хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииИгрокиВадим Шахрайчук: «Годинюк не був зацікавлений у тому, щоб я залишився»

30-07-2011 11:13 ritchie

Нападаючий київського «Сокола» та національної збірної України з хокею Вадим Шахрайчук, 37 років, продовжить кар'єру у Словаччині. Хокеїст підписав однорічний контаркт з клубом екстраліги «Зволеном».

«Мій агент повідомив про інтерес з боку цієї команди, — каже Шахрайчук «Gazeta.ua», — Думав над пропозицією кілька днів. Радився із сім'єю — чи потрібно воно мені чи ні. Все таки, це важко у плані побуту, адже треба їхати в іншу країну. Хоча клуб погодився виконати всі мої вимоги. Не знаю, як буде далі, але на папері все виглядає добре.

Якщо чесно, то я не планував вже нікуди їхати. Я вже наїздився світом. Та й сім'я у мене велика стала— півроку тому народилася донька (у Шахрайчука вже є син і донька). Але загадувати наперед ніколи не варто. Тепер підкорюватиму нові вершини.»

Чому вирішили прийняти пропозицію «Зволена»?

«Чемпіонат Словаччини входить до числа сильних європейських ліг. Це новий виклик. Вік у мене вже не юний. Хочеться доказати собі, що я ще на щось здатний. Там треба виходити і показувати результат. Дехто з моїх товаришів був здивований моїм вибором, мовляв «воно тобі треба? У тебе ж троє дітей. Сиди собі у Києві, спокійно виступай у чемпіонаті України і займаюся своїми справами.» Хоча більшість моїх знайомих мій вибір підтримали.»

Які завдання команда ставить на цей сезон?

«Наскільки мені відомо, будемо боротися за медалі, але глобальної стратегії клубу я ще не знаю. Команда раптово омолодила склад, але словацька молодь вміє грати у хокей. Крім того, «Зволен» ще хоче підписати кількох іноземців, можливо навіть когось із канадців.»

Коли приєднаєтесь до нового колективу?

«На початку серпня. Зараз вирішую питання з візою.»

Сім'ю заберете із собою?

«Спочатку поїду один, вирішу всі побутові питання, а тоді буде видно, що до чого.»

Мовний бар'єр може стати для вас проблемою?

«Словацька мова схожа до української. Половина слів зрозуміла, а решту можна здогадатися, тому мова не стане проблемою для мене. Головне знайти спортивну мотивацію, щоб виходити на лід і викладатися всі 60 хвилин.»

Які ще варіанти продовження кар'єри у вас були?

«Мав схожі пропозиції від європейських клубів. Команди Континентальної хокейної ліги не кликали. Ще була пропозиція від одного з київських клубів. Називати його не буду. Але тоді я вже пообіцяв «Зволену», хоча контракт ще не підписав. Зрозуміло, що за грошима та особистим контрактом ця команда не могла тягатися зі «Зволеном» і близько.»

«Сокіл» не намагався вас втримати?

«Ні. Клуб навіть нічого не пропонував мені. «Сокіл» мені ще винен зарплату за два місяці. Деяким хлопцям, які перейшли у «Беркут», пропонували залишитися у команді. Вони також хотіли, щоб з ними розрахувалися, а клуб ставив питання так «ви підпишіть контракт, а ми з вами розрахуємось».

Наскільки мені відомо Годинюк (наставник «Сокола») не був зацікавлений у тому, щоб я залишився. Можливо, він боявся, що я похитну його авторитет чи думав, що я буду його підсиджувати. Там все дуже закручено. З одного боку, йому потрібен такий хокеїст, а з іншого його не влаштовує те, що я беру ініціативу у роздягальні на себе.

У всіх командах, де я грав, перш за все вітаються гравці з лідерськими функціями, які можуть завести команду не тільки на полі, але й у роздягальні. Це можна запитати у будь-якого гравця, тих же Климентьєва, Срюбка і Сімчука, які встигли пограти у багатьох командах. Може справа у тому, що Годинюк молодий тренер і побоявся цього. Це така справа.»

Навесні збірна України невдало виступила на домашньому чемпіонаті світу — зайняла третє місце. Після цього команду залишив канадець Дейв Льюїс.

«Збірна виступила непідготовленою. Це стосується і молодих хокеїстів, і ветеранів. Якщо серйозно, то це був бардак. Безпосередньо до турніру ми готувались шість днів. Цього було занадто мало.

Поки невідомо хто його замінить. Але побутує думка, що варто підписати фахівця на 3-4 роки. Я з цим не згоден. Якщо підписувати контракт, то за схемою 1+3, щоб за рік тренер дав результат, довів, що вартий цієї посади. У противному випадку можна підписати будь-якого фахівця на чотири роки, який потім скаже «вибачте, у мені нічого не вийшло».

Я б надавав перевагу канадським фахівцям. Цього року нам не вдалося вийти у вищий дивізіон, але там були об'єктивні причини. Не дивлячись на те, що турнір був домашнім, ніякої допомоги це нам не дало. У вітчизняних фахівців замилене око. Образно кажучи, наставник «Сокола» викликатиме у збірну своїх підопічних. Так само вчинить тренер «Донбаса».

А іноземець дивитиметься хто сильніший на сьогоднішній день і того викликатиме. Так робив Льюїс. Деякі провідні хокеїсти, які не виконували установок тренера з першої ланки потрапляли у четверту. Прізвищ не називатиму.

І не варто забувати, що хокей — це канадський вид спорту. В Європі канадські фахівці користуються популярністю. Хоча заманити сюди хорошого спеціаліста буде дуже важко. Для цього потрібно робити хороші умови особистого контракту.

