Форуми 1. ХоккейУкраинский хоккейЧемпіонат України Сезон 2023-2024

джино

23-03-2024 21:15 GMT+2 - #189995 Цитировать выделение

Cокіл спокійно виграв перший матч з рахунком 3:0, а сьогодні кияни у більш яскравому поєдинку перемогли з результатом 6:5, а три шайби суперники оформили у меншості (дві на рахунку Сокола та одна у гостей).

При цьому Сокіл у ході зустрічі вів 3:1 та 4:2, але у неймовірному другому періоді Кременчук зумів зробити камбек. Відзначимо класний гол Геворкяна, який порадував уболівальників красивим фінтом та кидком.

Однак у третьому періоді Сокіл забив два голи і, здавалося, спокійно доведе гру до перемоги, але лідер Кременчука Лялька встиг відіграти одну шайбу.

Цікаво, що обидва стартові воротарі були замінені по ходу матчу.

Сокіл у серії до чотирьох перемог веде 2:0, команди переїжджають до Кременчука.

Фінал плей-оф чемпіонату України з хокею

Сокіл – Кременчук 6:5 (1:0, 3:4, 2:1)

Шайби: 1:0 – Р. Благий (Жеребко, Янішевський, — більш.), 10:22. 1:1 – Геворкян (Кривенко), 21:35. 2:1 – Р. Благий (Захаров), 24:04. 3:1 – В. Мазур (Чердак, — менш.), 26:23. 3:2 – Матусевич (Лялька, Кривошапкін, — більш.), 27:03. 4:2 – Чердак (Бородай), 27:56. 4:3 – Геворкян (Ігнатенко, — менш.), 32:50. 4:4 – Абаджян, 35:04. 5:4 – Захаров (Полоницький, Р. Благий), 47:19. 6:4 – Захаров (Р. Благий, — менш.), 12:09. 6:5 – Лялька (Кривошапкін, — більш.), 54:10

Воротарі: Дяченко (Петров) — Кучер (Макаренко)

Сокіл веде у серії 2:0

Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.

26-03-2024 20:46 GMT+2 - #190011 Цитировать выделение

Відбувся третій матч фінальної серії плей-оф чемпіонату України з хокею між Кременчуком та Соколом.
Сокіл, вигравши два домашні матчі, приїхав на виїзд і переміг з рахунком 3:2, закинувши вирішальні шайби під кінець третього періоду.
Зазначимо, що Кременчук через травми діяв без лідерів Віталія Ляльки, Михайла Геворкяна та Дениса Матусевича, що було дуже помітно під час гри, особливо при розіграші більшості.
Сокіл веде у серії 3:0, наступний матч може закінчити чемпіонат.

Кременчук – Сокіл — 2:3 (0:0, 1:0, 1:3)

Шайби: 39:21 Кривошапкін (Андрющенко) – 1:0, 43:18 Разумов (Мазур – більш) – 1:1, 57:44 Мазур (Чердак) – 1:2, 58:07 Бородай – 1:3, 59:23 Кривошапкін — 2:3

Воротарі: Кучер – Дяченко

Сокіл веде у серії 3:0

29-03-2024 12:36 GMT+2 - #190023 Цитировать выделение

Відбувся четвертий матч фінальної серії плей-офф чемпіонату України з хокею між Кременчуком та Соколом. Гра розпочалася ввечері 28 березня, але через тривалі повітряні тривоги зустріч дограли 29 березня.Сокіл вів у серії 3:0, тож сьогодні Кременчуку на своєму льоду потрібна була лише перемога. При цьому господарі через травми діяли без низки лідерів, включаючи основного воротаря Кирила Кучера, проте після пошкодження відновився капітан Віталій Лялька.Саме Лялька закинув першу у матчі шайбу, проте далі забивали гості. Сокіл оформив три шайби поспіль і знову став чемпіоном України. Команда у півфіналі виграла серію 4:1, у фіналі киянам знадобилося чотири матчі.Для команди це третій поспіль і 15-й в історії титул.Минулого сезону Сокіл у фіналі обіграв Кременчук, але зробив це лише у другому овертаймі вирішального матчу.

Фінальна серія плей-оф чемпіонату України з хокею
Кременчук – Сокіл – 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Шайби: 0:1 — Лялька (Кривошапкін, Матвієнко, — більш.), 12:33. 1:1 — Чердак (Разумов, Качан, — більш.), 16:51. 1:2 — Жеребко (Янішевський), 25:20. 1:3 – Чердак (Разумов, В. Мазур), 52:08, 54:30 Тимченко — 2:3

Воротарі: Макаренко – Дяченко

Сокіл виграв серію 4:0