Форуми 1. ХоккейУкраинский хоккейЧемпіонат України Сезон 2023-2024

15-01-2024 20:22 GMT+2 - #189781 Цитировать выделение

«Сокіл» здобув найбільшу для себе в сезоні-2023/2024 перемогу і зміцнив лідерство в Favbet лізі. «Берсерків» кияни переграли 11:0. Десята в цій зустрічі шайба у виконанні Артема Бондарєва стала для «Сокола» сотою в нинішньому сезоні.

«Берсерки» (Вінниця) – «Сокіл» (Київ) – 0:11 (0:4, 0:4, 0:3)
Шайби: 0:1 – Чердак (Разумов, В. Мазур), 04:30. 0:2 – Качан (Толстушко, В. Мазур, — більш.), 06:28. 0:3 – Бородай (Філімонов, Полоницький), 11:55. 0:4 – Захаров (Жеребко, Бородай), 15:03. 0:5 – Бабинець (Янішевський, Благий), 22:59. 0:6 – Собченко (Бабинець, Благий, — більш.), 24:53. 0:7 – Костромітін (Бондарєв, Бородай), 36:38. 0:8 – Чердак (В. Мазур, Разумов), 38:39. 0:9 – Качан (Костромітін, Полоницький), 48:04. 0:10 – Бондарєв (Костромітін, Римар), 50:49. 0:11 – Собченко (Толстушко, Бабинець), 51:33

17-01-2024 20:52 GMT+2 - #189793 Цитировать выделение

Дніпро здобув переконливу перемогу над Кременчуком у 23 турі Favbet ліги. Вирішувати долю зустрічі «щуки» могли вже в першому періоді, який суперники провели дуже недисципліновано. За першу 20-хвилинку «Кременчук» награв на цілих 15 хвилин меншості, при цьому Кривошапкін отримав 5+20 за те, що вдарив свого візаві Сидоренка в неігровій ситуації ключкою в голову. Проте повноцінно скористатися з такої великої чисельної переваги хокеїсти «Дніпра» не змогли. Шайбу, яка залишалася єдиною понад два періоди, закинув Сидоренко.
В другому ж періоді не дуже дисципліновано діяли уже й господарі. Та Захарченко з допомогою польових гравців відстояв свої ворота. В підсумку у 3 періоді херсонці закинули ще двічі, а Захарченко відіграв на нуль другий матч поспіль, принісши тим самим своїй команді перемоги над Кепіталз і Кременчуком.

Дніпро – Кременчук — 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Шайба: 1:0 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, — більш.), 09:40. 2:0 – Стоцький (Пойманов), 22:26. 3:0 – Варава (Пойманов, Ратушний), 51:55

added through (57 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-01-2024 21:50 GMT+2)

18-01-2024 20:44 GMT+2 - #189796 Цитировать выделение

«Сокіл» впевнено реваншувався перед «Тризубом» за поразку напередодні нового року і зміцнив лідерство в чемпіонаті.

«Сокіл» (Київ)– «Тризуб» (Київ) – 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)
Шайби: 1:0 – Разумов (В. Мазур, Філімонов), 00:23. 2:0 – Захаров (Янішевський, Бородай), 10:50. 3:0 – Бородай (Янішевський, Захаров), 19:27. 4:0 – Благий (Собченко, Філімонов), 22:13. 5:0 – Бабинець (Собченко), 33:37. 6:0 – Чердак (Вол. Алексюк, В. Мазур), 38:44. 6:1 – Швачка (Назарага, Чайка), 51:59. 7:1 — Толстушко (Разумов, Мазур), 59:41

added through (2 Хвилини) :
«Київ Кепіталз» у спокійному режимі перемогли «Берсерків» у матчі 23-го туру Favbet ліги. Головним героєм зустрічі став екс-нападник «воїнів» Єгор Безуглий, який закинув колишній команді двічі і віддав один асист.

