хоккей, hockey, сокол киев, сокіл київ, sokol kiev kiew, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей

Хокейні новиниХокей в УкраїніКанал «Хокей» розпочинає мовлення 22 січня

14-01-2012 10:09 ritchie

В неділю, 22 січня, розпочинає мовлення український телеканал «Хокей».

Як повідомив ТелеПростору шеф-редактор телеканалу Олександр Мащенко, мовлення розпочнеться о 5:00 ранку.
За його словами, офіційний запуск відбудеться на Матчі всіх зірок Професійної хокейної ліги, який відбудеться 22 січня в київському Палаці Спорту.

«Ми будемо транслювати онлайн 3-4 матчі на день, будуть випуски новин, а також власний продукт. Мовлення цілодобове, робоча мова — українська», — заявив Мащенко. Він також розповів, що «Хокей» планує показувати матчі NHL, КХЛ, ВХЛ, ПХЛ, чемпіонату Швейцарії, а також, можливо, ігри чеської першості.

Мащенко зазначив, що коментаторами на каналі будуть працювати Денис Босянок, Вадим Плачинда, Олександр Сукманський, Василь Полотай, Андрій Столярчук, Андрій Фоменко.

Шеф-редактор каналу повідомив, що абоненти компанії «Воля» зможуть переглядати «Хокей». «Канал з'явиться замість РТР-Планета», — заявив він.

Раніше повідомлялось, что директором телеканалу «Хокей», який має ліцензію на супутникове та на ефірне цифрове мовлення, став Ігор Герасько.

Окрім цього, в «Хокею» змінилися юридична та фактична адреси в Києві (проспект Маяковського на вулицю Вавилових), а також супутниковий ретранслятор та оператор телекомунікацій.

Замість «Укркосмосу» оператором став Sattelecom, з чийого аплінку, як відомо, на супутник піднімаються телеканали групи «Інтер» та канал «Гамма». Відповідно, «Хокей» вийде в ефір на супутнику Amos 3, а не Astra 1G.

Нагадаємо, що засновником і власником каналу «Хокей» є хокейний клуб «Донбас» з Донецька, який належить віце-прем'єр-міністру — міністру інфраструктури Борису Колеснікову. Під час отримання ліцензії влітку 2011 року представники каналу обіцяли його запуск у січні-лютому 2012 року.

Телепростір

Ось що хочу сказати з цього приводу...


7:0 — что там смотреть...
Fleury, а что, плохой был матч? Я этот не смотрел, но вообще смотрю иногда домашние матчи Виннипега, атмосфера там на арене душевная))
хто матчи нхл выбирает для трансляций? нах тот виннипег-флорида было показывать — ведь полно матчей,где играли более сильные соперники —бостон\нью-джерси и пр.
почему не показывают канал хокей
вчера (ЛА-ОТТ)и сегодня(ВШ-БОС) — звук уже понасыщеннее... и комментаторы поинтенсивнее работают... прогресс радует
Ramazotti, я навіть не знаю як це назвати... це «Воля-Львів».... і все більш нема слів......
mc_vova, эта на Раша, або це файна Юкрайна
мдє знов дзвонив на «Волю» і знову в тех службі підтримки жодної інформації...таке враження, що про цей канал вони і знати не знають....як надоїв цей безпредєл Волі-Львів, на 122 каналі.... грьобаний НТВ Баскетбол, дивитись чемпіонат Росії і Євролігу... о це дуже «цікаво» ....Євроспорту нема.... каналу Хокей нема..і саме гірше жодної перспективи на те що канал підключать...вони мене спитали. а звідки взагалі в мене інформація про цей канал, таке враження шо вони в Китаї живуть
mc_vova, заходишь в Меню-инсталляция-ручная настройка и просто нажимаешь на пульте «ОК».

И все.

Потом ищешь Тест4.
hockey columnist, а робили щось з тюнером самим? треба заходити в опції і обновляти список каналів, частоти?
mc_vova, у меня было 2 канала с названием Тест-4. Но он должен быть обязательно.
mc_vova, понятия не имею, так как не пользуюсь Волей. Обнови список каналов и проверь в первую очередь test 4 и 122-й. Если нет, то тогда проверяй все остальные «тесты». Канал должен быть.
test 4, 122 канал?
Materukhin, хотя би в Промо Режиміф, скажіть як його знайти??? і в якому він зараз цифровому пакеті?? який номер каналу ?
По идеи, «Воля» где-то с марта «Хоккей» должна будет перевести из режима промо-просмотра в пакет «Спорт». Так обычно они всегда делают с подобными телеканалами.
hockey columnist, дякую дуже, а замість якогось каналу чи замість тест ??? і в звичайному пакеті з тюнером чи брали ще +спортивний пакет??
hockey columnist, працює вже в Києві на«Волі» тк «Хокей» ?
спасибо.

не знал такого сайта
Стрелец, откуда инфа?скинь ссылку на программку?
завтра в 17.30 СКА-Динамо (М), а потом — Беркут-Сокол
все равно непонятно —кто выбирал матчи вместо интереснейшего Бостон- Филадельфия крутят аутсайдеров...
хотя,как говорится — и на том спасибо...
да я просто так, чтобы поддержать тему... а то никто ничего не пишет сегодня
Fleury, по-любому нужно радоваться что хоть так. Лучше херово чем вообще никак...
счас радии интереса включил —показывают Эдмонтон-Калгари ... звук оригинальный(шум трибун,коньков\клюшек и пр.) приглушен плюс монотонное бормотание диктора — имхо,мне такое не очень нравится...
http://tvzone.com.ua/air-tv нашел списки каналов на DVB-T и DVB-T2, кому нужно смотрите.
но качество картинки на канале (и звука) не очень... особенно, если сравнить с тем,что можно скачать из сети... там НХЛ идет мин 960Х540, а часто и 1280Х760 — это ,можно сказать,HD... а «хоккей» показывает, как двд
15 шт — это,наверное тюнер мпег2 еще.... если мпег4 — там больше... но и этот стандарт скоро отменят — договорились ,что будет двбт2 —у меня с ним прописывается под 50шт... только много в тестовом режиме пока...
artist_serg, ну сколько раз можно повторять: DVB-T — формат устаревший, Хоккей транслируется в DVB-T2! Поэтому если у тебя телик ловит только DVB-T, то не судьба... Придется приставочку покупать...
Следующие
Загрузка...