хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииЧемпионат УкраиныПташині бої тривають

08-04-2006 08:45 «Сокіл» відновив статус-кво у фіналі чемпіонату України Илья

Чутки про цікаві баталії у вирішальних матчах національної першості швидко поширилися Києвом. І, на відміну від першої зустрічі «Сокола» й «Беркута», коли глядачі лише під завісу зустрічі повністю заповнили трибуни, цього разу на старенькому «Авангарді» яблуку ніде було впасти з самого початку — більше тисячі прихильників найшвидшої у світі гри зайняли весь простір навколо майданчика. Причому цікаво було спостерігати розшарування зазвичай одностайної київської публіки: частина вболівальників скандувала — «Беркут!», решта — «Сокіл!».
Щоправда, позавчора ввечері «Беркут» уже не виглядав так агресивно, як у вівторок, і не зумів жодного разу пробити Ігоря Карпенка. Та й «Сокіл» вийшов на гру із зовсім іншим настроєм. Уже в першому періоді підопічні Олександра Сеуканда забезпечили собі певний гандикап і далі переважно контролювали хід матчу. Хоча у другому періоді у номінальних господарів був шанс відзначитися, коли вони чотири хвилини мали чисельну більшість. Проте цього разу Зіневичу, Марковському, Савченку й Синькову не щастило. Здається, фортуна просто поміняла свою прихильність. Та й сил у лідерів «Беркута» не було так багато, як треба для гідного спротиву, адже у команди Равіля Юлдашева є фактично лише дві бойові п’ятірки. Утім і «Сокіл», який не надто думав про поповнення заявки на чемпіонат України, іноді переходив на гру у дві найсильніші свої ланки, намагаючись «задавити» опонента.
Та навіть за відчутної переваги в рахунку багаторазового чемпіона України пристрасті на льоду вирували серйозні, тому арбітрам доводилося працювати в поті чола. Частенько їм адресували образливі викрики, переважно з боку лави запасних «Сокола». У першому поєдинку Максим Урда не помітив, як Полоницькому біля борту розбили обличчя до крові. А те, як позавчора «беркут» Марковський повалив на лід і повчив «уму-розуму» Ісаєнка, рефері Олег Лускань трактував як «поштовх суперника» і вилучив Марика лише на дві хвилини.
Попри гарячі емоції на майданчику, більшість хокеїстів обох команд доволі дружньо спілкувалися по завершенні двобою. Адже професіонали повинні вміти розрізняти сутички у грі й стосунки у повсякденному житті.
Третя, вирішальна, дуель фінальної серії чемпіонату України відбудеться сьогодні о 13.00.

ТАБЛО

Чемпіонат України. Фінальна серія до трьох перемог:

«Беркут» — «Сокіл» — 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Шайби: Матвійчук (Полоницький), 12:20 (0:1 — більш.). Гніденко (Олецький, Литвиненко), 16:03 (2:0). Олецький (Лясковський), 22:11 (3:0). Бобкін (Яковенко), 55:14 (0:4)
Рахунок серії — 1:1

Андрій Фоменко (Україна Молода, 08.04.2006)

Андрій Фоменко

Вот что хочу сказать по этому поводу...


А Сеуканд нервничал не по-детски...