хоккей, hockey, сокол киев, сокіл київ, sokol kiev kiew, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей

Хокейні новиниНаціональна збірнаТренерский штаб Анатолия Хоменко на первый учебно-тренировочный сбор вызвал троих игроков киевского «Беркута».

27-11-2011 09:27 ritchie

Артем Гниденко. В этом сезоне нападающий киевлян играет в первом звене. Статистика форварда говорит сама за себя – в 19 матчах за «Беркут» Гниденко набрал 22 пункты (9+13 по системе гол+пас). К тому же, Артем является лучшим игроком не только «Беркута», но и всей Профессиональной лиги по показателю выигранных вбрасываний.

Денис Исаенко. Защитник в сборную Украины привлекался неоднократно: в хоккейке Национальной команды Исаенко провел шесть чемпионатов мира. В первенстве Украины в составе «Беркута» Денис так, как и Артем Гниденко, выступает в первом звене. Статистика игрока 19 матчей – 9 пунктов (2+7 по системе гол+пас).

Роман Щербатюк. Еще один представитель защитной линии «Беркута» в сборной Украины. Роману в своей карьере так же доводилось играть в сборной Украины, при чем, во всех возрастных категориях – и U18, и U20, и в Национальной. За взрослую команду Щербатюк дебютировал в этом году – на чемпионате мира в Киеве. Кстати, ради Щербатюка тренерский штаб канадца Дейва Льюиса отправил домой опытнейшего защитника, нынешнего лидера жлобинского «Металлурга» Василия Полоницкого. Статистика этого сезона в чемпионате Украины у Романа 19 матчей – 6 очок (2+4 по системе гол+пас).

Отметим, что первый учебно-тренировочный сбор украинцев будет проходить с 10 по 18 декабря в Киеве, по окончанию тренировочного процесса сборная Украины, согласно планам тренерского штаба, должна сыграть на товарищеском турнире в Румынии.

ХК «Беркут»

Ось що хочу сказати з цього приводу...


realdeal на челенжере себя многие смогут проявит ,если им дадут достаточно игрового времени !
Но на ЧМ в Словению поедут однозначно вот эти игроки Симчук ,?????,Шафаренко-Матерухин-Варламов,
Люткевич-Победоносцев,Доника-Касянчук-Шахрайчук,
Срюбко-Дн.Исаенко,Гниденко-Матвийчук-О.Тимченко,Наваренко,???????-??????-???????,??????-????,?????
!
То есть, еще остались —одно вратарское ,четыре нападения и два защиты!
На которых последние время сидели :Федоров,Карпенко,Селиверстов;
Нименко,Дм.Исаенко,С.Черненко,Сальников,Яковенко,Литвиненко,Цыруль;
Щербатюк ,О.Благой,Лясковский,Толкунов,В.Тимченко,Климентьев.
Кто ,по твоему,сильнее сейчас в своих амлуа и достоен конкурировать с этими игроками на завоевания оставшихся мест в составе Сборной??
Эх,этих бы в сборную-Дубровин,Дыдыкин,Егин,Есипов,Пискунов,Белухин,Журун,Кочетков,да и Царь не помешал бы.
Так і я не проти Ісаєнка, просто не розумію, чому він безальтернативна кандидатура в збірну.
Щодо непоказовості успіхів в ЧУ, то слід нагадати, що наприклад той-таки Благий дуже непогано провів минулий сезон у Казахстані. А от які успіхи у Ісаєнка? Нічого ні в ВХЛ не показує, ні за три матчі в ПХЛ ніяк себе не проявив.
А щодо чекерської ланки, то нехай вона спочатку з'явиться. Маю сумнів, що Хоменко буде використовувати подібну тактику.
Зодчий, ну про Куликова ты загнул!
Наверно даже я 20 защитников лучше него назову. А 10 — это не проблема.
Младше него, не так и много. Но это не о чем не говорит. И, например, того же Новикова я считаю как минимум не хуже
realdeal
Да я не против Благого или Кириченка,но пусть они себя проявят в сборной на челенджере.А для чеккерского звена и не нужны снайперы,там несколько другие задачи,да результативная игра в ЧУ не показатель.
28-11-2011 22:48
Гость
Почему 8 защитников?В заявке на ЧМ по- моему 22 игрока или я что-то пропустил?У нашей сборной кажись всегда было 2-7-13,или нет?
Зодчий

А щодо Шаманського,або ще якогось гравця,то може той же Донбасс просто не його команда,або партнери не ті.