Минулого сезону донецький «Донбас» уперше став чемпіоном України, а наступний сезон команда виступатиме у Вищій російській лізі.

«ХК «Донбас» — молодці! Хотілося, щоб вони ще раніше зробили таку команду, але видно їм було не до хокею. Зараз вони почали розвиватися.

Але эдине, що зможе зрушити хокей з мертвою точки в Україні — це команда КХЛ. Буде вона у Києві, Донецьку чи Львові, це не принципово. Вона передбачає створення молодіжної команди, за яку виступатимуть молоді українські хокеїсти. Для гравців — це хороша школа. Через рік-два молодь вже зможе скласти конкуренцію ветеранам. Таким шляхом пішли Білорусь, Казахстан, Латвія. Одна Україна залишилась.

Проблема у тому, що у нас не спортивні політики. Взагалі в Україні жоден вид спорту, за винятком футболу, не отримує потрібної уваги та фінансування. Тому такі результати всюди.

gazeta.ua

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Хоккей. Преемственность поколений.
http://www.newstube.ru/media/xokkej-preemstvennost'-pokolenij
вайнер скул рекомендую всем
Можливо скажу провокативну річ але його від'їзд з Сокола це скоріше плюс для клубу в команді давно треба було проводити кардинальне омолодження складу і Шах тут скоріше заважав би ніж допомогав туму особливих варіантів в нього і не було або Беркут або якась Ліга центральої , східної Європи він вибрав останє і можливо найкраще у будь якому випадку бажаю йому усього найкращого !
Слава, не показуй свою несостоятельность, как маленький мальчик все ему мешают. А то что ты сам для того чтобы протащить своего человека в «школу» вывеску поменял, выгнал тренера, а потом вывеску сменил обратно. Тебе давали шанс, но видать не твое это.

Завальнюк: Они тырят мелочь по карманам. Если ты хочешь что-то поменять, они тебе мешают.

http://video.mail.ru/inbox/iddiksha/_myvideo/68.html

Вячеслав Завальнюк: А то у нас раньше отвечал за это Коваль, знаменитый такой деятель. Сегодня проснулся — захотел и правила поменял. Завтра проснулся — снова поменял.

Гость

А у нас хоккеем занимаются те, кто далек от этого. Они могут работать в хоккее, но на уровне ЖЭКа.

если теперишние ФХУисты это максимум руководители ЖЭКа ,то Христич, Житник, Симчук, Шахрайчук эо максимум уровень дворников в этом ЖЭКе ,без опыта и без образования! Ихние дети гораздо умнее и практичнее за их самих ,потому что живут припеваючи Сидя у своих заезженных пап на шее вместе со своими мамками и получают образование ,зная что папа заработает,а где и как их не интересует!
Надо менять людей в Федерации, потому что они не могут работать на высшем уровне. Они тырят мелочь по карманам. Если ты хочешь что-то поменять, они тебе мешают.

Нужно привлекать авторитетных ребят — таких, как Христич, Житник, Симчук, Шахрайчук. А у нас хоккеем занимаются те, кто далек от этого. Они могут работать в хоккее, но на уровне ЖЭКа.

——————————————————-

Ржачка! ФХУисты хоть тырять по карманам научились, а все выше перечисленые ничего по жизни делать не умеют. Максимум их способностей — с протянутой рукой на паперти стоять (при том что хоккеистами они были великими)!
Надо менять людей в Федерации, потому что они не могут работать на высшем уровне. Они тырят мелочь по карманам. Если ты хочешь что-то поменять, они тебе мешают.

Нужно привлекать авторитетных ребят — таких, как Христич, Житник, Симчук, Шахрайчук. А у нас хоккеем занимаются те, кто далек от этого. Они могут работать в хоккее, но на уровне ЖЭКа.
http://www.hotice.ru/events/interview/11599/?%3F=&pg=interview&id=11599

Ще була пропозиція від одного з київських клубів. Називати його не буду. Але тоді я вже пообіцяв «Зволену», хоча контракт ще не підписав. Зрозуміло, що за грошима та особистим контрактом ця команда не могла тягатися зі «Зволеном» і близько.»

Тут правду говоришь ! На те деньги ,которые вы с срюбом затребовали у Жвании ,Марковский пятеро Бульбашей привель!
Дааа Вадим — это и есть вся твоя сущность. Взял бы лучше группу начинающих и там покомандовал бы и пацанами и родителями. А так — это пустословие.

Наскільки мені відомо Годинюк (наставник «Сокола») не був зацікавлений у тому, щоб я залишився. Можливо, він боявся, що я похитну його авторитет чи думав, що я буду його підсиджувати. Там все дуже закручено. З одного боку, йому потрібен такий хокеїст, а з іншого його не влаштовує те, що я беру ініціативу у роздягальні на себе.

Мы все с удовольствием понаблюдаем и почитаем о том как ты в Зволене сделаешь малейшее поползновение взять инициативу в свои руки ,даже не то что в раздевалке ,а под Ледовым комплексом хотя бы!
Так что ,ты пока не спеши семью перевозить ,пока неоределился с применением своей инициативы ведь еще неясны последствия этих твоих проявлений!
Не гоже так говорить о тренере. Вот когда станешь тренером, тогда и покажешь свой авторитет.
вадим молодец!всегда уважал этого человека.жаль что его обсирают всякие недоболельщики

Дехто з моїх товаришів був здивований моїм вибором, мовляв «воно тобі треба? У тебе ж троє дітей. Сиди собі у Києві, спокійно виступай у чемпіонаті України і займаюся своїми справами.»


В принципе в этой фразе описана мотивация большинства игроков ЧУ.