хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиЧемпионат УкраиныСьогодні розпочинається чемпіонат України

09-12-2002 12:31 Josh

Сьогодні матчем між ХК «Київ» та «Політехнік» стартує довгоочікуваний 11-й чемпіонат України з хокею. На відміну від минулих років, проводитись він буде за зміненим регламентом.
Єдиний професійний клуб України – ХК «Сокіл» (Київ) гратиме лише у фінальних матчах. Тому щоб стати суперником флагмана нашого хокею, 10 команд будуть вести боротьбу у двох дивізіонах. Так у Вищому (Дивізіоні «А») гратимуть три клуби які представлять Київ – ХК «Київ», ССК «Політехнік» та АТЕК, а «Барвінок» та «Дружба-78» – Харків.
У Дивізіоні «В» гратимуть такі клуби як – херсонський «Дніпро», львівський «Гладіатор», северодонецький «Хімік», одеська «Сонячна долина», та ХК «Сміла» (Черкаси).
За регламентом турніру, на першому етапі п’ять команд Дивізіону «А» проведуть двоколовий турнір. На цій стадії і визначиться три команди які напряму потраплять до плей-офф, а четвертий учасник виявиться після того, як буде зіграний матч між четвертою командою дивізіону А і переможцем турніру, де гратимуть клуби дивізіону В. Чемпіон України стане відомий 2 квітня.

Джерело: Громадське радіо

Гнездо

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Комментариев нет