хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииОткрытый Чемпионат БеларусиСалют на іменини Сеуканда

08-12-2005 00:43 влаштували фанати в Палаці спорту Илья

На вулицю київських любителів хокею прийшло подвійне свято. По-перше, «Сокіл» після тривалої перерви повернувся до найбільшої критої арени країни. Добре, що в київському Палаці спорту мають звичку заливати лід для проведення новорічних ялинок із виставами на ковзанах, під це діло у середині грудня тут ще й етапи «Єврохокейчеленджу» проводяться. Інша справа — яка якість цієї ковзанки. Тренер «Сокола» Олександр Сеуканд нарікає на цю крижану кашу щоразу, коли «соколята» отримують можливість зіграти у «панських» умовах (однак навіть такий лід кращий, аніж той, що був на чемпіонаті світу у Відні, додав тренер мінських динамівців Любомир Покович). А щодо другого свята, то пан Сеуканд саме позавчора відзначав свій день народження — йому вже 55. І з ювілеєм на післяматчевій прес-конференції його жартома привітав наставник суперників. Мовляв, з такої нагоди ми подарували Саші та його підопічним одне очко. На що Олександр Юрійович відреагував теж не без дотепу: «Я радий, що колега не зіпсував нам свято, могло бути й гірше».
Загалом, тренери двох команд — лідерів чемпіонату Білорусі — погодилися, що найцікавішим для глядачів (але не для Поковича з Сеукандом) був перший період, коли гравці багато помилялися й багато закидали. Саме до першої перерви гості встигли двічі вийти вперед, а «Сокіл» — двічі відновити перевагу, причому суперники по разу реалізували чисельну більшість. А ось у двох наступних 20-хвилинках та в овертаймі Федоров і Черноскутов залишили свої ворота замкненими. Постаралися й захисники обох команд, і взагалі «хлопці перетерпіли», як сказав Сеуканд. Він, зокрема, виділив капітана Василя Бобровникова, який нарешті повернувся до основного складу після важкої травми і посилив першу трійку нападу (саме ця ланка записала на свій рахунок обидві шайби киян).
Наставник «соколят», котрі все ще залишаються лідерами ВЧБ за втраченими очками, подякував любителям хокею за масову явку в Палац спорту (а на трибунах зібралося аж 2850 глядачів). При цьому іменинник висварив «антифанатів», які у «футбольному» стилі кинули на майданчик запалений фаєр. Адже після такого арбітр міг запросто припинити матч, зарахувати господарям технічну поразку й позбавити видовища істинних уболівальників.

ТАБЛО

Відкритий чемпіонат Білорусі. 32-й тур

«Сокіл» (Київ) — «Динамо» (Мінськ) — 2:2 (2:2, 0:0, 0:0, 0:0)
Шайби:
Бутурлін (Громов, Богдановський, 4.27) — 0:1. Матвійчук (Олецький, Наваренко, 6.23) — 1:1. Журик (Проценко, Гальченюк, 13.29 — більш.) — 1:2. Олецький (Бобровников, Гунько, 15.11 — більш.) — 2:2.

Інші матчі: «Юність» — «Брест» — 3:2 ОТ, «Хімволокно» — «Німан» — 3:2, «Гомель» — «Керамін» — 6:6, «Вітебськ» — «Рига-2000» — 2:1, «Хімік-СКА»— «Металургс» — 2:1.

Лiдери: «Динамо» — 62 (32), «Керамін» — 58 (32), «Сокіл» — 58 (29), «Юність» — 56 (30), «Хімволокно» — 49 (30), «Рига-2000» — 47 (27), «Гомель» — 46 (31), «Брест» — 45 (31)...

Нестор Дим (Україна Молода, 08.12.2005)

Нестор Дим

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Та ніхрена про команду не думають а тільки про то куди діти надлишкові гормони
Мне понравилось как динамовские болельщики поддержали «Сокол», но с фаерами они реально прогнали!Это не футбол!
Ну вот, совсем другое дело
Вот только на лед был кинут не один фаер, а два. Жаль, что фотоаппарат не взял, сидел на 1-м секторе, так что было хорошо все видно.
Видимо хулсы не предусмотрели, что в закрытом помещении дым от фаеров не рассеется, все ж не открытое пространство. И на лед зря покидали, не надо было этого делать. А так, поддержка до запаленых фаеров была очень хорошая.