«Київ Кепіталз» — «Берсерки» (Вінниця) – 7:1 (3:1, 2:0, 2:0)
Шайби: 1:0 – Безуглий (Секірко, Кривоножкін), 05:28. 1:1 – Осадчий (Халін, Дуюн), 06:55. 2:1 – Панченко (Куцевич), 07:58. 3:1 – Кривоножкін (Секірко, Луговий, — більш.), 15:31. 4:1 – Безуглий (Кривоножкін, Тищенко), 37:44. 5:1 – Тищенко (Берднікс, Черненко, — більш.), 38:53. 6:1 – Тищенко (Безуглий, Луговий), 43:02. 7:1 – Панченко (Черненко), 58:27

Это сообщение было отредактировано Зодчий (18-01-2024 20:46 GMT+2)

19-01-2024 21:02 GMT+2 - #189799 Цитировать выделение

Херсонський «Дніпро» впевнено переграв «Берсерків» на старті 24-го туру Favbet ліги. Центрфорвард Валентин Алексюк успішно замінив у першій ланці «щук» Іллю Криклю, який пропускав матч через пошкодження. Хет-трики записали до свого активу двоє інших представників провідної трійки нападу «Дніпра» Сергій Стецюра і Микита Сидоренко. Єдиною прикрістю для гостей стала пропущена від Данила Дуюна шайба, котра перервала «суху» серію Едуарда Захарченка. Тривала вона 140 хвилин. Едуард завершив шатаутами матчі проти «Кепіталз» і «Кременчука», але пропустив від «Берсерків».

«Берсерки» (Вінниця) – «Дніпро» (Херсон) – 2:10 (0:2, 1:3, 1:5)
Шайби: 0:1 – Стецюра (Сидоренко, Вал. Алексюк), 07:50. 0:2 – Масюк (Вал. Алексюк, Сидоренко, — більш.), 17:15. 1:2 – Дуюн (О-др Резюк), 23:22. 1:3 – Стецюра (Варава, Ратушний), 31:43. 1:4 – Ратушний (Варава, Кобильник), 35:49. 1:5 – Сидоренко (Стецюра, Ратушний), 37:57. 1:6 – Стецюра (Сидоренко, Вал. Алексюк), 40:28. 1:7 – Сидоренко (Стецюра, Стоцький, — більш.), 45:53. 1:8 – Сидоренко (Масюк, Стецюра, — більш.), 49:01. 2:8 – Бєлік (Дуюн, — менш.). 50:43. 2:9 – А. Олійник (Сапожник, Масюк), 56:04. 2:10 – Цюра (Кобильник, Стоцький), 58:41

21-01-2024 18:22 GMT+2 - #189803 Цитировать выделение

Київський «Сокіл» зміцнив лідерство в Favbet лізі, вп’яте в сезоні вигравши #ХокейнеКласичне. Головним героєм традиційно напруженого матчу найпринциповіших суперників нашого чемпіонату став голкіпер чемпіонів Богдан Дьяченко, котрий виграв у «Кременчука» вже третю буллітну серію в сезоні.

«Кременчук» — «Сокіл» (Київ) – 2:3 Б (1:0, 0:1, 1:1, 0:0)
Шайби: 1:0 – Лялька (Середницький, Кривенко), 04:29. 1:1 – Бородай (Толстушко, Бондарєв, — більш.), 39:39. 2:1 – Андрющенко (Брага, Піддубний), 41:50. 2:2 – Бабинець (В. Мазур), 42:07. 2:3 – Чердак (переможний булліт)

22-01-2024 22:38 GMT+2 - #189806 Цитировать выделение

«Київ Кепіталз» перемогли «Тризуб» у заключному матчі 24-го туру Favbet ліги і продовжують боротьбу з «Соколом» за перемогу в регулярному чемпіонаті. «Тризуб» натомість після цієї поразки втратив теоретичні шанси на боротьбу за місце в плей-оф.

«Тризуб» (Київ) – «Київ Кепіталз» — 1:7 (1:4, 0:2, 0:1)

Шайби: 0:1 – Кривоножкін (Луговий, М. Олійник, — більш.), 13:44. 0:2 – Секірко (Луговий, М. Олійник, — подв. більш.), 17:09. 0:3 – Тищенко (Берднікс, — більш.), 17:19. 0:4 – Луговий (Таран, Секірко, — більш.), 19:25. 1:4 – Є. Тимченко, 19:42. 1:5 – Безуглий (Луговий, Берднікс), 26:36. 1:6 – Моксунен (Черненко), 35:54. 1:7 – Тищенко (Кривоножкін, Олійник), 46:31

24-01-2024 20:35 GMT+2 - #189811 Цитировать выделение

Херсонський «Дніпро» впевнено переграв «Тризуб» на старті 25-го туру Favbet ліги, набрав 44 очки і вийшов на третє місце в турнірній таблицю. При цьому «Кременчук», який обійшли «щуки», зіграв на матч більше.

