, 27, Падера, 31, Ланка, 50

Это сообщение было отредактировано Зодчий (30-10-2023 21:01 GMT+2)

added through (8 Годинник 29 Хвилини) :
Драматично завершився фінал чемпіонату світу з міні-футболу, в якому неймовірний за напругою матч провели збірні Румунії та Казахстану.
Чемпіонат світу 2023 відбувся на острові Аль-Марджан в еміраті Рас-ель-Хайма (ОАЕ) з 26 жовтня до 4 листопада.
Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua
Збірна України не зуміла пройти груповий раунд, розгромно поступившись Чехії (0:7) і посівши лише третє місце у групі C.
Днем раніше у півфіналах Румунія виграла в Угорщині (3:0), а Казахстан обіграв Азербайджан (3:2). Бронзові медалі взяла Угорщина, обігравши Азербайджан (3:1).
У головному матчі зустрілися команди Румунії та Казахстану. Поєдинок вийшов драматичним. Казахстан впевнено вів у рахунку 2:0, коли було зіграно 48 із 50 хвилин. Однак румуни створили суперкамбек і відіграли два голи наприкінці основного часу матчу.
У двох екстратаймах голів забито не було, і було призначено серію пенальті, яка виявилася неймовірно довгою. Цікаво, що Казахстан у плей-оф раніше виграв дві серії пенальті (у Мексики та Чехії).
Щоб визначити переможця ЧС, у фіналі кожній із команд довелося виконати по 16 пенальті! У цій неймовірній лотереї пощастило румунам.
Румунія виграла у Казахстану фінал ЧС-2023 з рахунком 2:2 (пен. 12:11) та стала чемпіоном світу з міні-футболу.