,ага,целый год были ти ,а теперь не ти и команда не его!
Зодчий
Дивно чути, що саме на місце в четвертій ланці йому нема конкурентів. Зазвичай на місце в першу або другу ланку претендентів не так багато, а от якраз на четверту — по самі вуха. Чекерської ланки у Хоменка майже напевно небуде, не того виховання він тренер. А як снайпер чи бомбардир він (Дм. Ісаєнко) явно поступається Благому або Кириченку, або Квітченку, або Гнітьку. Є чимало гравців більш вправних в атакувальних діях, не менш швидкісні, і майже не менш жорсткіші.
Илья
Стосовно Німенка. Не бачив всіх останніх зустрічей донців, а лише деякі. Але все рівно ефективність Німенка залишає бажати кращого. Якщо правильно порахував, то у 20 матчах у нього 2(!!!) шайби. Це форвард збірної? А Смолін раніше у трійці з Росляковим та Бабинцем грав, потім Аверкін там центром був, а зараз він не грає десь вже 3 матчі.
Зодчий

На мой взгяд они на первую 7 не тянут,в сборную попадут если вылетит Клим(травма) или не приедут Разин или Срюбко

Вот тебе восемь основных защитников Сборной ,которые поедут в Любляну весной:Победоносцев-Люткевич,Толкунов-Климентєв(якщо не завадить травма),Срюбко-Полоницький,Наваренко-Дн.Исаенко.
Если ктото будет на момент отьезда сборной не в состоянии взапасе есть еще Вл.Алексюк,О.Благой и Щербатюк.Все!

а места в сборной Навара и Дн.Исаенко кому пророчишь

На мой взгяд они на первую 7 не тянут,в сборную попадут если вылетит Клим(травма) или не приедут Разин или Срюбко
Гость, ну что ты так Нименко не любишь? Есть лиди подеревяннее него...
Зодчий

Захисники:Победоносцев,Люткевич,Толкунов,Климентєв(якщо не завадить травма)+3 вакансії(Разін,Срюбко,якщо відпустять клуби,можливо Полоницький)

,а места в сборной Навара и Дн.Исаенко кому пророчишь??Ведь заэтой двойкою место забито еще лет на пять как минимум!
Не знаю що там за кіпіш з Толкуновим був,але керівництво збірної змінилося,до того ж проти Колеснікова він не піде,думаю що шансів побачити його в збірній набагато більше ніж Разіна.Ісаєнко нормальний гравець для 4 ланки,не бачу осбливої конкуренції йому.Щодо оновлення-Колеснікову потрібен вихід збірної у вищий дивізіон,що б отримати право проведення чемпіонату світу,а там будівницвто палацу і інший розпил бюджетних коштів і т. п.Так що не до оновлення.А ось на челенджери треба викликати всіх хто не потрапив до мого варіанту збірної-хай себе покажуть і на інших плдивляться.
realdeal

А що Німенко, у нього взагалі сезон не йде. Не здивуюсь, якщо в Донбасі Смолін та Німенко наступні на вихід.

у его прошлый сезон тоже был не ахти!36 играх 3 гола и 6 передач http://www.icehockey.kz/files/championship/stat11/kazahmis.pdf
Ну и что? Место в составе Нац.Сборной за им забетонировано,впрочем как уже и за Дмитрием Исаенко
Там еще вроде что-то про Румынию было, мол пусть катятся в свою Румынию!

Ник@нет : К нападающим добавь Кириченко.... Как Виталик мог Сеуканду не подходить..... не понимаю.


«Как, как, каком к верху» (© к/ф О чем говорят мужчины). Могу напомнить интервью 5летней давности (оригинал вроде уже с интерета слетел, но у меня все ходы записаны

После худшего сезона в своей истории киевский «Сокол» лишится «невменяемых игроков», играющих «хуже циркового медведя».
Руководство клуба сделало соответствующие выводы. Как заявил нам генеральный менеджер «Сокола» Василий Фадеев, по окончании сезона состав команды изменится больше чем наполовину. На тех, кто несколько лет назад считался перспективным, но сейчас только регрессирует, поставят крест:
– В команде 10-12 человек невменяемых, неспособных учиться на своих ошибках. Из матча в матч повторяется одно и то же. Легче медведя из цирка научить играть в хоккей, чем работать с этими людьми. Ну не дано им играть в хоккей на высоком уровне!

realdeal: А що Німенко, у нього взагалі сезон не йде. Не здивуюсь, якщо в Донбасі Смолін та Німенко наступні на вихід.