«Тризуб» (Київ) – «Дніпро» (Херсон) – 2:5 (1:3, 1:2, 0:0)
Шайби: 0:1 – Портной (Масюк, Сапожник), 09:25. 0:2 – Сапожник (Масюк), 11:34. 1:2 – Бондаренко (Лаврик, Зик), 11:59. 1:3 – Омельчук (Ратушний, Вал. Алексюк), 14:24. 1:4 – Стецюра (Сапожник, — менш.), 21:48. 1:5 – Кобильник (Бортников, Вал. Алексюк), 31:26. 2:5 – Віт. Гаврилюк (Бондаренко, Дворецький, — більш.), 39:43

25-01-2024 19:11 GMT+2 - #189813 Цитировать выделение

Федерація хокею України оголосила про скасування матчу чемпіонату України з хокею між Кременчуком та Берсерками, який мав відбутися 26 січня.

Повідомляється, що Берсерки зараз не мають фінансової можливості організувати виїзний матч, тому гра не відбудеться. Аутсайдеру чемпіонату зарахували технічну поразку.

Кременчук набирає 45 очок і піднімається до топ-3.

added through (1 ч. 24 Хвилини) :
Сокіл», не дивлячись на підхоплений у Кременчуку вірус і відсутність відразу шести гравців (Алексюка, Гайдука, Захарова, Чердака, Ромащенка, Говорушка) вчетверте в сезоні переграв «Кепіталз» і зміцнив лідерство у регулярному чемпіонаті Favbet ліги.

«Сокіл» (Київ) – «Київ Кепіталз» — 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Шайби: 1:0 – Бабинець (Слюсар, Мазур, — більш.), 06:33. 1:1 – Таран, 23:05. 1:2 – Панченко (Дворник), 39:57. 2:2 – Благий (В. Мазур, Слюсар, — більш.), 43:06. 3:2 – Бородай (Бондарєв, Слюсар, — більш.), 44:52. 4:2 – Бондарєв (Слюсар, Жеребко), 55:10

Это сообщение было отредактировано Зодчий (25-01-2024 20:36 GMT+2)

27-01-2024 16:43 GMT+2 - #189818 Цитировать выделение

Херсонський «Дніпро» переміг лідера Favbet ліги на старті 26-го туру. В перших двох періодах команди обмінялися шайбами у більшості. Долю зустрічі вирішив гол Микити Сидоренка на 54-й хвилині. Форвард «Дніпра» прострілював зліва на Криклю. Воротар «Сокола» Олег Петров теж стежив за Іллею і трохи прорахувався – шайба, зачепивши щиток голкіпера, влучила у ближній кут.
А Крикля свій основний вклад у перемогу зробив за три хвилини до завершення основного часу, коли його штовхнув на борт і заробив п’ятихвилинний штраф Артем Бондарєв. «Сокіл» намагався відігратися навіть у меншості, але, створивши біля воріт Едуарда Захарченка дві гольових нагоди, реалізувати їх не зміг.
«Дніпро» продовжив переможну серію до п’яти матчів, а «Сокіл» програв вперше в 2024 році.

«Дніпро» (Херсон) – «Сокіл» (Київ) – 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Шайби: 0:1 – Толстушко (Бабинець, В. Мазур, — більш.), 19:00. 1:1 – Варава (Масюк, Кобильник, — подв. більш.), 26:45. 2:1 – Сидоренко (Портний, Ратушний), 53:39

28-01-2024 17:57 GMT+2 - #189822 Цитировать выделение

«Кременчук» і «Кепіталз» видали найкращий матч у сезоні! «Міщани» по ходу зустрічі поступалися 1:3, 3:5, але вирвали перемогу завдяки камбеку в третьому періоді.

