хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеКанал «Хокей» розпочинає мовлення 22 січня

14-01-2012 10:09 ritchie

В неділю, 22 січня, розпочинає мовлення український телеканал «Хокей».

Як повідомив ТелеПростору шеф-редактор телеканалу Олександр Мащенко, мовлення розпочнеться о 5:00 ранку.
За його словами, офіційний запуск відбудеться на Матчі всіх зірок Професійної хокейної ліги, який відбудеться 22 січня в київському Палаці Спорту.

«Ми будемо транслювати онлайн 3-4 матчі на день, будуть випуски новин, а також власний продукт. Мовлення цілодобове, робоча мова — українська», — заявив Мащенко. Він також розповів, що «Хокей» планує показувати матчі NHL, КХЛ, ВХЛ, ПХЛ, чемпіонату Швейцарії, а також, можливо, ігри чеської першості.

Мащенко зазначив, що коментаторами на каналі будуть працювати Денис Босянок, Вадим Плачинда, Олександр Сукманський, Василь Полотай, Андрій Столярчук, Андрій Фоменко.

Шеф-редактор каналу повідомив, що абоненти компанії «Воля» зможуть переглядати «Хокей». «Канал з'явиться замість РТР-Планета», — заявив він.

Раніше повідомлялось, что директором телеканалу «Хокей», який має ліцензію на супутникове та на ефірне цифрове мовлення, став Ігор Герасько.

Окрім цього, в «Хокею» змінилися юридична та фактична адреси в Києві (проспект Маяковського на вулицю Вавилових), а також супутниковий ретранслятор та оператор телекомунікацій.

Замість «Укркосмосу» оператором став Sattelecom, з чийого аплінку, як відомо, на супутник піднімаються телеканали групи «Інтер» та канал «Гамма». Відповідно, «Хокей» вийде в ефір на супутнику Amos 3, а не Astra 1G.

Нагадаємо, що засновником і власником каналу «Хокей» є хокейний клуб «Донбас» з Донецька, який належить віце-прем'єр-міністру — міністру інфраструктури Борису Колеснікову. Під час отримання ліцензії влітку 2011 року представники каналу обіцяли його запуск у січні-лютому 2012 року.

Телепростір

Вот что хочу сказать по этому поводу...


7:0 — что там смотреть...
Fleury, а что, плохой был матч? Я этот не смотрел, но вообще смотрю иногда домашние матчи Виннипега, атмосфера там на арене душевная))
хто матчи нхл выбирает для трансляций? нах тот виннипег-флорида было показывать — ведь полно матчей,где играли более сильные соперники —бостон\нью-джерси и пр.
почему не показывают канал хокей
вчера (ЛА-ОТТ)и сегодня(ВШ-БОС) — звук уже понасыщеннее... и комментаторы поинтенсивнее работают... прогресс радует
Ramazotti, я навіть не знаю як це назвати... це «Воля-Львів».... і все більш нема слів......
mc_vova, эта на Раша, або це файна Юкрайна
мдє знов дзвонив на «Волю» і знову в тех службі підтримки жодної інформації...таке враження, що про цей канал вони і знати не знають....як надоїв цей безпредєл Волі-Львів, на 122 каналі.... грьобаний НТВ Баскетбол, дивитись чемпіонат Росії і Євролігу... о це дуже «цікаво» ....Євроспорту нема.... каналу Хокей нема..і саме гірше жодної перспективи на те що канал підключать...вони мене спитали. а звідки взагалі в мене інформація про цей канал, таке враження шо вони в Китаї живуть
mc_vova, заходишь в Меню-инсталляция-ручная настройка и просто нажимаешь на пульте «ОК».

И все.

Потом ищешь Тест4.
hockey columnist, а робили щось з тюнером самим? треба заходити в опції і обновляти список каналів, частоти?
mc_vova, у меня было 2 канала с названием Тест-4. Но он должен быть обязательно.
mc_vova, понятия не имею, так как не пользуюсь Волей. Обнови список каналов и проверь в первую очередь test 4 и 122-й. Если нет, то тогда проверяй все остальные «тесты». Канал должен быть.
test 4, 122 канал?
Materukhin, хотя би в Промо Режиміф, скажіть як його знайти??? і в якому він зараз цифровому пакеті?? який номер каналу ?
По идеи, «Воля» где-то с марта «Хоккей» должна будет перевести из режима промо-просмотра в пакет «Спорт». Так обычно они всегда делают с подобными телеканалами.
hockey columnist, дякую дуже, а замість якогось каналу чи замість тест ??? і в звичайному пакеті з тюнером чи брали ще +спортивний пакет??
hockey columnist, працює вже в Києві на«Волі» тк «Хокей» ?
спасибо.

не знал такого сайта
Стрелец, откуда инфа?скинь ссылку на программку?
завтра в 17.30 СКА-Динамо (М), а потом — Беркут-Сокол
все равно непонятно —кто выбирал матчи вместо интереснейшего Бостон- Филадельфия крутят аутсайдеров...
хотя,как говорится — и на том спасибо...
да я просто так, чтобы поддержать тему... а то никто ничего не пишет сегодня
Fleury, по-любому нужно радоваться что хоть так. Лучше херово чем вообще никак...
счас радии интереса включил —показывают Эдмонтон-Калгари ... звук оригинальный(шум трибун,коньков\клюшек и пр.) приглушен плюс монотонное бормотание диктора — имхо,мне такое не очень нравится...
http://tvzone.com.ua/air-tv нашел списки каналов на DVB-T и DVB-T2, кому нужно смотрите.
но качество картинки на канале (и звука) не очень... особенно, если сравнить с тем,что можно скачать из сети... там НХЛ идет мин 960Х540, а часто и 1280Х760 — это ,можно сказать,HD... а «хоккей» показывает, как двд
15 шт — это,наверное тюнер мпег2 еще.... если мпег4 — там больше... но и этот стандарт скоро отменят — договорились ,что будет двбт2 —у меня с ним прописывается под 50шт... только много в тестовом режиме пока...
artist_serg, ну сколько раз можно повторять: DVB-T — формат устаревший, Хоккей транслируется в DVB-T2! Поэтому если у тебя телик ловит только DVB-T, то не судьба... Придется приставочку покупать...
Следующие
Загрузка...