хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеВідбувся семінар-нарада ФХУ

04-02-2008 16:36 Ленка

image
З 1 по 3 лютого у м. Яремча на Прикарпатті відбувся семінар-нарада ФХУ під назвою «Пріоритети та механізми створення матеріально-технічної бази хокею у 2008 році».
Однією з головних тем заходу стало обговорення виконання Державної цільової соціальної програми «Хокей України», яка є основною складовою підготовки до відзначення 100-річча українського хокею.
У своєму вступному слові до учасників семінару Президент ФХУ Анатолій Іванович Брезвін подав загальну інформацію щодо Указу Президента України про святкування у 2010 році 100-ї річниці українського хокею, зупинився на календарному плані спортивних заходів федерації, проведення яких заплановано на 2008 рік, зокрема, участі збірних команд у чемпіонатах світу та міжнародних турнірах, проведенню національного чемпіонату у вищій лізі, всеукраїнських дитячо-юнацьких змаганнях, регіональних турнірах, тощо.
В роботі семінару-наради прийняли участь перший заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту І.М.Шевляк, керівники Івано-Франківської обласної ради, облдержадміністрації, міські голови Івано-Франківську та Львову.
Про стан справ у національній збірній команді та про заходи із підготовки спортсменів до участі у чемпіонаті світу в Японії доповів віце-президент ФХУ Вадим Миколайович Сисюк.
Крім того, на семінарі-нараді були порушені питання про останні рішення Виконавчого комітету федерації щодо напрямків діяльності по розвитку дитячо-юнацького хокею та реформуванню системи підготовки хокеїстів в дитячо-юнацьких спортивних школах, та про загальні питання щодо підготовки до будівництва споруд із льодовим штучним покриттям в містах, визначених Державною цільовою соціальною програмою «Хокей України».

Джерело: ФХУ

Ленка

Вот что хочу сказать по этому поводу...


заседатели блин

И все-таки — почему бутылки с минеральной водой раставленны именно так? Как известно обслуживающему персонал всегда узнает — Кто на совещании главный? И стараются лучшее и больше поставить важнейшим гостям. Перед Завальнюком стоит две бутылки. Перед Брезвиным — одна. И что за чел перед которым стоят 3 бутылки?
А, и еще! Он когда-то обещал проекты обнародовать...
генка, не забудь спросить известно ли ему что о пущинском проекте, и что запланировано у их конторы на этот год, и запланировано ли вообще (т.к. по программе должны быть 12 катков, а по бюджету больше 4 не выйдет)

генка, с той стороны очевидно фотограф их не фоткал!

Илья так там в зеркало в отражении все видно Интересно раставленны бутылки на столе. Перед кем-то ни одной, а перед кемто по 3 бутылки. Почему? Имасу не поставили вообще — наказан?
Дед Мак Дак — Позвоню завтра Копылу, давно надо катки будут-3. Может он хоть что-то объяснит, хотя я понял он Бенди увлекся
Как всегда, обо всем и ни о чем. Хоть бы сказали, что со строительством катков
VIPER, фотку вставил внутрь.
генка, с той стороны очевидно фотограф их не фоткал!
Чисто для сравнения, у нас тоже семинар:
Учиться у знаменитого американского тренера Барри Смита захотели около 120 белорусских специалистов!
http://www.belta.by/ru/news/sport?id=198234
На этом Семинаре, или до него, Завальнюк подал Брезвину письмо от укр фанов желающих поехать в Японию — интересно каким местом к нам повернется ФХУ
«балакали-балакали — сіли та й заплакали " (с)
Как всегда ни о чем...........
Говорить многие могут....