«Кременчук» — «Київ Кепіталз» — 8:6 (1:2, 3:3, 4:1)
Шайби: 0:1 – Тищенко (Черненко, Куцевич, — більш.), 11:06. 1:1 – С. Тимченко (Ігнатенко, Брага), 11:19. 1:2 – Панченко (Черненко, Дворник), 16:27. 1:3 – Куцевич (М. Олійник), 22:02. 2:3 – Лялька (Кривошапкін), 24:14. 3:3 – Середницький (Целогородцев, Лялька), 25:07. 3:4 – Куцевич (Берднікс, Черненко, — більш.), 29:55. 3:5 – Кривоножкін (більш.), 37:58. 4:5 – Кривошапкін (Лялька, Целогородцев), 38:38. 5:5 – Брага (Ігнатенко, Середницький), 44:27. 5:6 – Кривоножкін (менш.), 47:02. 6:6 – С. Тимченко (Ігнатенко, Середницький, — менш.), 50:49. 7:6 – Лялька (Целогородцев, Кругляков), 52:46. 8:6 – Кривошапкін (Целогородцев, — п.в.), 59:43
Напередодні цього матчу в «Кепіталз» виникли кадрові труднощі: через хворобу матч пропускали два провідних оборонці – Павло Таран і Костянтин Рябенко. Як наслідок, Вадим Шахрайчук перевів у четверту пару оборонців нападника Олександра Койду.
Тренер «Кременчука» Дмитро Сумець здивував тим, що виставив з перших хвилин у воротах Микиту Гордюшина. Після третього голу у ворота своєї команди наставникові господарів довелося робити заміну і випускати на лід номінально основного голкіпера Кирила Кучера.
Власне, це був не найкращий день для усіх воротарів обох команд. Може, гра склалася б для «Кременчука» спокійніше. Якби не два необов’язкових вилучення в третьому періоді, вже в той час, як господарі відігралися з 1:3. Обидва трансформувалися в голи і «Кепіталз» знову повели з різницею в дві шайби.
Проте у вирішальний момент «Кременчук» таки довів свою перевагу.

added through (1 ч. 28 Хвилини) :
Закинули 14 шайб: Кременчук та Київ Кепіталз видали шоу

added through (3 Годинник 24 Хвилини) :
Цієї миті вони чекали з 30 жовтня 2022-го. Саме того дня Берсерки перемогли в Кременчуку 6:1 Київ. З тієї миті команда Павла Легачева програла з урахуванням поєдинку проти Сокола 18 листопада 2023-го, за який у підсумку отримала технічну перемогу, 47 поєдинків. Точніше, 46, якщо не враховувати технічної поразки за неявку від Кременчука в минулому турі.
І ось сьогодні, 28 січня 2024-го Берсерки нарешті перемогли на льоду.
На жаль, завершити цей матч командам не вдалося через повітряну тривогу, яка пролунала, коли до сирени залишалося 02:03. Вирушивши укриття, організатори і команди-учасниці прийняли спільне рішення зафіксувати результат матчу.

Берсерки – Тризуб – 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Шайби: 1:0 – Осадчий (О-др Резюк, — більш.), 04:45. 1:1 – Давиденко (Віт. Гаврилюк), 07:24. 2:1 – Ревука (Мельников, Бєлік, — більш.), 10:59. 3:1 – Бєлік (Ревука, Дуюн), 36:36. 4:1 – Ревука (Карнаух, Горбунов), 43:45. 5:1 – Дуюн (Горбунов, Ревука, — більш.), 47:51

Это сообщение было отредактировано Зодчий (28-01-2024 22:50 GMT+2)

30-01-2024 21:32 GMT+2 - #189828 Цитировать выделение

«Кременчук» за відсутності відразу десятьох хокеїстів, які випали останньої миті з простудними захворюваннями, здобув непросту перемогу над «Тризубом». Поміж інших, у лазареті опинилися лідери команди Денис Матусевич і Гліб Кривошапкін. Частині тих гравців, які вийшли сьогодні на лід Палацу спорту, теж довелося збивати температуру з допомогою медичних препаратів.

Тризуб – Кременчук — 1:3(0:0, 1:1, 0:2)
1:0 – Черемнов (Зик), 20:50. 1:1 – Середницький (Геворкян), 31:22. 1:2 – Лялька (Максименко), 51:17. 1:3 – С. Тимченко (Ігнатенко, Середницький), 54:11

31-01-2024 21:10 GMT+2 - #189832 Цитировать выделение

Херсонський «Дніпро» в овертаймі переміг «Київ Кепіталз» у черговому матчі Favbet ліги. Херсонці мали більше втрат напередодні матчу, тоді як у суперників вже по суті всі хокеїсти видужали. У вирішальний момент знову своє слово сказали лідери херсонської команди, зокрема Микита Сидоренко, котрий в овертаймі взяв гру на себе і закинув переможну шайбу.

