МатчіЧемпіонат УкраїниКомпаньон-УПБ – Барс 2:4

Начало: 19-03-2008 17:15

«Компаньон-УПБ» — «Барс» 2:4 (0:3, 2:0, 0:1).
Киев.
Шайбы: 3:33 Марковский (Савенко, Зиневич) (0:1 —- больш.). 12:38 Марковский (Зиневич, Николаев) (0:2). 15:51 Млынченко (Шевченко) (0:3). 37:05 Н.Сидоров (Черныш, Циркунов) (1:3). 39:17 Легачев (Руфанов, И.Сидоров) (2:3). 51:01 Проценко (Кича) (2:4).
Штраф: 12 —- 16.
Серия —- 0:1.

Вторые матчи 1/2 финала первенства Украины пройдут сегодня, 22 марта в Киеве. Сначала на лед спорткомплекса «Авангард» выйдут «Сокол» и «Харьков» (13.00), а затем выявлять сильнейшего будут «Барс» и «Компаньон-УПБ» (18.00). В случае необходимости третьи поединки серии состоятся в киевском «Авангарде» 23 марта.

Отличная игра. Впечатление потрясное! Мы пришли на тренировку с сыном и сначала расстроились, что ее переносят на час, но потом зато увидели настоящий хоккей и не пожалели. Жаль только, что почему-то такую самоотдачу, спортивную злость, красоту скорости и техники наших хоккеистов не популизируют как надо. Разве можно сравнить это с тем жалким зрелищем, которое нам предлагает телевидение и навязывают СМИ под названием «футбол» — «игра миллионов» как бы. К слову сказать в этот день миллинеры потели на Кубок Украины.. сравнивать не с чем. Не туда папики деньги вкладывают, видно бог мозгами их таки обидел ( для равновесия в природе наверное )
Шедевр
перепрошую за орфографічні помилки
Привіт усім! Про матч: чудово, масса емоцій, Компаньйон молодці, підтягнулися, швидкість, досить технічно, ще трошки б їм досвіду. Першу шайбу Барса забив Марковський діпгональ від захисника і вихід віч на віч, спокійно обіграв воротаря 1:0. компаньйон понніся відігруватися і пропустив контру, шайбу зробив Шевченко, нажаль не записав хто забив. Третю в ворота Приятеля поклав Млинченко (якщо вірити диктору) в стилі Благого, сильний удар від синьої лінії. 3:0 Перерва. На другий період підтягнулося досить багато вболівальників (чоловік 300 гадаю було). Гравці компаньйона закрутили каруселі, гра проходила переважно в зоні Барса, Бруль молодчина виручав. Компаньйон не давав вільно приймати шайбу, думати Барсівцям і в кінці періоду з інтервалом в дві хвилини заби два голи з п«ятачка, відчувалося що Барс підсів і якби не рятувальне закінчення періоду то тяжко б їм прийшлося. у перерві пішов до клозету але його зачинили, то ж прийшлося зрошувати прилеглі стіни спорткомплесу. вболівальники сперечалися на перекурі, приємно було чути, емоцій, суперечки (аж не повірив, що це ЧУ). Третій період можна назвати так: Досвід не проп«єш і не купиш барс вміло катав шайбу особливо не загострюючи ситуацію, головне аби вона не було у Компаньйона, гравці якого відчувши вагу результату стали скованіші. в ході гри Проценка вивели один на один з Приятелем, який спочатку відвів загрозу але впавши майже з-за воріт борис все ж зміг переправити шайбу в ворота. відразу компаньйон міг відігратися але не пощастило Сидорову. Барс відверто почав сушити гру. За дві хвилини до кінця вилучення в Барса, через 30 секунд Савченко викидає щайбу на трибуни і отримує 2 хв. За ним послідували Муханов і ще один барсівець, у Компаньйона вилучили Сагло. Але компаньонівці не змогли реалізувати перевагу, виходило все якось сумбурно, відчувається, що не вистачає баталій на такому рівні. Гра команд порадувала і кількість вболівальників на трубунах!
в киеве на авангарде на 17)))
Не слышали,
Где будет проходить вторая игра?
В Киеве или в Броварах?
Да игра была супер,очень напряженный был 1 период,если компаньон реализовал все возможности то счет был другой,надежда появилась при счете 2:3,но и ее судья похоронил,ни к чему были удаления на последних 2 минутах,очень понравился момент когда барс забил 4 шайбу воротарь просто умничка))))
4-2 На користь Барсів !
Загалом матч можна охарактеризувати однією тезою перемогла та команда яка більш якісно використала свої гольові моменти плюс фактор — Бруль був явно на боці Барсів а от Макс Приятель занатто нервував через що і помилявся мені здається головни битва буде таки у суботу а сьогодні була розвідка !!!