Вибачаюсь, а ти останні матчі Донбасу бачив? Німенко з Благим дуже класно разом грали! А хто такий Смолін я дісно не згадую...
Нормальний список, по більшості згоден. Але начебто Толкунова у збірній більше не побачать через якісь там проблеми особистого характеру, тож чи варто його включати у список?
І взагалі не розумію, що робить у складі Ісаєнко та ще й як «залізний»? Що в ньому взагалі такого? Гарний чекер?
Та й оновлення у збірній якось не виходить
Зодчий К нападающим добавь Кириченко.... Как Виталик мог Сеуканду не подходить..... не понимаю.
«залізний» список.
Мій варіант
Воротарі:Сімчук+1 вакансія(вірогідно Селіверстов)
Захисники:Победоносцев,Люткевич,Толкунов,Климентєв(якщо не завадить травма)+3 вакансії(Разін,Срюбко,якщо відпустять клуби,можливо Полоницький)
Нападаючі:Шафаренко,Матерухін,О.Тимченко,Міхнов,Варламов,Касянчук,Шахрайчук,Доніка,Дм.Ісаєнко+ 4 вакансії(Кітченко,Рамазанов,Гонгальский,якщо нічого не завадить їм Бондарев або Гніденко)
За НХЛівців мовчу
А що Німенко, у нього взагалі сезон не йде. Не здивуюсь, якщо в Донбасі Смолін та Німенко наступні на вихід.
Знати б ще цей «залізний» список.
Назвати-то я можу (особливо захисників), але це все досить суб'єктивно і 100-відсотково викличе тут жваві суперечки. Точно знаю 2 десятки укр. захисників кращих від Куликова (разом із «залізними»). І ще стільки ж мінімум не гірших від нього. Але ти може відкинеш половину з них, адже маєш інакшу точку зору, тож безглузда справа.
І щодо напів, чого одразу 30-тьох? Цируль універсал? Напевно, що ні. Лівий, в кращому випадку просто крайній (з обох боків), тож і список треба скорочувати.
realdeal

І це абсолютно не значить, що Благой або тим більше Ісаєнко чи Бабинець кращі від Кириченка, Сидорова чи Гаврилюка.

,а Нименко?
А щодо Шаманського,або ще якогось гравця,то може той же Донбасс просто не його команда,або партнери не ті.Хоккей не футбол,тут дуже багато нюансів.Можливо Касатонов ніколи б не став великим гравцем як би не грав у парі з Фетісовим.
realdeal
З тобою я цілком згоден,у кожного є свій погляд,а хто сильніший буде визначати Хоменко.Для того щоб добрати до основи збірної ще 7-8 гравців,на челенджерах потрібно переглянути побільше гравців.Якщо виключити із списку 14 «залізних» збірників,яких не має сенсу переглядати,то назви будь ласка три десятка українских хоккеїстів сильніших за Цируля,або 10 захисників сильніших за того ж Куликова.

Зодчий: То что они вылетели из состава Донбасса ни о чем не говорит,тот же Шаманский в Соколе один из лутчших,а то же выгнали.


Значить Донбас на голову сильніший від Сокола і його не найкращі гравці стають лідерами в інших командах? Я правильно зрозумів?
Шаманського вивели ж не зі складу «першого» Донбасу, а з «другого». У Донбасі він набрав 9 очок в 18 матчах, в Соколі — 4 за три поєдинки, але ж команди з однієї ліги. Тож про що взагалі розмова? Тут виключно питання в тренері. І це абсолютно не значить, що Благой або тим більше Ісаєнко чи Бабинець кращі від Кириченка, Сидорова чи Гаврилюка.
Артемыч

и чем он Львам поможет, этот Долгих? сколько ему? 30 лет? он где-то играл, кроме третьих-вторых лиг России?

Р.Долгих 29 лет ,он всю дорогу Долгих играл в высшей лиге России! http://hockey.penza.net/player.asp?TXT=3657 за исключением пары сезонов в Экстралиге Белоруси и Высшей лиги Казахстана где в сезоне 2008-2009 стал чемпионом Казахстана и вошол в тридцатку лучших бомбардиров ПлейОффф !http://www.icehockey.kz/kz_championship/
Неандерталець

Хто підкаже — де Цируль подівся ?

уехал домой в Харьков!
Следующие
Загрузка...