«Дніпро» (Херсон) – «Київ Кепіталз» — 3:2 ОТ (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Шайби: 0:1 – Кривоножкін (М. Олійник, Луговий, — більш.), 08:39. 1:1 – Пойманов (Варава, Кобильник, — більш.), 18:01. 2:1 – Стецюра (Крикля, Ратушний, — більш.), 21:38. 2:2 – Берднікс (М. Олійник), 38:46. 3:2 – Сидоренко (Варава), 61:38

02-02-2024 20:47 GMT+2 - #189836 Цитировать выделение

Київський «Сокіл» перед міжнародною паузою впевнено переміг «Берсерків». Окрім Дениса Бородая і Віктора Захарова, які закинули по дві шайби, треба відзначити асистентський дубль дебютанта команди Павла Дворецького, котрий повернувся в команду після 22-річної паузи.

«Берсерки» (Вінниця) – «Сокіл» (Київ) – 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)
Шайби: 0:1 – Благий (В. Мазур, Римар), 05:57. 0:2 – Бородай (Захаров), 26:54. 0:3 – Бородай (Захаров, Благий), 28:11. 1:3 – Пруський (Осадчий), 37:59. 1:4 – Жеребко (Слюсар, Дворецький), 38:26. 1:5 – Захаров (Чердак, Вол. Алексюк, — більш.), 52:47. 1:6 – Захаров (Бородай, Дворецький, — менш.), 56:11

03-02-2024 21:05 GMT+2 - #189837 Цитировать выделение

У матчі чемпіонату України з хокею між Київ Кепіталз і Дніпром відбувся скандал у середині третього періоду.

Наставник Київ Кепіталз Вадим Шахрайчук за рахунку 2:2 вивів команду з льоду після того, як арбітр вирішив вилучити одного з гравців столичної команди.

Це викликало бурхливе обурення хокеїстів та Шахрайчука. У результаті після розмови з рефері тренер забрав команду з льоду. Після нетривалого очікування на арені оголосили, що матч дограно не буде.

Очевидно, рішення ухвалюватиме Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації хокею України.

Це був останній матч регулярного сезону перед паузою на матчі збірної України. Дніпро та Київ Кепіталз ділять третє місце у таблиці та ще мають шанс наздогнати лідера Сокіл.

Чемпіонат України з хокею
Київ Кепіталз – Дніпро 2:2 (матч перервано)

added through (2 Годинник 1 мин.) :
Матч між «Київ Кепіталз» і херсонським «Дніпром» у рамках Favbet ліги не був дограний. За рахунку 2:2 в третьому періоді кияни покинули майданчик, висловлюючи невдоволення рішення суддівської бригади на чолі з Андрієм Кічею. Каталізатором стали вилучення до кінця матчу Павла Тарана (в кінці першого періоду) і Сергія Черненка (в третьому). Гравці постраждали через надмірну емоційність. Рішення про долю поєдинку прийме контрольно-дисциплінарний комітет ФХУ.

«Київ Кепіталз» — «Дніпро» (Херсон) – (0:2, 1:0, 1:0)
Шайби: 0:1 – Варава (Ратушний), 03:14. 0:2 – Масюк (Пойманов, Портний), 09:25. 1:2 – Моксунен (Панченко, Черненко), 26:45. 2:2 – Куцевич (Черненко, Панченко), 48:43

added through (1 ч. 4 Хвилини) :
Епідемія ГРВІ продовжує впливати на український чемпіонат. Матч «Кременчук» — «Тризуб» не відбудеться
Матч «Кременчук» — «Тризуб», який мав відбутись 3 лютого, не відбудеться через велику кількість хворих у складі київської команди. За офіційною інформацією «Тризуба» у розпорядженні Олександра Яковенка залишилось 8 гравців.
Через відсутність можливості переносу матчу, «Тризубу» зарахована технічна поразка, а «Кременчук» після 27 туру отримає 3 очки.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (04-02-2024 00:11 GMT+2)

09-02-2024 23:52 GMT+2 - #189852 Цитировать выделение

«Київ Кепіталз» здобув впевнену перемогу над київським «Тризубом».

