хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииЧемпионат России Высшая лигаБілоруське шило на російське мило

20-09-2007 01:34 Післязавтра київський «Сокіл» стартує в новому для себе турнірі Илья

Пертурбації в українському хокеї, який намагається утриматися на плаву, торкнулися й нашого флагмана. Столичний «Сокіл» уже не розриватиметься між профспілками й київською мерією — минулого тижня він отримав нового власника. Акції клубу викупили Східноєвропейський інвестиційний фонд (74%) і благодійний фонд «Славутич» (26%). Президентом клубу став віце–президент Федерації хокею України Євген Імас, його заступниками в «Соколі» будуть Сергій Корабльов, Ярослав Хобта, Петро Кудима і Вадим Сисюк. Нові власники клубу вирішили змінити офіційну назву «Сокіл–Київ» на просто «Сокіл».

Ці зміни — наслідок приходу до керма ФХУ в грудні минулого року голови Державної податкової інспекції Анатолія Брезвіна. Перша особа нашого хокею обіцяє, що в «Сокіл» інвестуватимуть «Індустріальний союз Донбасу» (спершу «ІСД» взагалі розглядали як основного акціонера клубу), групи «Приват» та «Інтерпайп».

У сезоні 2007/08 команда відтепер виступатиме не в білоруській екстралізі, а в другому за рангом дивізіоні Росії — вищій лізі. Це рішення можна пояснити насамперед бажанням нової «мітли» мати вихід і рекламу саме на території наших північно–східних сусідів — російський ринок значно ширший за ізольований білоруський. Суперниками українців по зоні «Захід» будуть 15 колективів, назви більшості яких навряд чи щось скажуть любителям хокею зі стажем. Та й навряд чи команди з Рязані й Альметьєвська сильніші за «Гомель» або «Німан».

Завданням на сезон для «Сокола» керівництво клубу визначило потрапляння до вісімки кращих у зоні «Захід». Але слід враховувати, що «Сокіл» не планує грати в «плей–оф» російської «вишки» — хоч би яке місце кияни посіли в регулярній першості, у квітні вони «збирають речі» і їдуть до Японії захищати український прапор на чемпіонаті світу в другому дивізіоні.

А поки, не відчуваючи фінансових проблем, команда провела активне міжсезоння, тасувала склад і награвала зв’язки. Результати зустрічей «соколят» із клубами Росії, Білорусі й Фінляндії не вражали — три перемоги, дві нічиї, 10 поразок. Останніми днями «Сокіл» зіграв з українськими командами. Основним складом двічі обіграв створений на основі «Беркута» броварський «Барс» — 9:2 і 9:4, а дублюючим — поступився столичному «Компаньйону» — 1:3.

Перші офіційні матчі сезону кияни проведуть із «Бєлгородом» найближчих суботи й неділі у столичному Палаці спорту, а надалі виступатимуть у торговельно–розважальному центрі «Термінал» у Броварах.

У заявці команди — 36 гравців, серед яких п’ятеро легіонерів з Росії — рівно стільки, скільки дозволяє регламент.

Воротарі: Напненко, Карпенко, Селіверстов, Федоров.

Захисники: Ульянов (Росія), Кугут, Савицький, Срюбко, Лясковський, Свиридов, Гунько, Вол. Алексюк, Рябенко.

Нападаючі: Кочегаров, Аверкін, Зоткін, Малов (усі — Росія), Д’яченко, Самойленко, Войцеховський, Катрич, Бобкін, Вал. Алексюк, Харченко, Гаврилюк, Бобровников, Матвійчук, С. Черненко, Благий, Пастух, Караульщук, Литвиненко, Доніка, Яковенко, Цируль, Василевський.

ТАБЛО

Результати 1–го туру дивізіону «Захід»: ЦСК ВВС (Самара) — «Крилья совєтов” (Москва) — 4:2, 1:2 ОТ; «Аріада–Акпарс» (Волжськ) — «Газпром–ОГУ» (Оренбург) — 4:1, 4:3; «Нафтовик» (Альметьєвськ) — «Кристал» (Саратов) — 3:2 ОТ, 8:2; «Нафтовик» (Леніногорськ) — «Дизель» (Пенза) — 5:1, 3:1; «Хімік» (Воскресенськ) — «Титан» (Клин) — 3:2, 5:2; «Рязань» — «Дмитров» — 2:4, 1:5; «Кристал» (Електросталь) — «Капітан» (Ступіно) — 4:0, 4:1.

Андрій Фоменко (Україна Молода, 20.09.2007)

Андрій Фоменко

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Білоруське шило на російське мило !!!!!
Білоруське шило на російське мило
Андрій Фоменко

Негляда так, обосрал одних и других
Время рассудит. Но зачем убивать сразу такими статьями:

Та й навряд чи команди з Рязані й Альметьєвська сильніші за «Гомель» або «Німан».

Нет, чтобы написать про Химик, Крылья. Вредитель
Короче — удачи нашим пацанам. Фиг с ним — с плейофом, но показать все, на что способны в этом сезоне ,для популяризации хоккея и закладки фундамента для выхода в супер-лигу в следующем, просто обязаны. Ура, товарищи, Ура!