хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиНациональная сборнаяБілоруське поповнення

08-04-2008 15:25 Leo

image
Головна новина вівторка – приїзд в табір збірної України четвірки білоруських легіонерів: «керамінівців» Віталія Люткевіча, Романа Сальникова, Дмитра Якушина і представника мінської «Юності» Олександра Матерухина.
Прямо з аеропорту «Хабаровськ» вищезазначений квартет виконавців відправився на тренування національної команди, але прибув в «Платінум Арену» під завісу уранішнього заняття, коли окремі хокеїсти «крутили велосипед», а основна група збірок завершувала намотувати круги навколо периметра майданчика.
Треба сказати, що ажіотаж напередодні товариського матчу «Амур» — Україна (10 квітня) зростає з кожним днем. Місцева прес-служба переконує, що аншлагу самій заповнюваній арені Росії в четвер не уникнути, а тому ніхто не здивувався, що на уранішнє тренування дружини Володимира Голубовича місцеві телеканали відрядили дві знімальні бригади.
Немов за замовленням представників мас-медіа півторагодинне заняття проходить вельми живо і динамічно. Відразу після розминки 18 польових гравців активно награють розіграш чисельної більшості («5 на 4» і «5 на 3»), а потім захисникам пропонується «шліфувати» кидки від синьої лінії (утішно, що переважно сходу), а форвардам в цей же час змагатися в умінні завершувати атаку з близької/середньої відстані.
Найбільш цікавим пресі показалося безконтактне протистояння хокеїстів один проти одного у форматі «три на три» (зміна через 45 секунд) на весь майданчик. Причому вибрані Володимиром Голубовичем ланки змагалися в строгій відповідності із стартовим побажанням наставника.
«Сині» (Гунько — Наваренко — Шахрайчук) протистояли «Жовтим» (Літвіненко – Варламов — Матвійчук)
«Сині» (Срюбко – Благою — Доніка) – «Жовті» (Цируль – Яковенко — Касянчук)
«Сині» (Побєдоносцев – Караульщук — Алексюк) – «Жовті» (Дяченко – Олецький — Семенченко)
Краще за інших в цій дисципліні виступила «трійка» Цируля, яка виграла свій мікро-матч у ланки Доникі з рахунком 2:0 (шайби закинули Яковенко і Касянчук). У інших мікро-дуелях переможець виявлений не був — нічия.
Щоб обмежити хокеїстів в просторі і маневрі Володимир Голубович придумав другу серію дуелі «три на три» (із зміною через 30 секунд), але вже в одній зоні і розташуванням воріт упоперек майданчика. Зрозуміло, результативність виросла, що не дуже обрадувало воротарів на чолі з тренером Юрієм Шундровим.
Під завісу уранішнього тренування всі польові гравці прийняли участь в серії буллітов, де кожен хокеїст зробив по одній спробі. Уміння реалізовувати виходи один на один у котрий раз підтвердив Дмитро Цируль, а його прикладу пішли Вадим Шахрайчук, Віталій Доніка, Андрій Срюбко, Валентин Олецький і Олександр Побєдоносцев. Інші промахнулися.

Джерело: ФХУ

Leo

Вот что хочу сказать по этому поводу...


> никогда нелюбил прессу!
«Краще за інших в цій дисципліні виступила «трійка» Цируля, яка виграла свій мікро-матч у ланки Доникі з рахунком 2:0»
а в звене Доники было два защитника, как минимум должны были в сухую продержаться. а они еще и пропустили 2 шайбы... не хорошо

що на уранішнє тренування дружини Володимира Голубовича місцеві телеканали відрядили дві знімальні бригади.

Гнать ТВ надо с тренеровок! Уверен, что японцы и венгры уже детально изучают наши тренеровки по записям