Київ Кепіталз — Тризуб (Київ) — 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
Шайби: 1:0 — Плесовських (Сірченко), 2:13, 2:0 — Берднікс (Секірко, Луговий, більш.), 3:44, 2:1 — Гаврилюк (Фроленко), 21:51, 2:2 — Тимченко (Васильєв), 22:57, 3:2 — Луговий (Олійник, більш.), 29:05, 4:2 — Кривоножкін (Берднікс), 44:30, 5:2 — Дворник (Кривоножкін, Олійник), 58:26, 5:3 — Росляков (Фроленко), 59:50

Відкрив рахунок в сьогоднішньому матчі Денис Плесовських, для якого це перший гол в дорослому чемпіонаті. Однак героєм матчу беззаперечно став голкіпер «Тризуба» Владислав Вязовов, який відбив 50 із 55 кидків суперника.

14-02-2024 21:53 GMT+2 - #189866 Цитировать выделение

У першому матчі регулярного сезону чемпіонату України з хокею після паузи на ігри збірних Київ Кепіталз обіграли аутсайдера Берсерків з рахунком 9:2 і вийшли на друге місце.
У Кепіталз та Кременчука по 54 очки, а лідирує Сокіл і 59 пунктами.

«Берсерки» (Вінниця) – «Київ Кепіталз» — 2:9 (2:3, 0:3, 0:3)
Шайби: 0:1 – Панченко (Берднікс), 03:38. 0:2 – Берднікс (Койда, Дворник), 05:38. 0:3 – Безуглий (Дворник, Рябенко), 11:43. 1:3 – Карнаух (Д. Деркач), 16:24. 2:3 – Ревука (Карнаух, Обремський), 19:51. 2:4 – Куцевич (Панченко, Берднікс), 24:10. 2:5 – Панченко (Койда), 28:33. 2:6 – Койда (Дворник, Безуглий), 38:11. 2:7 – Секірко (М. Олійник, Лапко), 40:54. 2:8 – Койда (Безуглий, Дворник), 50:46. 2:9 – Кривоножкін (Секірко, М. Олійник, — більш.), 59:45

17-02-2024 19:50 GMT+2 - #189870 Цитировать выделение

«Кременчук» перервав семиматчеву переможну серію херсонського «Дніпра» в Favbet лізі і продовжує боротьбу за перемогу в регулярному чемпіонаті.
Кременчук у матчі чемпіонату України з хокею обіграв Дніпро з рахунком 3:1. Для херсонської це перша поразка за останні вісім матчів.
Кременчук набрав 57 очок і тепер відстає від лідера Сокола лише на два пункти. У Дніпра 51 очко.

«Кременчук» — «Дніпро» — 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Шайби: 1:0 – Абаджян (Т. Савицький, Геворкян), 32:14. 2:0 – Ігнатенко (Середницький), 49:42. 3:0 – Лялька, 51:00. 3:1 – Крикля (Стоцький), 53:10

added through (1 мин.) :
Херсонський «Дніпро» здобув суху перемогу над «Берсерками» в матчі регулярного чемпіонату Favbet ліги. Микита Сидоренко записав до активу покер, а Едуард Захарченко – шатаут. Крім того, мат запам’ятається двома бійками за участю оборонця «Берсерків» Іллі Пруського. Першу вінничанин програв Сергієві Стецюрі, другу виграв у Дмитра Кобильника.

«Дніпро» (Херсон) – «Берсерки» (Вінниця) – 7:0 (1:0, 4:0, 2:0)
Шайби: 1:0 – Сидоренко (Портной, Стецюра), 17:22. 2:0 – Сидоренко (Варава), 25:45. 3:0 – Крикля (Сидоренко, Кобильник), 43:52. 4:0 – Сидоренко (Вал. Алексюк, Стецюра), 36:19. 5:0 – Крикля (Сидоренко, Стецюра), 39:57. 6:0 – Сидоренко (Варава, Крикля), 47:47. 7:0 – Кобильник (Варава, Пойманов, — більш.), 49:48

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-02-2024 19:51 GMT+2)

18-02-2024 16:52 GMT+2 - #189872 Цитировать выделение

Херсонський «Дніпро» переміг «Берсерків» з іще більшою перевагою, ніж у матчі, який відбувся добу тому. Після 7:0 у суботу сьогодні «щуки» відвантажили вінничанам дев’ять шайб. Причому тривалий час розгромом не пахло. «Берсерки» трималися майже півматчу, поки їхні ворота не вразив Іван Омельчук. А остаточно команда Павла Легачева посипалася в кінці другого періоду, коли п’ятихвилинний штраф за грубу атаку Іллі Щербака отримав Анатолій Резюк. За перші три хвилини великого штрафу херсонці вразили ворота Захара Касатонова чотири рази.
Після покера в суботу хет-триком за 2 хвилини 45 секунд відзначився найкращий бомбардир чемпіонату Микита Сидоренко, а голкіпер Едуард Захарченко оформив асист.

«Дніпро» (Херсон) – «Берсерки» (Вінниця) – 9:1 (0:0, 7:0, 2:1)
Шайби: 1:0 – Омельчук (Цюра, Щербак), 27:47. 2:0 – Крикля (Сидоренко, Стецюра), 31:44. 3:0 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, — більш.), 35:59. 4:0 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, — більш.), 37:38. 5:0 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, — більш.), 38:34. 6:0 – Сапожник (Варава, Пойманов, — більш.), 38:54. 7:0 – Ратушний (Сидоренко, Стецюра, — більш.), 39:54. 8:0 – Стецюра (Ратушний, Захарченко, — менш.), 43:21. 9:0 – Цюра (Вал. Алексюк), 47:02. 9:1 – Дуюн (Бєлік, Осадчий, — більш.), 50:30

19-02-2024 21:44 GMT+2 - #189875 Цитировать выделение

Сокіл» і «Кременчук» видали найзахоплюючіше у нинішньому регулярному чемпіонаті. В якому гості за присутності 1500 глядачів на трибунах Палацу спорту вели 2:0, 3:1, не змогли втримати перевагу в основний час, але зробили майже неможливе в серії буллітів. Віталій Лялька і Денис Матусевич двічі переграли Богдана Дьяченка і принесли «Кременчуку» першу перемогу над принциповим опонентом у цьому регулярному сезоні.

«Сокіл» (Київ) – «Кременчук» — 4:5 Б (1:2, 2:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Шайби: 0:1 – Лялька (Кривошапкін, Целогородцев), 03:58. 0:2 – Геворкян (Піддубний, Абаджян), 05:25. 1:2 – Жеребко (Толстушко, Бондарєв), 13:50. 1:3 – Лялька (Матусевич, Матвієнко, — більш.), 20:51. 2:3 – Слюсар (Вол. Алексюк, — більш.), 26:34. 3:3 – Захаров (Толстушко, Ромащенко), 30:09. 3:4 – Матвієнко (Матусевич, — більш.), 36:05. 4:4 – Захаров (Бородай, — більш,), 56:46. 4:5 – Матусевич (переможний булліт)

20-02-2024 22:37 GMT+2 - #189878 Цитировать выделение

«Берсерки» дали достойний бій «Кременчуку» в заключному для себе матчі сезону-2024/2025. Команда Дмитра Сумця вочевидь не встигла відновитися після вчорашньої зустрічі з «Соколом», яка завершилася овертаймом і перемогою «міщан» у серії буллітів. Але це не применшує заслуг вінничан, які на рівних боролися з одним із лідерів усі 60 хвилин і мали за рахунку 2:2 не одну нагоду вийти вперед. Зокрема автор дублю Микита Бєлік не реалізував булліт. Дуель у Микити виграв Кирило Кучер, котрий замінив у другому періоді травмованого Данила Макаренка. А переможну шайбу за півтори хвилини до завершення основного часу, відразу після того, як «Берсерки» не змогли скористатися більшістю, закинув Святослав Тимченко.

«Берсерки» (Вінниця) – «Кременчук» — 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Геворкян (Абаджян, Т. Савицький), 06:17. 1:1 – Бєлік (Ревука, Дуюн), 09:37 2:1 – Бєлік (Ревука, Дуюн), 20:49. 2:2 – Лялька (Матусевич, Целогородцев, — більш.), 32:51. 2:3 – С. Тимченко (Середницький, Целогородцев), 58:32